Имате ли нужда от промяна на дома? Консултирайте се с Диана Кръндева!

  • 201 973
  • 2 533
  •   1
Отговори
# 2 070
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Ако нещо ви смущава, питайте пак.

Благодаря! Разбрах насоката, което много ми помогна.

# 2 071
  • Мнения: 271
Здравейте, може ли да препоръчате сайтове за принтабълс?

Принтъбъл - какво? Тапети, мебелни вратички?
Такъв тип картини, които сам можеш да си принтираш и сложиш в рамки
https://pin.it/6IsNUQJ

# 2 072
  • Мнения: 68 643
В алиекспрес има много видове, на платно са. От теб само рамката...

# 2 073
  • София
  • Мнения: 282
В алиекспрес има много видове, на платно са. От теб само рамката...
Можеш ли да дадеш линк моля те Simple Smile

# 2 074
  • Мнения: 68 643
https://m.aliexpress.com/wholesale/posters+for+living+room.html? … g0n.best.header.0

Всякакви стилове има. Китки, лица, хора....всьо.
Аз имам например такива

Но има всякакви Simple Smile
https://m.aliexpress.com/item/1005004411836552.html?spm=a2g0n.de … 530763736095827_3
Ето тези са близки цветово до показаните от теб. Не знам какво точно търсиш, цъкай и разгледай ..

# 2 075
  • Мнения: 3
Здравей, Диана и за много години! Здраве и благоденствие да е! От доста време искаме да довършим ремонта на апартамента ни в Плевен, който е тристаен! Сменили сме дограмата, вратите, Ел. инсталацията, Вик, както и банята и тоалетната също са завършени. Нуждаем се от довършителни ремонтни дейности в стаите и мебели! Въпросът ми е към кого да се обърна за това, така че да свърши качествено работата? Иска ми се и пространството да бъде добре разпределено според нуждите ни с поставянето на новите мебели понеже имаме доста багаж! Учители сме със съпруга ми и имаме две деца - ученик и студент и винаги трябва място за всеки да учи! Нуждая се от компетентен съвет! Благодаря предварително!

Здравейте, честита Нова година и успешно завършване на ремонта!
Щом сте стигнали толкова далеч, вече имате представа кое, къде искате да сложите. Щом сте готови с ел. инсталацията и т.н. Сега ви трябва едно добро разпределение. Мебелите могат да са по поръчка или готови, в зависимост от него, разбира се и смесено. Аз обикновено препоръчвам гардеробите да са по поръчка, за да са по размер именно заради повече място за съхранение.
Трябва ви или интериорен дизайнер или добра фирма за мебели, в която предлагат и проектиране.
Пишете нещо по-подробно...
С ел. Инсталацията сме готови, но не и с осветлението по стаите. Към кого бих могла да се обърна са осветление и добро разпределение на мебели по поръчка! Не зная към коя фирма да се обърна или интериорен дизайнер за помощ, тъй като ние със съпруга ми няма да се справим сами! Качвам снимки, който съм харесала за коридора, но трябва да бъде погледнато на място в къщи!
Долу горе имам яснота какво искам, но бихте ли ми препоръчали фирма или по скоро интериорен дизайнер, с който да работя и се консултирам?

# 2 076
  • София
  • Мнения: 670
Такъв тип картини, които сам можеш да си принтираш и сложиш в рамки
https://pin.it/6IsNUQJ
[/quote]

Здравейте, най-добре в
https://www.etsy.com/c/home-and-living/home-decor/

# 2 077
  • София
  • Мнения: 670
Здравей, Диана и за много години! Здраве и благоденствие да е! От доста време искаме да довършим ремонта на апартамента ни в Плевен, който е тристаен! Сменили сме дограмата, вратите, Ел. инсталацията, Вик, както и банята и тоалетната също са завършени. Нуждаем се от довършителни ремонтни дейности в стаите и мебели! Въпросът ми е към кого да се обърна за това, така че да свърши качествено работата? Иска ми се и пространството да бъде добре разпределено според нуждите ни с поставянето на новите мебели понеже имаме доста багаж! Учители сме със съпруга ми и имаме две деца - ученик и студент и винаги трябва място за всеки да учи! Нуждая се от компетентен съвет! Благодаря предварително!

