Илкер Калели - Öğretmen| Бурчин Терзиоолу-The Protector| След ПК нови проекти # 10

  • 25 555
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 747
Е, момичета, оказахме се прави. Нося ви хубавата новина 1+1=3



Пожелавам им здраво  хубаво бебче , а на Бубето лека и спокойна бременност. Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: чт, 23 юли 2020, 16:39 от _Radi

# 166
  • Мнения: 15 391
Е, момичета, оказахме се прави. Нося ви хубавата новина 1+1=3


Пожелавам им здраво  хубаво бебче , а на Бубето лека и спокойна бременност. Flowers Four Leaf Clover



Ради, мерсаж за хабера Kiss
Значи двете аркадашки ще се бебят заедно Smile Пожелавам лека и спокойна бременност - живи и здрави бебочета. Purple Heart

Девойки

# 167
  • Мнения: 1 135
Момичета, привет. Зарадвах се на новината, но в същото време да питам потвърдено ли е? Видях много снимки и статии, но само в туитър срещнах, че е хамиле. Повечето, като ги мина през преводач се отнасят за сумите, които са похарчили за конкретната вила и плаж.. А на снимките си се вижда корем Stuck Out Tongue Winking Eye
Надявам се, че скоро и те самите ще потвърдят  и ще спрем да се чудим. Разкошни са на снимките, но пиша от телефона

# 168
  • Мнения: 3 747
Галкааа Радвам се да те "видя" Revolving Hearts
Момичета, привет. Зарадвах се на новината, но в същото време да питам потвърдено ли е? Видях много снимки и статии, но само в туитър срещнах, че е хамиле.
Иннче, и  аз там го прочетох, а сега не намирам статията. Най-общо повечето неща, които сега намирам се въртят около следното: пишат, че са открили летния сезон, че са наели вила, чийто наем е 2500 лири на ден и с приятели са посетили  обществения плаж, а коментарите на околните били, че  е "народен човек".
И рускините не са "уловили" хабера от сутринта Thinking и вече се чудя какво става.
Едно е сигурно на тях не им дреме много и си изкарват добре. Joy


Ето още  снимки от плажа.



  


Под последната публикация на Умут има въпроси на турски и английски дали Бурчин  е бременна. Значи има  и др. които са видяли статията. Странно, защото дори когато журналистите пишат лъжи те си държат на тях до последно Joy

# 169
  • Мнения: 1 135
На Умут му е изгоряло уШото да отговаря на тези въпроси. 🤣🤣🤣
Вече не съм от телефона ето още снимки









# 170
  • Мнения: 3 747
На Умут му е изгоряло уШото да отговаря на тези въпроси. 🤣🤣🤣
Инче, даже ми се струва, че самите те се забавляват с обърквацията на журналистите. Казах ти, че не знаят какво правят. Преди малко Uçankuş  пуснаха статия, че любимият на Бурчин - фитнес треньор и т.н. за първи път е споделил общи снимки, което било голяма изненада.
 Изненадата в случая е, че бяха сложили снимка на колегата на Умут с приятелката му. Дори Бурчин беше коментирала под статията. Като  написа:

Цитат
Burçin Terzioğlu@terziogluburcin • 43m
Replying to @ucankuscom
Valla bana da surprız oldu Joy
Наистина и за мен е изненада Joy Имаше над 100 коментара, сега гледам, че са махнали и тази статия и постът не се отваря Joy

Умут пък е пуснал стори с Бурак, сигурно точно по този повод. Joy

След като не могат да уцелят поне самоличността на Бурчин, какво да очакваме от статиите, които пишат. Joy

# 171
  • Мнения: 1 135
Луди са за връзване. 🤣
Аз предлагам хич да не се мъчат. И без това сме по-осведомени от тях. 🤣
Бурчин е реагирала с чувство за хумор. Но видяхте ли, че опасенията ми се потвърдиха. Казвах ви, че ще й забравим очите, а се оказва, че списвачите са ги забравили 🤣🤣🤣
Умут пък как да го забравят, като още не могат да го запомнят 🤣🤣🤣

Редактирам понеже нищо не остава скрито-покрито.



Това, ако са Умут и Бурчин, аз съм английската кралица Close



Бурчин с право е останала изненадана 🤣 Като две капки вода са двете двойки 🤣

Последна редакция: чт, 23 юли 2020, 22:02 от Inna_Hristova

# 172
  • Мнения: 3 747
Айде налазиха ги и на вилата. Инче, казвай бързо, ти ли прати журналисти Joy нали си го пожела.  











Сега ще чакаме видео Wink

Последна редакция: чт, 23 юли 2020, 23:46 от _Radi

# 173
  • Мнения: 7 869
Вижте кво, да имаш гадже фитнес гуру и да си напълняла толкова, обяснението е само едно-хамиле. 😀
И толкова откази на роли.
Ами да купуваме преждата за  терличките, че трябва и да се плете. 😀

# 174
  • Мнения: 1 135
Добро утро. Simple Smile



Не разбирам какво говорят, но Бурчин е бременна. Вече 100% се убедих в това. Знаем колко кльощава е и как старателно поддържа фигурата си. Сега, когато е точно с фитнес треньор да изглежда така..
Последно когато ги бяха хванали на вечеря в някакъв ресторант беше слаба като вейка с една къса пола. Права е Пепелчето, Умут не си е свършил работата в професионален план, защото другата я е свършил явно Blush
Папараците снимат тях, а те снимат папараците 🤣
Хубав петък, момичета Revolving Hearts Revolving Hearts Revolving Hearts

# 175
  • Мнения: 3 747
Пепелче  Инче за написаното от вас Hands Plus1
Когато дойде подходящия момент, те самите ще го потвърдят.



