ВАКСИНИ - ТЕМА САМО ЗА вредата от тях - тема 37

  • 198 951
  • 2 731
  •   1
Отговори
# 2 325
  • Мнения: 965
"Най-известният американски имунолог д-р Антъни Фаучи се разболя от Ковид"

Четворно ваксиниран.. :-х

https://www.actualno.com/america/naj-izvestnijat-amerikanski-imu … news_1768749.html

# 2 326
  • Мнения: 40 737

Четворно ваксиниран.. :-х


81-годишният учен е с леки симптоми, ваксиниран е, има две поставени бустерни дози, но ще работи от вкъщи, уточняват американските здравни власти, цитирани от АФП.

И дъщеря ми в Англия пипна Ковид преди седмица макар да има три ваксини.
Но пък понеже има три ваксини го изкара само с умора, лека болка в гърлото и някаква стичаща се слуз. Нямаше температура и всичко мина за 3-4 дена.

# 2 327
  • Мнения: 11 308
И дъщеря ми в Англия пипна Ковид преди седмица макар да има три ваксини.
Но пък понеже има три ваксини го изкара само с умора, лека болка в гърлото и някаква стичаща се слуз. Нямаше температура и всичко мина за 3-4 дена.
[/quote]

Аз пък даже не разбрах първият път кога го прекарах с първата вълна - на крак и търчейки като кон.
Второто разболяване се глезих и лежах цял ден, после осъзнах, че съм карала по-сериозни настинки и станах.
А нямам ни една ваксина!

 От ваксините ще да го кара леко този и онзи ....

Сега изтича имунитета на ваксинираните. Хубавото е, че сега е лек варианта/щама и ще мине сравнително леко, но ще мине и то при всички ваксинирани.

# 2 328
  • София
  • Мнения: 5 247
И аз нямам нито една ваксина и го хванах преди месец и изкарах не тежко. Ваксините не пазят от заразяване. Чета мнения, че пазят от пост Ковид усложнения.

# 2 329
  • Мнения: 381
Здравейте, всички ли задължителни ваксини се култивират върху кокоши ембрион? Питам ви , защото бяхме на гастроентеролог и го помолих да отложи ваксините на детето ми и сега виждам, че е записал-да бъдат отложени за 12 месеца , но преди беше писал просто “ ваксините”, а сега тези върху кокоши ембрион.

# 2 330
  • Мнения: 68 570
МПР знам че е с кокоши ембрион.

# 2 331
  • София
  • Мнения: 5 247
Официално ЕМА предупреждава за тежки реакции при Ковид ваксината на Новавакс.

# 2 332
  • Мнения: 4 983
Това нова ваксина ли е?

# 2 333
  • София
  • Мнения: 5 247
Това нова ваксина ли е?
Въведена е през Декември, а в САЩ е разрешена от вчера.

# 2 334
  • София
  • Мнения: 1 910
https://afera.bg/%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%b3%d0%b5%d0%bb%d0%b5-%d0% … %b4%d0%b5-%d0%bf/
Намери се държавна институция, която да направи обстойна проверка на фактите и обстоятелствата около ковид пандемията и ваксините. Прокурорското постановление може да се изтегли от статията. Обърнете внимание на стр.10 до стр.14- много подробно се обсъждат ваксините, данните за нежелани реакции и безопасността им.

# 2 335
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И на трите дози имах тежки реакции, температура, втрисане, отпадналост, болки в мускулите, които минаха за 24 часа. Но пък все още не съм усетила вредите от болестта и лошите последствия.
Възнамерявам да сложа четвърта за да се предпазя отново. Тежките реакции ще ги преживея, а болестта - не е сигурно.

# 2 336
  • Мнения: X
И на трите дози имах тежки реакции, температура, втрисане, отпадналост, болки в мускулите, които минаха за 24 часа. Но пък все още не съм усетила вредите от болестта и лошите последствия.
Възнамерявам да сложа четвърта за да се предпазя отново. Тежките реакции ще ги преживея, а болестта - не е сигурно.
Това не са тежки реакции.

# 2 337
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Значи може би ЕМА са уточнили, какво са имали предвид под "тежки реакции"?

Що се отнася до пропагандата, то тя е в посока вредата от ваксините. Никой тук не е дал личен пример с какво са му навредили и какво "тежки реакции" е имал, докато аз говоря само от личен опит.

# 2 338
  • София
  • Мнения: 1 910
Лиляна, прочетохте ли постановлението на прокурора? Сигурна съм, че не сте. Там подробно се описват източниците, събраната информация, изводите. Посочена е само официална информация от ведомства, организации, агенции, с линкове и препратки. Какво повече искате? Съвсем друг е въпросът, дали можете и дали искате да я анализирате.

# 2 339
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не съм, да не би там да са цитирали ЕМА и тълкуването им за "тежки реакции"?

Общи условия

Активация на акаунт