Здравейте, честита Нова година и успешно завършване на ремонта!
Щом сте стигнали толкова далеч, вече имате представа кое, къде искате да сложите. Щом сте готови с ел. инсталацията и т.н. Сега ви трябва едно добро разпределение. Мебелите могат да са по поръчка или готови, в зависимост от него, разбира се и смесено. Аз обикновено препоръчвам гардеробите да са по поръчка, за да са по размер именно заради повече място за съхранение.
Трябва ви или интериорен дизайнер или добра фирма за мебели, в която предлагат и проектиране.
Пишете нещо по-подробно...
С ел. Инсталацията сме готови, но не и с осветлението по стаите. Към кого бих могла да се обърна са осветление и добро разпределение на мебели по поръчка! Не зная към коя фирма да се обърна или интериорен дизайнер за помощ, тъй като ние със съпруга ми няма да се справим сами! Качвам снимки, който съм харесала за коридора, но трябва да бъде погледнато на място в къщи!
Долу горе имам яснота какво искам, но бихте ли ми препоръчали фирма или по скоро интериорен дизайнер, с който да работя и се консултирам?

Много интересно, че ме питате...а аз какво съм? Аз съм интериорен дизайнер...

# 2 078
  • Мнения: 39 306
Диана, за много години! Пожелавам много реализирани творчески проекти и доволни клиенти през новата година!
Питането ми е свързано относно морските контейнерите, от които се правят апартаменти за отдаване под наем. Дали е старомодна идеята, и има ли нещо по- интересно в тази насока, което ви е грабнало вниманието като интериорен дизайнер?

# 2 079
  • Мнения: 3
Здравей, Диана и за много години! Здраве и благоденствие да е! От доста време искаме да довършим ремонта на апартамента ни в Плевен, който е тристаен! Сменили сме дограмата, вратите, Ел. инсталацията, Вик, както и банята и тоалетната също са завършени. Нуждаем се от довършителни ремонтни дейности в стаите и мебели! Въпросът ми е към кого да се обърна за това, така че да свърши качествено работата? Иска ми се и пространството да бъде добре разпределено според нуждите ни с поставянето на новите мебели понеже имаме доста багаж! Учители сме със съпруга ми и имаме две деца - ученик и студент и винаги трябва място за всеки да учи! Нуждая се от компетентен съвет! Благодаря предварително!

Здравейте, честита Нова година и успешно завършване на ремонта!
Щом сте стигнали толкова далеч, вече имате представа кое, къде искате да сложите. Щом сте готови с ел. инсталацията и т.н. Сега ви трябва едно добро разпределение. Мебелите могат да са по поръчка или готови, в зависимост от него, разбира се и смесено. Аз обикновено препоръчвам гардеробите да са по поръчка, за да са по размер именно заради повече място за съхранение.
Трябва ви или интериорен дизайнер или добра фирма за мебели, в която предлагат и проектиране.
Пишете нещо по-подробно...
С ел. Инсталацията сме готови, но не и с осветлението по стаите. Към кого бих могла да се обърна са осветление и добро разпределение на мебели по поръчка! Не зная към коя фирма да се обърна или интериорен дизайнер за помощ, тъй като ние със съпруга ми няма да се справим сами! Качвам снимки, който съм харесала за коридора, но трябва да бъде погледнато на място в къщи!
Долу горе имам яснота какво искам, но бихте ли ми препоръчали фирма или по скоро интериорен дизайнер, с който да работя и се консултирам?
Здравей, Диана и за много години! Здраве и благоденствие да е! От доста време искаме да довършим ремонта на апартамента ни в Плевен, който е тристаен! Сменили сме дограмата, вратите, Ел. инсталацията, Вик, както и банята и тоалетната също са завършени. Нуждаем се от довършителни ремонтни дейности в стаите и мебели! Въпросът ми е към кого да се обърна за това, така че да свърши качествено работата? Иска ми се и пространството да бъде добре разпределено според нуждите ни с поставянето на новите мебели понеже имаме доста багаж! Учители сме със съпруга ми и имаме две деца - ученик и студент и винаги трябва място за всеки да учи! Нуждая се от компетентен съвет! Благодаря предварително!

Здравейте, честита Нова година и успешно завършване на ремонта!
Щом сте стигнали толкова далеч, вече имате представа кое, къде искате да сложите. Щом сте готови с ел. инсталацията и т.н. Сега ви трябва едно добро разпределение. Мебелите могат да са по поръчка или готови, в зависимост от него, разбира се и смесено. Аз обикновено препоръчвам гардеробите да са по поръчка, за да са по размер именно заради повече място за съхранение.
Трябва ви или интериорен дизайнер или добра фирма за мебели, в която предлагат и проектиране.
Пишете нещо по-подробно...
С ел. Инсталацията сме готови, но не и с осветлението по стаите. Към кого бих могла да се обърна са осветление и добро разпределение на мебели по поръчка! Не зная към коя фирма да се обърна или интериорен дизайнер за помощ, тъй като ние със съпруга ми няма да се справим сами! Качвам снимки, който съм харесала за коридора, но трябва да бъде погледнато на място в къщи!
Долу горе имам яснота какво искам, но бихте ли ми препоръчали фирма или по скоро интериорен дизайнер, с който да работя и се консултирам?

