Имате ли нужда от промяна на дома? Консултирайте се с Диана Кръндева!

  • 194 618
  • 2 531
  •   1
Отговори
# 2 085
  • Мнения: 68 349
Вратите на банята не се ли отварят навътре? Нашата поне е така, праг няма да помогне, той се явява отвън. Simple Smile

# 2 086
  • Мнения: 566
Здравейте! Изправена съм пред дилемата каква врата за баня да избера. Банята е малка, 3 кв. Влагата сигурно ще съсипе интериорна врата, а алуминиева не ми харесва. Имам ли други варианти?
Нашата мдф от външната страна като другите ни интериорни врати, и алуминиева отвътре. Поръчахме я в Титан дорс, София. Предполагам и други фирми предлагат подобни врати.

# 2 087
  • София
  • Мнения: 669
Вратите на банята не се ли отварят навътре? Нашата поне е така, праг няма да помогне, той се явява отвън. Simple Smile

Да, вратите на баните може и навътре да се отварят, но помислете за малка баня - какво отнемане на пространство! Прагче се прави при душа /при обособяване на мястото за къпане/. Ваните са друга опера...Аз обикновено обръщам вратите при малка баня, така и прага при вратата не се налага.

# 2 088
  • Мнения: 68 349
Понякога няма как да се обърне вратата, тоалетната е на ъгъл с банята при мен, и вратите ще се "бият"...

Мога ли да помоля за линк/картинка на тези врати, които отвън са други, а вътре са пвц ? Simple Smile

# 2 089
  • София
  • Мнения: 2 426
Аз искам съвет на коя
фирма /производител/  да се спра при избора на винилова настилка. Цените са много различни от 40 до към 90 лв. на кв. метър. Разглеждах полски, шведски, немски ....

# 2 090
  • Мнения: 566
Понякога няма как да се обърне вратата, тоалетната е на ъгъл с банята при мен, и вратите ще се "бият"...

Мога ли да помоля за линк/картинка на тези врати, които отвън са други, а вътре са пвц ? Simple Smile



Сори, не се получи да обърна снимките. Изработва  се пвц врата и на външната й част се залепва мдф плоскост.

# 2 091
  • гр. София
  • Мнения: 141
Здравейте! Изправена съм пред дилемата каква врата за баня да избера. Банята е малка, 3 кв. Влагата сигурно ще съсипе интериорна врата, а алуминиева не ми харесва. Имам ли други варианти?

Аз бих ви предложила друго решение, ако бюджета го разрешава. Плъзгаща врата със скрит механизъм, ако ви е модерно жилището или с фермерски тип механизъм, ако е в vintage стил Simple Smile пускам ви снимка, за да придобиете представа за какво говоря. Тези врати са много удобно и не се представяйте, че ще има луфт или възможност за надничане- могат да се изработят така че всичко да е скрито Wink аз имам такава плъзгаща врата от фермерски тип и е изключително удобна. Може да помислете и за този вариант.

# 2 092
  • София
  • Мнения: 669
Здравейте! Изправена съм пред дилемата каква врата за баня да избера. Банята е малка, 3 кв. Влагата сигурно ще съсипе интериорна врата, а алуминиева не ми харесва. Имам ли други варианти?
[/quote]

Аз бих ви предложила друго решение, ако бюджета го разрешава. Плъзгаща врата със скрит механизъм, ако ви е модерно жилището или с фермерски тип механизъм, ако е в vintage стил Simple Smile пускам ви снимка, за да придобиете представа за какво говоря. Тези врати са много удобно и не се представяйте, че ще има луфт или възможност за надничане- могат да се изработят така че всичко да е скрито Wink аз имам такава плъзгаща врата от фермерски тип и е изключително удобна. Може да помислете и за този вариант.
[/quote]

Добро решение, ако мястото позволява.

# 2 093
  • София
  • Мнения: 669
Аз искам съвет на коя
фирма /производител/  да се спра при избора на винилова настилка. Цените са много различни от 40 до към 90 лв. на кв. метър. Разглеждах полски, шведски, немски ....

Здравейте, не мога да правя "реклама" тук. Щом сте избрали винил просто изберете и добър търговец. Редно е да ви посъветва за плюсовете и минусите на всяка настилка. Мисълта ми е, че не винаги най-скъпото е най-добро, за евтиното, знаете. При настилката качеството е много важно, няма да я сменяте всяка година. Северните народи имат много опит в това:laughing:

# 2 094
  • Мнения: 755
Здравейте! Изправена съм пред дилемата каква врата за баня да избера. Банята е малка, 3 кв. Влагата сигурно ще съсипе интериорна врата, а алуминиева не ми харесва. Имам ли други варианти?

Аз бих ви предложила друго решение, ако бюджета го разрешава. Плъзгаща врата със скрит механизъм, ако ви е модерно жилището или с фермерски тип механизъм, ако е в vintage стил Simple Smile пускам ви снимка, за да придобиете представа за какво говоря. Тези врати са много удобно и не се представяйте, че ще има луфт или възможност за надничане- могат да се изработят така че всичко да е скрито Wink аз имам такава плъзгаща врата от фермерски тип и е изключително удобна. Може да помислете и за този вариант.

Може ли да дадете координати на фирма, от която сте доволна за плъзгащи се врати?

# 2 095
  • гр. София
  • Мнения: 141
Здравейте! Изправена съм пред дилемата каква врата за баня да избера. Банята е малка, 3 кв. Влагата сигурно ще съсипе интериорна врата, а алуминиева не ми харесва. Имам ли други варианти?

Аз бих ви предложила друго решение, ако бюджета го разрешава. Плъзгаща врата със скрит механизъм, ако ви е модерно жилището или с фермерски тип механизъм, ако е в vintage стил Simple Smile пускам ви снимка, за да придобиете представа за какво говоря. Тези врати са много удобно и не се представяйте, че ще има луфт или възможност за надничане- могат да се изработят така че всичко да е скрито Wink аз имам такава плъзгаща врата от фермерски тип и е изключително удобна. Може да помислете и за този вариант.

Може ли да дадете координати на фирма, от която сте доволна за плъзгащи се врати?
Здравейте, ще ви пиша на лично съобщение, защото тук незнам дали е разрешено.

# 2 096
  • Мнения: 8 590
а какъв им е механизма точно? на някакви релси ли вървят? А ако си в стаята, как затваряш вратата, навън ли излизаш, или има стопер, че някаква дръжка да се вижда и отвътре?
Печалбата, че няма да слагаш каси за врати.

# 2 097
  • гр. София
  • Мнения: 141
а какъв им е механизма точно? на някакви релси ли вървят? А ако си в стаята, как затваряш вратата, навън ли излизаш, или има стопер, че някаква дръжка да се вижда и отвътре?
Печалбата, че няма да слагаш каси за врати.
Не мисля, че има печалба, защото такъв тип врата не е никак бюджетна.
Иначе си има механизми за скрит и открит монтаж на такъв тип врата. Дръжките може да са вкопани или външни, има и от двете страни на вратата. Стопери има, както и възможност за плавно прибиране. Това е, което аз знам като информация.

# 2 098
  • Мнения: 8 590
аз винаги си имам едно наум, ако вратите са тежки, механизмите се износват.

# 2 099
  • гр. София
  • Мнения: 141
аз винаги си имам едно наум, ако вратите са тежки, механизмите се износват.




Затова механизмите си имат определена товароносимост Wink
Което пък навежда на един друг въпрос. Колко често си подменяте интериора? Имам предвид мебели, кухни, дивани, трапезни маси, столове?

Общи условия

Активация на акаунт