Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Клуб на самотния родител - да се преброим и опознаем! - Тема 10

• 15 168
  • 217
  •   1
Отговори
# 210
Грешиш, лято е Simple Smile

# 211
така нареченото "циганско лято", нали Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 212
така нареченото "циганско лято", нали Stuck Out Tongue Closed Eyes
Ми не, къде към средата на август е 42

# 213
според усещането на всеки, всъщност Wink

# 214
  • Буркина Фасо
при 42 започва спускането - ако приемем, че до към 12 ч по циферблата на часовника е катеренето. след това започва бавното спускане. Smiley

# 215
Добре сте се позабавляваш с моите 42 😅 Всъщност годините едва ли са фактор.Времето променя толкова хората,колкото и те него.

# 216
Мила, не сме го направили с лошо 😉За протокола и аз съм на толкова 😃....физическа възраст, де, иначе съм в друг сезон

# 217
  • София
Добре сте се позабавляваш с моите 42 😅 Всъщност годините едва ли са фактор.Времето променя толкова хората,колкото и те него.
Честито мила Мила - бъдете здрави и се разбирайте. Много хубав пост - много обичам да чета за щастливи хора. Ако сте в началото всичко е прекрасно - наслаждавай му се! Знам че е магическо, защото ми се случи и на мен. Не вярвах, че съм способна на толкова силни чувства, но изненадах и себе си. Можело !.....
Прекрасни и незабравими моменти заедно ви пожелавам в навечерието на Свети Валентин.
Наздраве на всички ви и дано всеки да открие сигурен и красив пристан. Заслужавате го всички до един Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт