Отговори

Анкета

Кой акушер-гинеколог от посочените бихте избрали?

Опции:

# 45
  • Мнения: 3 123
В АГ ако родиш нормално и няма проблеми или бебчо, ти го дават след 2рия час, може да се откаже АМ,може да се сложи на гърдите, такава информация имам.

# 46
  • Мнения: 606
Аз също раждах в АГ заради лекаря си. Родих миналия месец, доведоха ми го веднага след като излязох от упойката. Това е 1ви ден, ти си в реанимацията, на втори те раздвижват и те качват в стая. На мен на следващия ден ми го донесоха. Реално ти няма да имаш сили да го гледаш, за това така ги носят. Оставят ни 1 ден да се раздвижим добре. Не се притеснявай за кърменето. Моят син е на 40 дни и се кърмим от 1вия ден, в който е с мен. Не иска шише, първия ден е трудно, защото нямаш кърма и докато тръгне коластрата давах АМ. След това не съм. Няма да лъжа беше трудно, но с постоянство всичко става. През целия престой там ми носиха добавка, но не я давах. Аз също се чудех, защо чак на 3ти ден, но да си призная ако ми го бяха дали по-рано дори нямаше да мога да го държа. Винаги можете да идете до неонатология да го видите, ако се чувствате добре.

# 47
  • Мнения: 3 123
Подкрепям всичко от последния пост и при мен бе така.Само не ме пуснаха в неонатология, понеже тогава бе грипна епидемия, то пък после и ковид.Аз давах всички дози АМ,но и кърмихна всяко хранене или поне опитвах доста и после давах добавката, беше ме страх да не свали прекалено тегло и да не ни пуснат (като първо раждане си шашнат и с не много инфо,но не съжалявам), това изобщо не попречи да бъде изключително кърмена щом се прибрахме от АГ, но е до бебето, тя просто нямаше проблем с това.

# 48
  • Мнения: 21
Здравейте Мамита и Весели Празници.Пиша относно да кажа че преди седмици родих секцио,д-р Йовановски ме оперира.Бебчо е наред,макар че през тези девет месеца все ме плашеха.Доволна съм от него и пак бих отишла.Весело изкарване на Празниците

# 49
  • Варна
  • Мнения: 121
Здравейте, изчетох всички теми за АГ Варна, но бих искала някоя мама, която е раждала секцио по време на извънредното положение да сподели как стоят нещата сега? Иска ми се да родя секцио, но по метода на Щарк при др. Боян Георгиев. И ако може да ми разясните каква е разликата в етажите по принцип и има ли смисъл да се заплаща за ВИП стая. Ще раждам август месец, терминът ми е за края на август, но след като съм се нагласила за секцио предполагам, че ще е около средата. Каква цена заплатихте за секцио, престой и включена ли е спиналната упойка в цената или е отделно? До колкото разбрах, когато отиваш за изследванията деня преди операцията, не те пускат сега да се прибираш заради пандемията? Изискват ли бърз тест, че прочетох противоречиви мнения? Има ли хлебарки, че ако има направо си хващам партакешите и заминавам? 😂 И предполагам (за раждалите съвсем скоро) не са допускали таткото, само на изписването? Какво си носихте? Само климатика ли е разликата на вип стаята и самостоятелната на 6ет.? Отношението как е? И кога най-късно мога да отида на преглед при др. Б. Георгиев, след няколко дни влизам в 6 месец? Всички подробности ще са ми от полза момичета.

# 50
  • Мнения: 21
Здравей Bellatrixxx.Преди четири месеца родих секцио в АГ Варна на 7 декември.Приеха ме предния ден за да ми направят изследванията,приеха ме на 4 етаж там не е зле само няма контакт в стаята иначе всичко си има,без хлебарки.На следващия ден сутрента ме свалиха за операцията не си заплащаш спиналната упойка всочко влиза в цената на избор на екип.Аз си заплатих за 6 етаж ами аз съм доволна също като 4 етаж с една подробност има контакт в стаята и вс останало.Свижданията са забранени но по всяко време може да ти пращат багаж.Качват ти го винаги.Какво още те интересува да ти кажа

# 51
  • Варна
  • Мнения: 121
Дали лятото няма да има хлебарки.. имам страшна фобия от тези гадини? 😂😫 И можеш ли да избереш само лекар без екип?

# 52
  • Мнения: 21
Ти си избираш доктор а думата е екип за опетацията демек.И аз си избрах доктор и си заплатих 600 лв за избор и там още 80 ле за стая на 6 етаж,за 4 дни.

