Няма бебе ... Тест отново отрицателен .

  • 790
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте.. На 23 години съм и от 7-8 месеца с човекът до мен който е на 34г. И правим опити почти всеки ден... И отново нищо... Цикълът ми е горе долу редовен...или закъснява с ден два.  Или идва с ден два по-рано... Четох във сайтове и форуми за витамини и билки които биха помогнали.  Но уви.. Нищо не става... След като ми свърши цикълът от време на време имам някакви страхотни болки в единия яйчник... Също не съм сигурна от какво може да бъдат... Моля ви.. Посъветвайте ме нещо преди да се обърнем към лекар.. Благодаря.. Бъдете здрави 🙂

# 1
  • Мнения: 4 347
Отиди на гинеколог и там сподели всичко Simple Smile Всичко друго е догадки и губене на време, което например  можеш да използваш в друга сфера! Успех!

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Гинеколог Simple Smile  възможно е да има проблем, може и да няма. За успокоение има хора , които с години правят опити , а няма физически проблем Simple Smile и не е важно колко често правите опити, а кога Simple Smile

# 3
  • Мнения: 12 720
Иди на лекар просто. Особено, след като имаш болки.
А иначе на 23 години, че не си забременяла 7-8 месеца, не ми се струва драматично.

# 4
  • Мнения: 439
Аз на 24г. слушах и от познати, и от "лекари", че съм млада, че няколко месеца или година, година и нещо неуспешни опити нищо не значат, имала съм време и да не съм го мислила. Ами, трета година се борим за дете. Докато попаднах на наистина кадърен специалист загубих 2,5 години. Проблеми съм имала, въпреки младостта си. И може би покрай нас щеше да тича едно хлапе, ако някой ги беше открил и остранил в самото начало.
Съветвам те да потърсиш репродуктивен специалист. Ще те прегледа, ще ви назначи и на двамата необходимите изследвания в правилната последователност. Ако всичко е наред, ще се успокоите. Ако излзезе нещо притеснително, ще действате за отстраняването му.
Щом правите определено време неуспешни опити и чувствате притеснение, не се вслушвайте в успокоенията на околните. Предприемайте нещо.
Искам да отбележа, че съм попадала и на много добри гинеколози, които не ми помогнаха, просто защото явно не са специалисти по репродуктивни проблеми.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт