Консултации с аюрведа специалист

  • 116 054
  • 746
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 339
Здравейте, какво можете да ме посъветвате при ендометриоза? С рецидив съм 3 години след операция и ми откриха Хашимото (тат и мат са завишени, хормоните на щитовидната са добре). Борим се за бебче от 9 месеца, не са ми открити други проблеми освен ендометриозата. Благодаря!

Пишете ми на лични съобщения, това е силно индивидуален проблем.

# 151
  • Мнения: 74
Благодаря Ви!

Здравейте,
Моля за подходящи добавки за жена на 64 год. с оплаквания от артритни болки в костите.

Йоградж гугулу и Артплюс.
Никакви млечни продукти.
Сутрин само плодове, поне 2 часа преди друга храна.

# 152
  • Мнения: 3 118
Здравейте г-н Викторов!
Благодаря за темата и отговорите Ви!
Искам да попитам доколко би могло да се ползва аюрведа при животни.
Отговора за Артплюс ме подтикна да задам такъв въпрос.
Интересувам се конкретно за два проблема при две кучета в по-напреднала възраст:  болки в ставите и "перде" при двете очи, което за съжаление доведе до пълна слепота.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 339
Здравейте г-н Викторов!
Благодаря за темата и отговорите Ви!
Искам да попитам доколко би могло да се ползва аюрведа при животни.
Отговора за Артплюс ме подтикна да задам такъв въпрос.
Интересувам се конкретно за два проблема при две кучета в по-напреднала възраст:  болки в ставите и "перде" при двете очи, което за съжаление доведе до пълна слепота.

Здравейте, за ставите би могло да помогне, но нямам идея каква да е дозата. Започнете с много ниска и наблюдавайте дали има ефект. За пердето за съжаление нищо не мога да направя. Доколкото знам, това е незибежно при силно напреднала възраст на животното...

# 154
  • Мнения: 3 118
Благодаря много!

# 155
  • Мнения: 566
здравейте г-н Викторов ,благодаря за чудесните  напътствия, които правите ...ако е удобно , да попитам за себе си - на  50г съм, в менопауза от 1г , нямам проблеми , но се отпусна тазовоот дъно ...миналата година пиех вечерна иглика и див ямс , но ги спрях , сега от 1 седмица ги започнах патк ...Няма яйчникова функция , доколкото разбрах и не знам дали е уместна употребата на тези добавки ...или нещо друго по- силно и с по- подчертано действие дали бихте ми препоръчал..Поздрави

# 156
  • Варна
  • Мнения: 339
здравейте г-н Викторов ,благодаря за чудесните  напътствия, които правите ...ако е удобно , да попитам за себе си - на  50г съм, в менопауза от 1г , нямам проблеми , но се отпусна тазовоот дъно ...миналата година пиех вечерна иглика и див ямс , но ги спрях , сега от 1 седмица ги започнах патк ...Няма яйчникова функция , доколкото разбрах и не знам дали е уместна употребата на тези добавки ...или нещо друго по- силно и с по- подчертано действие дали бихте ми препоръчал..Поздрави

Здравейте, бих препоръчал редовен спорт, каквото ви допада, но най-вече ходене пеш, поне 7-8 км дневно. Съвсем скоро ще се чувствате като нов човек. Няма нужда от добавки на този етап.

# 157
  • Мнения: 566
здравейте г-н Викторов ,благодаря за чудесните  напътствия, които правите ...ако е удобно , да попитам за себе си - на  50г съм, в менопауза от 1г , нямам проблеми , но се отпусна тазовоот дъно ...миналата година пиех вечерна иглика и див ямс , но ги спрях , сега от 1 седмица ги започнах патк ...Няма яйчникова функция , доколкото разбрах и не знам дали е уместна употребата на тези добавки ...или нещо друго по- силно и с по- подчертано действие дали бихте ми препоръчал..Поздрави

Здравейте, бих препоръчал редовен спорт, каквото ви допада, но най-вече ходене пеш, поне 7-8 км дневно. Съвсем скоро ще се чувствате като нов човек. Няма нужда от добавки на този етап.

Благодаря за отговора Simple Smile

нямам тонус за спорт  и при най- малката тревога се отпускат все по-лсно мускулите

# 158
  • Мнения: 74
Здравейте,
Има ли подходящи добавки за прикачените резултати или са необходими лекарства?

# 159
  • Варна
  • Мнения: 339
Здравейте,
Има ли подходящи добавки за прикачените резултати или са необходими лекарства?


Има, но са специфични за конкретния човек и е нужна доста информация за вас. Ако искате, пишете ми на лични.

# 160
  • Мнения: 23
Здравейте! Бих искала да попитам има ли подходящи  Аюрведа добавки, чрез които да лекувам разширени вени и разширени капиляри.На 56 години съм, с нормално тегло. Работата ми е стояща , но обичам да вървя пеш и се движа когато имам възможност. Практикувам йога.

Последна редакция: ср, 05 авг 2020, 11:00 от алпиния

# 161
  • Варна
  • Мнения: 339
Здравейте! Бих искала да попитам има ли подходящи  Аюрведа добавки, чрез които да лекувам разширени вени и разширени капиляри.На 56 години съм, с нормално тегло. Работата ми е стояща , но обичам да вървя пеш и се движа когато имам възможност. Практикувам йога.

Здравейте, можете да опитате Пилосс и Пайлекс, много добре се отразяват в такива случаи.

Поздрави,

# 162
  • Мнения: 18 268
Здравейте, в края на април бях диагностицирана с подостър тиреоидит (въпреки болките, ехографските находки и високото ЦРП, хормоните на ЩЗ останаха в норма). Пих три месеца кортикостероиди, като няколко седмици след спирането им болката и уголемяването на жлезата се върнаха. В момента съм трети ден на различна терапия (антибактериална и антимикотична) за две седмици, но не виждам особено подобрение. Какво бихте ме посъветвали?

# 163
  • Варна
  • Мнения: 339
Здравейте, в края на април бях диагностицирана с подостър тиреоидит (въпреки болките, ехографските находки и високото ЦРП, хормоните на ЩЗ останаха в норма). Пих три месеца кортикостероиди, като няколко седмици след спирането им болката и уголемяването на жлезата се върнаха. В момента съм трети ден на различна терапия (антибактериална и антимикотична) за две седмици, но не виждам особено подобрение. Какво бихте ме посъветвали?

За съжаление не разполагам в момента с нужните билки за това оплакване. Относно храненето, добре е да преминете на изцяло растителна храна поне за няколко месеца, без нищо животинско.

# 164
  • София
  • Мнения: 888
Има ли определен ден от месечния цикъл, когато трябва да се направят хормоните за щитовидната жлеза.
Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт