Бебе родено с обрив.

  • 2 421
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Ако сте в София, най-добрият дерматолог е доц. д-р Гриша Матеев. Завежда отделението в Александровска болница, но има и частен кабинет, в който приема вечер.

Относно мазането, не бих използвала нещо, различно от преварен на водна баня зехтин.

Да е живо и здраво бебчето ви!
Благодаря, благодаря и за съветите Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 321
И аз съм "за" преварен зехтин, от него поне няма да се влоши. Бочко изсушава и има доста консерванти и аромати. Моето бебе се обели - цялата му кожа, още след раждането беше на люспички, но се оправи.

# 17
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Не мога да помогна с насоки относно естеството на проблема.
Но по отношение на кремовете, преварен зехтин и такива подобни - много внимателно избирайте какво слагате на кожата. Винаги тествайте за ден-два на малък участък, преди да намажете цялото тяло. Моето дребно е с относително сериозен хроничен проблем на цяла кожа (от скалпа до петите, буквално), и от опит знам, че много препоръчани с чисто сърце методи (при други работят) при нас влошиха положението. Просто заради разликата в самата кожа на бебето, и състоянието. Включително зехтина и подобните. Винаги тествайте!

# 18
  • Мнения: 11
Здравейте! След дълго ходене по мъките направиха биопсията. Оказа се мастоцитоза. За сега очакват да мине от самосебе си. Не било страшно и на нас доста ни олекна. Ще го наблюдава дерматолог и ако се наложи на по-късен етап ще се назначи лечение.
Изключително благодаря на всички, които се включиха със съвети Simple Smile))
Бебчо е добре Simple Smile)

# 19
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 115
Каква хубава новина, радвам се, че всичко е наред!

# 20
  • Мнения: 1 172
Браво, бъдете здрави, светли празници!

# 21
  • Мнения: 22 867
Хубава новина, здраве на бебчо, голям сладур е! Heart

# 22
  • Мнения: 11
Светли празници на всички вас! Бъдете здрави и се радвайте на щастливи мигове Simple Smile))

# 23
  • Мнения: 11
Мили мами, имам още хубави новини. Назначиха ни лечение, за да се ускори процеса. Направиха ни ехограф и костно-мозъчна пункция, кръвна картина. По костният мозък и вътрешните органи няма от тези клетки. Кръвната картина също е в норма. Бебока е вече 62 см, 6.200 кг. На 2 месеца с дрехи размер 3-6 месеца. Добре е, смее се, спи точно като бебе Simple Smile))
Снимката е с 5 дни разлика

# 24
# 25
  • Мнения: 928
Как е бебчето?

# 26
  • Мнения: 11
С всяка изминала седмица е все по-добре. Кожата се чисти по-малко. Той расте, вече е 74 см и тежи 9,600. Два зъба избиха. Храни се добре. Кръвната картина е в норма. 

Общи условия

Активация на акаунт