ВАКСИНИ - ТЕМА САМО ЗА вредата от тях - тема 37

  • 198 935
  • 2 730
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: X
Аз пък да ви попитам за какво е необходимо да се прави МАСОВА ваксинация на децата за Ковид след като те боледуват леко от Ковид и в много редки случаи има сериозни усложнения?
Това не показва ли инфантилността и залитането с ваксинирането за всичко де може да се поддаде на ваксина?

Разбирам да се поемат рисковете за заболявания, които се сериозни и увреждащи децата, като полиомилита, туберкулоза, но да ваксинираш против грип!!! Да си хакнеш субстанции които и хабер си нямаш как точно твоя организъм ще приеме и дори кои твои гени ще промени за да не изкараш грип в БЛИЗКИТЕ месеци намирам на ненормално!
Абсолютно на същото мнение съм.
Затова и слагам и ще слагам на децата само задължителните по имунизационния календар ваксини.
Тези срещу Ковид не бих сложила на дете, категорично.

# 316
  • Мнения: 1 536
Хора, имам един съвсем прост въпрос към вас.
Страхувате се от ваксината за Ковид. Че след години може изведнъж да се прояви някакъв нежелателен ефект. Добре.
Но не се ли замисляте дали не е възможно такъв ефект да се прояви и след заразяването с вируса. Той все пак заразява живи клетки, кара ги да го възпроизвеждат, предизвиква и васкулит.
А не мислите ли, че подобен ефект може да се получи и след пиене на вода...примерно?

# 317
  • Мнения: 1 387
Лошото е, че дори и в страните, където има платформа за отразяване на нежелани реакции след ваксиниране, случаите просто не се отразяват. Или се отразяват само една малка част. Говоря за сегашните експериментални ваксини. А отразяването би следвало да е абсолютно коректно, с оглед адекватна реакция през различните фази. Самите учени, разработващи тия ваксини негодуват срещу практически несъществуващото научно наблюдение. А те имат нужда от него, за да си завършат работата, според всички законни изисквания. Но не, парите явно са над всичко! А вие приказвайте, че фарма индустрията мисли за здравето на човечеството…. Смях!

# 318
# 319
  • София
  • Мнения: 11 464
Леле, този доста повече от задължителните ваксини си е сложил. Определено приема и предава сигнали.

# 320
  • Мнения: 1 387
Леле, този доста повече от задължителните ваксини си е сложил. Определено приема и предава сигнали.
Ами може, не знам.
Това, което знам е, че не е някой случаен, а е проф. Монтанари. Затова го слушах с интерес. Докато може да се чуе.

# 321
  • Мнения: 11 308

Toва ми звучи доста ... като научна фантастика.
Първо самото намагнитване възможно ли е за биологични молекули?
Второ - кой е този уред, който ще улови имаш ли такива молекули в тялото си? А това тяло не преработва ли всяка една сво клетка и не изхвърля ли ненужното? На всеки 7 години всяка една наша клетка е подменена.
Трето - на какъв принцип приемаш като имаш магнитни молекули? Пък и да се подчиняваш.

Не помня много добре урока за намагнетизиране на телата по физика, ама ....А бе, да ви кажа за мен са си пълни фантасмаготии.

Виж обаче тези здравни паспорти за неваксинираните против Ковид ме изненадаха!
Определено почна диктатура с тази сфера и нека видим колко овчи ще е света ...

# 322
  • Мнения: 1 387
За седемте години - не забравяй, че ще искат всяка година да се бодеш... Та, обновяване ще има.
Нещо не ми се вярва учен от тоя ранг да си позволява да приказва фантасмагории... Знае ли човек.
Във Франция и Англия вече доста се надигнаха, дано успеят да поспрат малко диктатурата, защото все повече заприличваме на казана с жабите.

# 323
  • София
  • Мнения: 1 910
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10216460450144321&id=1848880260
Не е само проф. Монтанари, и други говорят за същото
И още за вредата от ковид ваксина- гледайте, докато още ги има видеата:
https://youtu.be/5CoXwDKMu5A
https://youtu.be/7wChFcoZg4o

Последна редакция: пт, 16 юли 2021, 23:05 от stelaartois

# 324
  • Мнения: 965
Днес смятам, че най-голямата вреда от ваксините е в дезинформацията, липсата на обществен контрол и ограничаването на човешките ни права. Наскоро Мангъров се изказа за това, че манията за ваксиниране е плашеща и "COVID-19 не е основание да се отказваме от основни права и свободи". Ако това, от линковете е вярно, то ставащото е най-чудовищния експеримент в човешката история и че либерал-фашизма превзема света. На практика никой не знае какви ще са дългосрочните вреди, липсва фонд за обезщетения на пострадалите, а вече фирмите производители обмислят поставянето на следващи дози (тррета и т.н. незнайно докога..). Пламенната реч на Макрон тези дни, добре известен с кариерата си в банка на Ротшилд, за задължителна ваксинация хвърля нова светлина върху настоящата пандемия. Браво на французите, че протестират за правата си по конституция - ваксините да са право на свободен избор. Да припомня, че в България се събират шепа хора, които биват принизявани, усмивани и обиждани от политическия "елит" и войстващата посредственост. Ще се чувствате ли комфортно, ако ви заплашат с уволнение, спрат ви детските надбавkи, лишат ви от обществени услуги като здравна помощ и т.н., ако не се ваксинирате и нормално ли е това да се случва в 21 век?

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 02:10 от Пух

# 325
  • Мнения: 3 033
То и сега е така - с надбавки и социални придобивки (детска градина). А по закон мисля, че може да се задължи народа да се вакс принудително при епидемия...

# 326
  • Мнения: 1 387
Каква епидемия, в момента имаме 0,5 % позитивни (дори не и болни) с вирус, чиято смъртност е около 3 %. Айде малко по-сериозно.
Нека не сравняваме ваксини, ползвани 80 и повече години, с които приемат в детска градина, и тези на едва няколко месеца, които се слагат срещу подпис за информирано съгласие.

# 327
  • Мнения: 6 294
Каква епидемия, в момента имаме 0,5 % позитивни (дори не и болни) с вирус, чиято смъртност е около 3 %. Айде малко по-сериозно.
Нека не сравняваме ваксини, ползвани 80 и повече години, с които приемат в детска градина, и тези на едва няколко месеца, които се слагат срещу подпис за информирано съгласие.
Да, ама и тях 80 и повече години други са ги ползвали. Ама ти си тарикат, нАлЕ. Изчакала си 80 години да видиш кво ще стане с другите и така да се ваксинираш. Евала Stuck Out Tongue Winking Eye

# 328
  • Мнения: 5 255
Каква епидемия, в момента имаме 0,5 % позитивни (дори не и болни) с вирус, чиято смъртност е около 3 %. Айде малко по-сериозно.
Нека не сравняваме ваксини, ползвани 80 и повече години, с които приемат в детска градина, и тези на едва няколко месеца, които се слагат срещу подпис за информирано съгласие.
Да, ама и тях 80 и повече години други са ги ползвали. Ама ти си тарикат, нАлЕ. Изчакала си 80 години да видиш кво ще стане с другите и така да се ваксинираш. Евала Stuck Out Tongue Winking Eye
Ама какъв ви е проблемът на вас, доброволно учатсващите в процес по ваксинация с ваксина, обобрена предварително? Защо толкова много държите всички да вземат вашето решение и да направят вашия избор?
Пишете си там в темата за ваксините срещу Ковид, и без това не допускате различно мнение. Тази тема е с различна насоченост.
Аз искам да попитам, ако някой е наясно, дали е така, моля за отговор. И да, знам какво обясняват по медиите "пеещите в хора" здравни експерти. Защо вируса започна да мутира така масово? Не е ли това следствие именно на масовата ваксинация в момента? Не е ли вирусът жив организъм, който се опитва да оцелее в една среда, където ваксинацията му създава отпор в момента и това го кара да се променя? Не съм специалист в медицинската област, затова моля ако някой има обяснение, нека ми отговори.

# 329
  • Мнения: 18 542
Вирусите не са живи организми. Иначе мутациите могат да се появят както при преминаване през населението и създаване на естествен имунитет, така и поради натиск при масова ваксинация. Обикновено, при естествено развитие на епидемиите, мутациите са към по-заразен и по-малко смъртоносен вирус. При изкуствено натискане с масова ваксинация в разгара на епидемията, не е ясно в коя посока ще се развият нещата- в момента тече експеримента тъй да се каже.

Общи условия

Активация на акаунт