Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
Скрит текст:
Някой би ли ми помогнал с обясненията, защото хич не ги разбирам. Моля Ви!!!

Когато картонът рязко се избие изпод монетата, времето за взаимодействие на двете тела/монета и опората/ е много кратко, следователно малката сила на триене, действаща върху монетата, не може да придаде на последната скорост в хоризонтална посока. На практика монетата запазва състояние на покой и когато опората/картонът се отстрани, тя пада в чашата под влияние на гравитацията.

# 31
Здравейте!Много моля,спешни е!!!Трябва ми курсова работа по Физика на тема "Звук".Моля!! Благодаря!

# 32
Пагледнете в Помагало.

# 33
Здравейте, трябва да се направи сравнение между продължителността на живот на ядрените и безядрените клетки. Не намирам никъде точно такава информация. Моля, помагайте Hug

# 34
  • Майничка
Жизнен цикъл на клетката в уикипедия? Безядрените са по-бързи и по-бързо умират.

# 35
Спешно моля!!До 45 ми е теста

# 36
Жизнен цикъл на клетката в уикипедия? Безядрените са по-бързи и по-бързо умират.

Благодаря Flowers Hibiscus

# 37
  • Русе
Здравейте, трябва да се направи сравнение между продължителността на живот на ядрените и безядрените клетки. Не намирам никъде точно такава информация. Моля, помагайте Hug
   Прокариотни и еукариотни клетки - https://bg.khanacademy.org/science/biology/bacteria-archaea/prok … -eukaryotic-cells

Общи условия

Активация на акаунт