Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Консултации с аюрведа специалист

• 50 951
  • 327
  •   1
Отговори
# 315
Моля за съвет - за прогресираща болест на Бехтерев какви добавки бихте препоръчали? Към момента пациента взема кортекорстероиди.

# 316
  • Варна
Моля за съвет - за прогресираща болест на Бехтерев какви добавки бихте препоръчали? Към момента пациента взема кортекорстероиди.

Бих препоръчал Махайоградж гугулу или Махараснади кват.

# 317
Здравейте, г-н Викторов, бихте ли ми препоръчали как да се справя с впити нокти на краката. Предварително Ви благодаря.

# 318
  • Варна
Здравейте, г-н Викторов, бихте ли ми препоръчали как да се справя с впити нокти на краката. Предварително Ви благодаря.

Здравейте, за съжаление не мога да съм полезен при този проблем. Ходене боса колкото може повече би имало голям ефект.

# 319

Здравейте, за съжаление не мога да съм полезен при този проблем. Ходене боса колкото може повече би имало голям ефект.
Благодаря Ви.

# 320
  • Sofia
Здравейте!
Майка ми/79г/е с хроничен запек,колит,изтръпване и болки в крайниците,трудно заспиване,неспокоен сън,депресия..
Има ли лек или облекчение?
Благодаря!

# 321
  • Варна
Здравейте!
Майка ми/79г/е с хроничен запек,колит,изтръпване и болки в крайниците,трудно заспиване,неспокоен сън,депресия..
Има ли лек или облекчение?
Благодаря!

Здравейте, да, има, но е нужна повече информация за майка ви. Пишете ми ЛС или мейл.

# 322
Здравейте, как се лекуват камъни в жлъчката?

# 323
  • Варна
Здравейте, как се лекуват камъни в жлъчката?

Буйамалаки и Пунарнава. Органик Индия имат продукт, който ги съдържа - Liver Kidney.

# 324
Здравейте. Има ли продукт или комбинация от такива, с чиято помощ да се опитам да премахна/стопя полип в матката? Благодаря.

# 325
  • Варна
Здравейте. Има ли продукт или комбинация от такива, с чиято помощ да се опитам да премахна/стопя полип в матката? Благодаря.

Не, индивидуални са нещата в такива случаи.

# 326
Здравейте ,

Моля да споделите мнението си за т.нар. периодично гладуване ( на принципа 16:8 ) и неговите ползи при здрави хора.
Одобрявате ли го като стил на живот и метод за отслабване и поддържане на добра физическа и психическа форма?
Може ли да навреди и ако да , как ?
Предварително Ви благодаря !

# 327
  • Варна
Здравейте ,

Моля да споделите мнението си за т.нар. периодично гладуване ( на принципа 16:8 ) и неговите ползи при здрави хора.
Одобрявате ли го като стил на живот и метод за отслабване и поддържане на добра физическа и психическа форма?
Може ли да навреди и ако да , как ?
Предварително Ви благодаря !

Не може да навреди, дори е полезно, ако се храните разнообразно, без да изпадате в някакви крайности и модерни диети. 2-кратното хранене е може би най-полезния начин на хранене за болшинството от хората, т.е. закуско-обяд около 10:00-11:30 и вечеря около 17:00-18:00 ч, като избягвате много сурова храна за вечеря. Едновременно с това 1 ден седмично само на вода (или без нея) ще направи много за здравето ви в дългосрочен план.

Общи условия

Активация на акаунт