Имате ли нужда от промяна на дома? Консултирайте се с Диана Кръндева!

  • 196 128
  • 2 533
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 162
Момичета,моля за съвет....утре ще идва майстор за кухнендкато,а аз не съм сигурна относно избора за някой неща.
1)Мивка на Fat гранит или метална.Според моя съпруг,алпака са вечни и много по надеждни,устойчиви на здравина,топлина,петна....стига обаче да е от по дебел материал,ако някой е компетентен или има виждане нека предложи от коя фирма е доволен.
2)Какво ви е мнението да не слагам водобрана лайсна...сега така било модерно 😊
3)Плота,дали ще е добре да е технически камък,а гръбчето да е някакъв друг материал...т.е бял гланц.това с цел за да спестя пари.Гледам,че има тенденция да не са еднакви гръб и плот.То дано майстора да ми даде правилна насока,но моля за вашето мнение.

# 1 366
  • София
  • Мнения: 670
Здравейте,искам да помоля за съвет-става дума за трапезария с бяла интериорна врата,бели столове и маса,кухня цвят "крем",цветът на стените се вижда на снимката,този на щорите също...Питам се какъв цвят диван ще е подходящ?Има достатъчно цветови акценти в помещението,та си мислих за нещо сиво,с декоративни възглавници като цвета на стената или прасковено...Дали сивото да е тъмно,за да контрастира на светлите цветове в стаята или да е в светлата гама?Или пък диван в кафяво или бежово ще е по-подходящ?
Благодаря предварително!



Напълно съм съгласна с Esme - сиво!

# 1 367
  • София
  • Мнения: 670
Момичета,моля за съвет....утре ще идва майстор за кухнендкато,а аз не съм сигурна относно избора за някой неща.
1)Мивка на Fat гранит или метална.Според моя съпруг,алпака са вечни и много по надеждни,устойчиви на здравина,топлина,петна....стига обаче да е от по дебел материал,ако някой е компетентен или има виждане нека предложи от коя фирма е доволен.
2)Какво ви е мнението да не слагам водобрана лайсна...сега така било модерно 😊
3)Плота,дали ще е добре да е технически камък,а гръбчето да е някакъв друг материал...т.е бял гланц.това с цел за да спестя пари.Гледам,че има тенденция да не са еднакви гръб и плот.То дано майстора да ми даде правилна насока,но моля за вашето мнение.

Здравейте, закъснях ли? Извинете ме, бях претрупана...започвам отзад напред:
1. За плота, ако е технически камък - сложете от него нисък пояс от макс 20 см - така хем е много функционално, хем е бюджетно.
2. Моля ви не слагайте лайсна - грозно е и не върши работа!
3. Съгласна съм с мъжа ви, моля ви разгледайте внимателно техническите характеристики в интернет /една фирма, която има и кухненски уреди/

Успех!

# 1 368
  • Мнения: 1 120
Здравейте отново!
В търсене съм на подходящ плот и гръб на кухнята ни.
Вратичките са Bodbyn в бяло.
Харесах плот и гръб имитация на дърво, дебелината им е 3.8см:
Скрит текст:
Ако направим и страничния панел такъв (който е в ляво до печката), ще се вижда грозен и дебел ръб.
Какво би стояло добре? Май само плочки...
Или има нещо друго за гръб и плот, което би стояло добре на такива вратички, стена и подова настилка?
Ето проекта на кухнята:
Скрит текст:
И снимка на стената с подовата настилка на кухнята.
Скрит текст:

Благодаря много на всички отзивали се!

# 1 369
  • Мнения: 68 579
Търсете гръб за кухня в същия десен като плота. Те са 13 мм
Ето на прима виста
https://rosi.bg/grab-dab-ouen---relef-5471.html

# 1 370
  • Мнения: 2 394
Аз все си повтарям за стъкло. Лакобел май му беше името. Има го във всякакви цветове, поставя се бързо, лесно се чисти и придава модерен и свеж вид на кухнята.
Имам точно такова странично - тънко е и изглежда добре.

# 1 371
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Не ограничавайте страничния гръб до горните шкафчета, нека са до горе с ширина на плота

# 1 372
  • София
  • Мнения: 670
Щорите и аз не харесвам вече,сложихме ги набързо при определени обстоятелства,и то преди да бъде направен ремонт.Ще ги сменям ,ясно е...Много се замислих за това пусто розово,харесва ми като идея,ще видя мъжо какво ще каже, ако не ,си оставаме на сив вариант... А как мислите момичета ,по-тъмно или по-светло?
И още нещо,имам две стари,но адски здрави табуретки,мисля да ми ги претапицират ... и за тях ли същия цвят като дивана?Или може би в цвета на дек.възглавнички?
Esmee благодаря за комплимента!🌷
P.s. Е какво му има на този гръб,сестра ми каза,че и тя никога няма да си сложи такъв Joy

Щорите наистина сменете - много като офис стоят.
Сложете светло сиво, не графит, за да не ви стеснява пространството.
Непременно запазете табуретките - можете да ги направите в какъвто искате цвят - използвайте ги за акцент.
Ох, какво да ви кажа за гърба - сега ви харесва, но скоро, е поискате да го смените...

Успех!!!

# 1 373
  • София
  • Мнения: 670
Здравейте отново!
В търсене съм на подходящ плот и гръб на кухнята ни.
Вратичките са Bodbyn в бяло.
Харесах плот и гръб имитация на дърво, дебелината им е 3.8см:
Скрит текст:
Ако направим и страничния панел такъв (който е в ляво до печката), ще се вижда грозен и дебел ръб.
Какво би стояло добре? Май само плочки...
Или има нещо друго за гръб и плот, което би стояло добре на такива вратички, стена и подова настилка?
Ето проекта на кухнята:
Скрит текст:
И снимка на стената с подовата настилка на кухнята.
Скрит текст:

Благодаря много на всички отзивали се!

Аз съм голям почитател на плочките...при този избор сега и при вашата много хубава, леко класическа кухня!
Препоръчвам!

# 1 374
  • София
  • Мнения: 670


Необичайна и студена, все пак пролетта дойде. А заедно с нея напират едни мечти...то тази година какви да са? Все повече си стоим в къщи и освежителните ремонти, май са едни от малкото конкретни планове, които можем да изпълним, без намесата на обстоятелствата. Форумите за интериорен дизайн и ремонти кипят. Гледам, чета и се опитвам да не се намесвам. Но на вас мога да споделя. Искаме да се отървем от еднообразието, а обличаме домът си в униформа.
Действайте смело, всичко може да се прометя благодарение на цвета и текстила! Не вкарвайте скуката в къщи!

# 1 375
  • София
  • Мнения: 371
Здравейте , имаме сиво-бежов хол , който трябва да декорирам с акценти . Пердетата и те са в бежово кафявата гама , тъмно сив диван , стени капучино . Дали ще е удачно нещо по-шарено за килим и възглавнички или само в 1 цвят да е акцента ?Не искам да е в жълто , че имаме още 2 стаи в горчица .
Благодаря

# 1 376
  • София
  • Мнения: 670
Здравейте , имаме сиво-бежов хол , който трябва да декорирам с акценти . Пердетата и те са в бежово кафявата гама , тъмно сив диван , стени капучино . Дали ще е удачно нещо по-шарено за килим и възглавнички или само в 1 цвят да е акцента ?Не искам да е в жълто , че имаме още 2 стаи в горчица .
Благодаря

Здравейте,
ползвайте повече от един цвят, ще стане по-живо. Зелено и синьо ще е подходящо за съществуващата гама.

# 1 377
  • Мнения: 844
И аз съм за повече - особено зеленото го обожавам, декоративни възглавници, бели лалета на масата, цветни салфетки 😍

# 1 378
  • София
  • Мнения: 670
И аз съм за повече - особено зеленото го обожавам, декоративни възглавници, бели лалета на масата, цветни салфетки 😍

# 1 379
  • София
  • Мнения: 670


Обожавам Цветница и обичам Великден! Пролетта, слънцето, но най-вече цветовете са тези, които ме изпълват с оптимизъм. Светли празници на всички!

Общи условия

Активация на акаунт