Смяхме се на последните  публикации на журналистите, радвахме се на снимките, но днес вече сериозно са  преминали границата. По повод клипчето и днешни статии Бурчин ясно изрази възмущението и огорчението си

"Днес съм изненадана от излязлите новини по мой адрес, от представители на медиите към чиято работа с години проявявам уважение … От първия ден, в който дойдох на почивка навлизате в частна собственост, снимате в градината, с часове следвате колата ни. Казвайки си, че работата ви е в полза на истината, не задълбавам и оставям да снимате."

В последствие описва, че многократно са  нарушили личното  ѝ пространство, както и това на приятелите ѝ. А най-лошото е, че са написали, че на почивката присъстват  семейството ѝ  и починалата ѝ майка

"Вместо да пишете лъжливи новини, да бяхте ми звъннали и щяхте да получите отговори на въпросите си.
В замяна на проявеното от мен уважение и разбиране към работата ви, да напишете новини, че починалата ми майка е на почивка заедно с мен не е ли вече прекалено? Да бяхте  проявили толкова много усилия  колкото при снимането и докато пишехте, за да не ме разстройвате ...."


Не е лесно да си публична личност. Това наистина преминава границата, а да не споменаваме факта, че самите те не се свенят да присъстват дори на погребения и  има десетки снимки от този толкова личен за Бурчин и семейството ѝ момент Expressionless

Последна редакция: пт, 24 юли 2020, 19:41 от _Radi

# 176
  • Мнения: 1 135
Ради, мерси, че разясни какво става.
Скрит текст:
Предполагам, че това е статията https://www.milliyet.com.tr/cadde/galeri/burcin-terzioglu-ve-sev … tilinde-6266559/3
Видях разни коментари, ретуитвания, възмутени емотикони. Сега разбирам защо.

Това е ужасно. Може би  не съм нормална, но си представях, че те просто си дебнат из храсти и шубраци докато чакат да запечатат някой интересен кадър. Но това, което Бурчин описва се нарича тормоз. Да не споменавам, че е подсъдно.
Направо и се възхищавам на търпението и отношението, което те нито заслужават, нито ще оценят. Що за наглост и безпардонна простащина да съчиняват подобни глупости, намесвайки починал човек?! Нямам думи.
Без вести от нея -зле, с подобни вести, пак зле.
Предпочитам да си тънем в информационно затъмнение и догадки вместо да я тормозят и да й причиняват подобен стрес и кофти емоции. Disappointed

# 177
  • Мнения: 3 747
Инче, вероятно е тази статия и вероятно са я префасонирали.
Пълна е с глупости от първия до последния ред, но не споменават майка ѝ.
Може  да са я пренаписали след написаното от Бурчин.
В статията от линка пише само, че Умут, когото наричат "кандидат зет" бил на гости на семейството ѝ, което е наело къщата. Любезното поведение на Бурчин към журналистите било с цел да избегне папараците да я снимат. Влизала в басейна за да не видят, че е напълняла по време на карантината, а Умут привличал вниманието с добрата си форма.  Grinning В общи линии е това.
Дано не са ѝ развалили съвсем почивката с техните глупости.

# 178
  • Мнения: 1 135
Любезното поведение на Бурчин към журналистите било с цел да избегне папараците да я снимат. Влизала в басейна за да не видят, че е напълняла по време на карантината, а Умут привличал вниманието с добрата си форма.  Grinning В общи линии е това.
Желязна логика. Жестоко ги е напекло слънцетo Sign Exclamation

Öğretmen sete çıktı! Yeni sezonda FOX’ta derse devam! @ogretmenfoxdizi @FOXTurkiye

https://twitter.com/medyapimresmi/status/1286647264908378112





# 179
  • Мнения: 3 747
момичета
Предният ми пост го прецаках в опит да го редактирам отново, но не ми се пишеше и публикуваше пак.   
Първо слагам още снимки от сета на Учителя. В предния пост бях публикувала зад кадър, споделени от актьорите, но сега не мога да ги търся отново.





Илкер с фен, спазвайки дистанция



И второ да ви споделя, че наш Мюмтаз ще играе в "Дефект" с Толга Саръташ и Айча Айшин Туран.

Murat Daltaban Ariza dizisinin kadrosuna dahil oldu

Някъде прочетох, че главните герои ще имат интересно запознанство. Момичето, което е дъщеря на мафиот се качва в такси. Къде ли сме го гледали

Общи условия

Активация на акаунт