# 53
  • Мнения: 367
Здравейте, момичета! Моля да ми препоръчате гинеколог, на който мога да се доверя за водене на рискова бременност и евентуално раждане. Насочила съм се към АГ болница, главно заради неонатологията, но съм отворена и към други предложения. Иска ми се по възможност раждането да е нормално, да не ме натискат за секцио. Това ще ми е втора бременност, вече имам едно дете, но по време на бременността ми не бях във Варна, затова се обръщам към вас за съвет. С цервикална недостатъчност съм, вследствие на конизация. Със сигурност ще направя серклаж, но в София. Искам да избера гинеколог, който няма да претупва прегледите и на който мога да разчитам. Моля да се включат момичета, които са били с рискова бременност, кой ви води ЖК и при кой раждахте?
Благодаря ви предварително!

# 54
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета Simple Smile В 7 месец съм и въпросите, свързани с раждането, вече са неизбежни. Много искам да родя естествено, ако всичко е наред разбира се, и ще оценя всяко мнение за специалист от АГ, който да не настоява за секцио (от това, което чета, оставам с впечатление, че много от тях предпочитат 🙄)
Благодаря предварително ❤

# 55
  • Мнения: 988
Родих синът си при Г.Георгиев. Беше едно много дълго и тежко раждане, над 30часа,въпреки всичко д-р Георгиев не спомена нито веднъж за секцио и ме окуражаваше. Д-р Липчев също подкрепя нормалното раждане.
Когато бях бременна ходих на два прегледа при Б.Георгиев, въпреки,че беше проблемна бременност,а дъщеря ми беше много голямо бебе,той също не е споменавал за секцио, докрай говорехме за нормално раждане.
Може би зависи и от нагласата на майката и ако видят,че тя се колебае заговарят за секцио. Щом желаете да родите по естествен път (няма по-прекрасно нещо от това,казвам го като минала и през двата вида раждане) избирайки лекар споделяте желанието си и не мисля,че ще ви увещават за секцио.
Успех!
Здравейте, момичета Simple Smile В 7 месец съм и въпросите, свързани с раждането, вече са неизбежни. Много искам да родя естествено, ако всичко е наред разбира се, и ще оценя всяко мнение за специалист от АГ, който да не настоява за секцио (от това, което чета, оставам с впечатление, че много от тях предпочитат 🙄)
Благодаря предварително ❤

# 56
  • Мнения: 15
Родих синът си при Г.Георгиев. Беше едно много дълго и тежко раждане, над 30часа,въпреки всичко д-р Георгиев не спомена нито веднъж за секцио и ме окуражаваше. Д-р Липчев също подкрепя нормалното раждане.
Когато бях бременна ходих на два прегледа при Б.Георгиев, въпреки,че беше проблемна бременност,а дъщеря ми беше много голямо бебе,той също не е споменавал за секцио, докрай говорехме за нормално раждане.
Може би зависи и от нагласата на майката и ако видят,че тя се колебае заговарят за секцио. Щом желаете да родите по естествен път (няма по-прекрасно нещо от това,казвам го като минала и през двата вида раждане) избирайки лекар споделяте желанието си и не мисля,че ще ви увещават за секцио.
Успех!
Здравейте, момичета Simple Smile В 7 месец съм и въпросите, свързани с раждането, вече са неизбежни. Много искам да родя естествено, ако всичко е наред разбира се, и ще оценя всяко мнение за специалист от АГ, който да не настоява за секцио (от това, което чета, оставам с впечатление, че много от тях предпочитат 🙄)
Благодаря предварително ❤
Много Ви благодаря Simple Smile

# 57
  • Мнения: 146
Здравейте да попитам ако съм с избор на екип само на кой етаж ще ме настанят чета теми но се обърквам с тези етажи. Също задължително ли е да ме приемат един ден преди раждането? Ще раждам секцио ако има значение видях, че избор на екип е 600 лв ако няма промяна.

# 58
  • Мнения: 36
Ако не си платиш за стая те настаняват на етажа с ромките (нямам нищо против тях), но стаите не са хубави, т. е. няма много удобства, като например контакт да си зареди телефона, хладилник. Нз кой точно се води. На 6 етаж - с подобрени битови условия и по две в стая е 60 лв. на ден, а в самостоятелна на същия етаж е 80 лв. ВИПа е на 7 етаж и е по 120 лв. на ден.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 121
В самостоятелната на 6 етаж има ли хладилник, телевизор, топла вода? Защото едно майче беше казало, че нямало винаги топла вода и си носела ел. кана за да преварява шишетата на бебчо?

Общи условия

Активация на акаунт