Много интересно, че ме питате...а аз какво съм? Аз съм интериорен дизайнер...
Извинявам се, ако съм Ви обидила, нямам това за цел! Помислих, че давате съвети само тук и затова попитах.
Благодаря Ви! Как можем да процедираме за да направим проект за нашия дом с Вас?

# 2 080
  • София
  • Мнения: 670
Долу горе имам яснота какво искам, но бихте ли ми препоръчали фирма или по скоро интериорен дизайнер, с който да работя и се консултирам?
[/quote]

Много интересно, че ме питате...а аз какво съм? Аз съм интериорен дизайнер...
[/quote]
Извинявам се, ако съм Ви обидила, нямам това за цел! Помислих, че давате съвети само тук и затова попитах.
Благодаря Ви! Как можем да процедираме за да направим проект за нашия дом с Вас?
[/quote]

Relieved
Не съм се обидила, просто не бих си позволила да давам съвети тук, ако не практикувах активно.
Имате два варианта:
- изпращате ми чертежи и снимки на лични, аз ви правя разпределение, обсъждаме го заедно при мен и ви пращам при мебелисти за изчертаване и изпълнение,
- пак ми изпращате чертежи, правим предварителна среща, изработваме детайлни проекти стая по стая и се уговаряме за изпълнението. Може да отидем заедно в 1-2 магазина за мебели и осветителни тела и т.н.
Трябва да усетя вкуса и желанията ви, а вие доста сте напреднали.

# 2 081
  • София
  • Мнения: 670
Диана, за много години! Пожелавам много реализирани творчески проекти и доволни клиенти през новата година!
Питането ми е свързано относно морските контейнерите, от които се правят апартаменти за отдаване под наем. Дали е старомодна идеята, и има ли нещо по- интересно в тази насока, което ви е грабнало вниманието като интериорен дизайнер?

О, здравейте и благодаря за милите пожелания! Честито и на вас...и какво е най-важното - бъдете здрава и все така мила!
Всички видове "малки къщи" са много модерни. Скоро няма да утихне интереса към тях, защото растат поколения, които се замислят наистина за природните ресурси. За разумното използване на енергията и водата.
В моята практика не съм обзавеждала вила от контейнери /независимо къде е/. Намирам идеята за много добра, защото помислете - какво толкова му трябва на човек, когато е сред природата...От всичко, което съм чела, гледала и говорила с колеги, мога да формулирам един важен проблем - основите. Значи, ако е каравана, фургон т.е. преместваема къща, може да се сложи на гола поляна и пак да действа като вила, да се дава под наем и т.н. При контейнерите идеята е да се ползва конструкция и панели, да се удължи живота им. Но това изисква добра основа и предварително направени комуникации - ток, вода, канал. Както на сглобяемите къщи. Защото идеята е да стане бързо и по-евтино, но да има качеството на жилище/вила.
За морския бряг все повече собственици на къмпинги отдават "парцели", с прокарани ток и вода. Виждала съм прекрасни решения за каравани, с достроени веранди, кухни и бани, които се преотдават. мисля, че това е по-бързото решение.

# 2 082
  • Мнения: 39 306
Много благодаря за насоката, за личното мнение и отношение!

# 2 083
  • Мнения: 192
Здравейте! Изправена съм пред дилемата каква врата за баня да избера. Банята е малка, 3 кв. Влагата сигурно ще съсипе интериорна врата, а алуминиева не ми харесва. Имам ли други варианти?

# 2 084
  • София
  • Мнения: 670
Здравейте! Изправена съм пред дилемата каква врата за баня да избера. Банята е малка, 3 кв. Влагата сигурно ще съсипе интериорна врата, а алуминиева не ми харесва. Имам ли други варианти?

Да, имате. Всеки по-сериозен производител има МДФ врати за баня със специално покритие. При всички случаи обаче, трябва да предпазите вратата с добър сифон, праг и вентилатор/прозорец. Не парата е проблема, а директните течове.

Общи условия

Активация на акаунт