Кралски работи и клюки - април 2020

  • 90 910
  • 2 228
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 39 309
Талия и гърди за завист е имала Бети като млада

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 13:25 от mariat

# 316
  • Мнения: 4 076
Предполагам,че сем.Съсекс ще се опитат да работят за някого,вместо да правят собствена компания,което е най-късият път към фалита,когато не разбираш от бизнес.Може би са разчитали на Хилъри,нали се изказваше в тяхна подкрепа,но тя винаги разчита на професионалисти.Не си представям в днешно време,а и в следващо,кой би плащал,за да ги гледа и слуша.Светът има достатъчно грижи и нови на вратата и няма време за фалшиви герои.Изобщо не нацелиха момент да се делят от короната,предполагам,че сега биха постъпили много различно от самото начало.Ще имат толкова прайвиси,колкото уж пожелаха.В същото време,са апетитна и лесна хапка за всякакви посегателства,защото се предполага,че накрая кралицата ще плати я сметките им,я откуп,не дай,Боже,никому.Не виждам бъдещето им розово,но винаги има елемент на изненада,пък и все ми е тая.

И какво има да кажат кралските особи за вируса,което не е казано от лекарите ,политиците и бизнеса?
Що не вземат да изпеят нещо,поне да развеселят поданиците,друго и не могат да направят....

# 317
  • Мнения: 8 475
Тази снимка на Джордж като бебе за първи път я виждам. Голям сладур е.

# 318
  • Мнения: 16 871
Не можах да го позная.

# 319
  • Мнения: 4 962
Днес попаднах на тази:

Бебчо си е бебчо, нищо че е бъдещ крал Joy

# 320
  • Мнения: 2 899
Лили, поне кажи за какво иде реч. Може не всеки да иска да си губи времето да чете, а и все правилата па форума, нали.... чужд език и тн...

Накратко, милиардерът Алки Дейвид е споделил, че според него Хари и Мегън са постъпили добре избирайки Калифорния за живеене, защото щели да бъдат добре приети от местния "елит". Казал е, че Малибу е като една малка Британия, и казва, че там има възможност за сключване на големи сделки. С две думи човекът мисли, че са постъпили добре. Да не ги мисля, че ще останат гладни, жадни и да спят под звездите. 😄

https://www.express.co.uk/news/royal/1265117/Meghan-Markle-Calif … -David-royal-news

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 14:29 от Lilia*

# 321
  • Мнения: 6 873
И аз смятам, че сега биха постъпили по друг начин. Но не само заради пари, а и заради семейството му на Хари. В такова време човек се замисля по по-различен начин дали иска да иде на другия край на света и да е далеко от тези, които са го създали, грижили са се за него и сега са уязвими.
Светът много се промени за много кратко време и на много хора плановете се пообъркаха. Не ги жаля, все ми е тая. Намирам за много скучно пускането на нови имоти, които може би били тези, които те ще купят. Каквото и да купят, ние няма да го видим, камо ли отвътре. Сравняват се повече с Кардашиян, а не с Бил Гейтс, понеже първите си продават името и живота на клана, а вторият има бизнес и продукт различен от него самия. Червилата и сенките на Кайли нямаше да се радват на такова внимание, ако тя не беше Кардшиян, а Майкрософт щеше да върви независимо дали е на Бил, Мил или Пил.
Не знам защо трябва да е някакво успокоение за някого какво мисли някой милиардер... Всеки изказва някакви мнения и прави предсказания. Аз също мога да предскажа, че Хари и Мегън няма да спят под някой мост, умрели от глад и студ. Такива предположения ще са 100 процента верни. Къде-къде по-интересни биха били конкретни такива за бъдещето им поприще - другото са си стандартните четки, каквито вече четохме и от други.
Снимката им е много хубава.
Джроджи е сладурче.

# 322
  • Мнения: 2 899
Хари по никакъв друг начин не може да подкрепи "уязвимото" кралско семейство, освен по телефона. Той и да беше във Великобритания нямаше как да се видят, защото всеки си е изолиран в къщата. А според мен се чуват по телефона, което в момента е напълно достатъчно.

# 323
  • Мнения: 16 871
И според мен няма да спят под мост, най - малкото защото баба ще си вземе Хари в някоя схлупена къщурка. Смятам, че когато нещата не потръгнат, което няма да е съвсем скоро, ще има подвити опашки и ще се леят извинения и излияния, за връщане в Ок.

# 324
  • Мнения: 13 764
Какво има още да ги дъвчем Хари и Меган какво ще правят или не. След като вече не са работещи рояли, не са на издръжка на британския данъкоплатец, не представляват кралицата и не изпълняват нейни задачи, то те вече наистина могат да си правят каквото искат, където искат и както искат Simple Smile Ако щат фондация, ако щат филми да продуцират, озвучават или участват, книги да пишат, по круизи да джиткат, защо не и парти фирма за шапчици и еднократни чинийки да си направят... (силно печелившо било викат, милионери се ставало... Wink)
За нас остават наистина клюките - къде са се показали, каква къща са си купили, с каква рокля е Меган, колко е пораснал малкият Simple Smile
В статията, цитирана от Лили, някакъв английски богаташ, преместил се в Калифорния, обяснява колко разумно и печелившо е това решение и как едва ли не ще плуват в свои английски води, защото там било пълно с британци.

Сигурно сте я виждали тази снимка - Елизабет и Жаклин Кенеди

Бетката определено е по-хубавата от двете Hands Plus1

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 15:01 от птица

# 325
  • Мнения: 9 690
Няколко стари снимки на Даяна и сестра й, които просто показват повече от ясно, че жената “прави” или “носи” дрехата, а не обратно.



# 326
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Сигурно сте я виждали тази снимка - Елизабет и Жаклин Кенеди
Скрит текст:
Бетката определено е по-хубавата от двете Hands Plus1
А в "Короната" как я показаха, че изобщо няма самочувствие, изправяйки се до модната икона Джаки...
Двете били на една възраст почти...

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 17:18 от Не се сърди, човече

# 327
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 015
Сигурно сте я виждали тази снимка - Елизабет и Жаклин Кенеди
Скрит текст:
Бетката определено е по-хубавата от двете Hands Plus1
А в "Короната" как я показаха, че изобщо няма самочувствие, изправяйки се до модната икона Джаки...
Двете били на една възраст почти...
Жаклин Кенеди ми изглежда доста грозна жена. Да, фигура, осанка, дрехи висша мода има, но толкова.

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 17:18 от Не се сърди, човече

# 328
  • Мнения: 39 309
Определено по- красива е Бети на снимката. Замислих се дали има някакво инфо за това как е поддържала фигурата си през тези години, аали е имала инструктур.... Аз съм чела само за езда.

# 329
  • Мнения: 9 690
Малко за изявленията на Бабет. Днешното вече е записано в присъствието само на един оператор и една камера, според Sky.
Това ще е петото такова и вероятно ще се обсъжда и анализира свяка дума. Предишните четири са:
1991 по повод войната в Залива
1997 след смъртта на Даяна и в навечерието на погребението й
2002  ден преди погребението на Кралицата-майка
2012 по повод диамантеният й юбилей

Общи условия

Активация на акаунт