Трапчинки

  • 22 485
  • 31
  •   1
Отговори
Така сега..Ако искате малко да си поговорим за трапчинките..
Аз напоследък много се впечатлявам когато видя човек с трапчинки,без значение мъж или жена..Някак наистина много е чаровно и като че ли предразполага другия човек..и..страшно много ми харесват(усмивки с трапчинки)..Та винаги съм се питала,как точно се образуват трапчинките?Някой знае ли нещо повече за самият процес,защото аз търсих допълнителна информация,но за съжаление никъде не намирам..Само знам ,че имало някаква легенда според която,щом имаш трапчинки,значи Богородица те е целунала,когато си се родил.. baby_neutralДобре звучи.. FlutterНо това много не ме задоволява.. Joy
Ех..толкова ми се иска и аз да си имам..Голяма скица съм,преди малко се хиля(не точно усмихвам,защото доста пресилено си разтягам устата за разлика от тогава когато спонтанно се усмихвам Joy hahaha),та се хиля пред огледалото за да видя дали ще се видят някакви "вдлъбнатинки"..и наистина се образуват,но на ЛЯВАТА бузка най-много личи,а на дясната е по-малка.. newsm78.Да ама това(тези трапчинки) се получава едва след доста настоятелна "разтеглива" усмивка,с която далеч не изглеждам чаровна hahahaИ сега се чудя в момента,аз имам ли аджеба тръпчинки или нямам? newsm78 Mr. GreenТочно такива вдлъбнатинки се образуват но не по средата на бузата,а там където свършва извивката на самата усмивка(ако ме разбра някой де.. Joy newsm78)
А между другото,някой ако знае такива упражнения,с които да се подчертаят трапчинките или постепенно да започнат да се образуват,ще бъде от помощ..??Някой ми беше казвал че има такива упражнения,но не се сещам кой е,за съжаление.. Thinking Rolling Eyes newsm78
Или в краен случай с някаква малка козметична операция?Правят ли такива и ако да, може ли да кажете нещо повече?

Много благодаря на всички!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
И да не те задоволява легендата, така си е... Grinning BlushВидиш ли я трапчинката на дясната ми буза?
Сега сериозно - надявам се Богородица да ме закриля независимо от наличието на трапчинка на бузата ми. Имам тази вдлъбнатинка по рождение и не съм убедена, че някаква гимнастика на лицевите мускули би помогнала да се образува. А за козметична операция - не ми се ще да коментирам идеята. Нищо чудно да е възможно и това, но.....друго нещо си е легедната Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз много харесвам...страшно чаровно е, наистина!
Имам, но само на дясната буза и се появява като се усмихна. Нищо повече по въпроса обаче не знам.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Някои от нас имат обратни трапчинки - възсимпатични възвишенийца, които също се подчертават при усмивка. Всекиму - каквото.

А за трапчинки на брадичката някой нещо да каже? Винаги ги свързвам с мъжествени образи тип Кърк Дъглас

и ми е някак странно да видя дълбоооока трапчинка на нежна женска брадичка  Mr. Green

За упражненията: пробвай всеки ден да забучваш показалци на желаното място, където трябва да се появят трапчинките. Отбележи го с перманентен маркер, да не се объркаш и в края на терапията да се окажеш с по 3-4 трапчинки на всяка буза. Забучваш, значи, средносилно, и стоиш така около 2 часа. Може да се разбие на 2х1 час, но тогава не съм сигурна дали ще има същия ефект...  newsm78

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 789
И аз имам трапчинка на дясната буза. На лявата се образуват някакви бръчици около устата. Мязам на... Crazy
Сериозно-не знам дали има някакви упражнения за образуване на трапчинки. Може наистина да пробваш да си набучиш пръста и да стоиш усмихната няколко минути. Ефект може и да няма, но поне ще се повеселиш. Не знам дали по рождение се появяват. Като малка не съм имала трапчинки (поне на снимките не се вижда такова нещо) и не знам кога са се появили.  Thinking

# 5
Някои от нас имат обратни трапчинки - възсимпатични възвишенийца, които също се подчертават при усмивка. Всекиму - каквото.

А за трапчинки на брадичката някой нещо да каже? Винаги ги свързвам с мъжествени образи тип Кърк Дъглас

и ми е някак странно да видя дълбоооока трапчинка на нежна женска брадичка  Mr. Green

За упражненията: пробвай всеки ден да забучваш показалци на желаното място, където трябва да се появят трапчинките. Отбележи го с перманентен маркер, да не се объркаш и в края на терапията да се окажеш с по 3-4 трапчинки на всяка буза. Забучваш, значи, средносилно, и стоиш така около 2 часа. Може да се разбие на 2х1 час, но тогава не съм сигурна дали ще има същия ефект...  newsm78

Голяма Щука,
На първо място много ти благодаря за упражнението!Дано наистина да има ефект!Е Поне нищо не губя да пробвам..А ти откъде го знаеш това упражнение,чела ли си някъде или просто така предполагаш,че ще се образуват трапчинки?

п.с За трапчинките на брадичката,според мен също не стоят много хубаво,особено на жена,защото правят лицето по грубо,и мисля че по принцип такава трапчинка имат хора с по-издължена брадичка..Певицата Анелия мисля че има такава трапчинка.

# 6
  • София
  • Мнения: 121
здравей, за първи път чувам да се образуват трапчинки без да ги имаш... не вярвам да става с упражнения, по-скоро с хирургическа намеса . Аз също имам на двете бузи, но по рождение ... четох в книгата на Линда Гулдман за Слънчевите зодии, че хората със зодия Везни задължително имат трапчинка/и - на бузите, на колената (къде точно незнам), на брадичката... ако намериш начин, пиши, ще ми е интересно да видя )))

# 7
  • Мнения: 79
Аз имам тръпчинки, като се усмихна се образуват в ъгъл4етата на устата, съвсем малки но много сладурски:)
А моето дете, като се роди си имаше трапчинки точно по-средата на бузките и като се усмихва и като говори си личат, страхотни са нейните аз точно такива харесвам големи и дълбоки:)
Та не знам какво да си мисля дали се предават по наследство....? иначе не съм и правила нищо на нея, за да има тръпчинки, в смисъл чувала съм майки, че им натискали бузките на децата си и др. такива щуротии..........

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Голяма Щука,
На първо място много ти благодаря за упражнението!Дано наистина да има ефект!Е Поне нищо не губя да пробвам..А ти откъде го знаеш това упражнение,чела ли си някъде или просто така предполагаш,че ще се образуват трапчинки?
Шегувам се, бе, жена! Grinning Лелей, за една бройка да те изтървем изрисувана с перманентен маркер и да започнеш да си подпираш бузите с показалци! Laughing
Честно казано - не мисля, че има на света упражнение за образуване на трапчинки. Или имаш, или нямаш - физически дадености.

# 9
  • Мнения: 8 917
И аз си имам - на лявата буза. Съпругът ми има освен на бузите по средата и малко по надолу към устата - ама как само го обясних ooooh! Mr. Green Много си го  харесвам и се кефя, че Гери му е взела всички трапчинки Mr. Green

# 10
Голяма Щука,
На първо място много ти благодаря за упражнението!Дано наистина да има ефект!Е Поне нищо не губя да пробвам..А ти откъде го знаеш това упражнение,чела ли си някъде или просто така предполагаш,че ще се образуват трапчинки?
Шегувам се, бе, жена! Grinning Лелей, за една бройка да те изтървем изрисувана с перманентен маркер и да започнеш да си подпираш бузите с показалци! Laughing
Честно казано - не мисля, че има на света упражнение за образуване на трапчинки. Или имаш, или нямаш - физически дадености.

Ми де да знам вече.. newsm78 JoyХаха..ама и теб си те бива WinkПърво наистина помислих че се шегуваш,но после взех да се замислям:"Брейй,дали пък няма да помогне.. newsm78" hahaha
Аз с маркер нямаше да се изрисувам #Crazy,чак толкоз луда не съм,ама тва с показалеца ми се стори правдоподобно bowuu

Поздрави!

# 11
  • София
  • Мнения: 6 767
Тръпчинките са неправилно защипан мускул.  Laughing Учихме го по анатомия, ако има лекар, да потвърди. Но пък е едно от най-симпатичните природни "аномалии", ако може да се нарече въобще така. Peace

# 12
  • Мнения: 2 897
Тръпчинките са неправилно защипан мускул.  Laughing Учихме го по анатомия, ако има лекар, да потвърди. Но пък е едно от най-симпатичните природни "аномалии", ако може да се нарече въобще така. Peace

Точно така,аз също съм го учила thumbsup
Моята трапчинка е на лявата буза,но е не толкова силно забележима,а синът ми има една на брадичката и по една на всяка бузка,много съм щастлива от този факт,защото обожавам хора с трапчинки...

# 13
  • Мнения: 5 622

 Трапчинки харесвам и аз, заедно със сините очи....  Wink


Аз нямам нито сини очи, нито трапчинки (не и стандартните добре изразени)


За съжаление или се раждаш с тях, или въобще не ги придобиваш  по естествен път. Както  сините очи, така и трапчинките Peace

# 14
Жените с прави коси искат да имат къдрави,тези със кафеви очи искат да са със сини...сега пък упражнения за трапчинки  Mr. Green
(Тука ви хвърлям една огромна усмивка с трапчинката на дясната ми буза Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт