Фотография - тема 87

  • 51 024
  • 752
  •   1
Отговори
# 405
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Много нежна фотосесия!
Mersi Simple Smile

Цитат
светлината беше ужасна и се менеше на всеки 2 минути...
Аре са оправдания JoyJoyJoy
Ааа, царица съм аз на оправданията Wink да не говорим какъв съм контрол фрийк и разни такива неоторизирани от мен промени ме вадят от равновесие! Grinning Grinning Grinning

Първоначалната идея беше съвсем различна (тип студийни бебешки мислех да правя), но черешата ни оцеля след като я наваля снега и нямаше как да пропусна шанса. Много им отива на натюрела на девойките такава романтика според мен.

2 дни по-рано имах мека, плоска светлина, но пък ужасно студен ден. Един познат мина с детето си, аз я снимах за спомен и тогава ме осени идеята... ето това ми трябваше за бебето (но без студа!)

   

# 406
  • тук...при моите момчета
  • Мнения: 142
Нещо и от мен от вчерашната ни разходка до екопътека "Бяла река"
.
                     

# 407
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Кой вариант ви харесва повече (пропуснете факта, че са снимани с телефона, имам и 1-2 с камерата май)





# 408
  • София
  • Мнения: 751
Първият - и композиция, и светлини/сенки, и цветове.

# 409
  • Мнения: 1 466
Първият.

# 410
  • София-Младост
  • Мнения: 23 271
Твърдо първата снимка.

# 411
  • София
  • Мнения: 2 903
Онче-бонче... първата Sunglasses

# 412
  • София
  • Мнения: 6 726
Първата

# 413
  • Мнения: 151
Първата. На втората кранът горе не ми харесва.

# 414
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
Първата. На втората кранът горе не ми харесва.
Хмммм, аз точно него си го харесвам Simple Smile)) неочакван контрапункт е в моите очи, но исках да ги видя и през вашите. Ще опитам друга обработка за крсна тогава. Благодаря ви за мненията!

# 415
  • София
  • Мнения: 2 903
...Хмммм, аз точно него си го харесвам Simple Smile)) неочакван контрапункт е в моите очи, но исках да ги видя и през вашите. Ще опитам друга обработка за крсна тогава. Благодаря ви за мненията!

Явно разсъждавам прекалено праволинейно, защото прецених, че кранът няма място в снимка, предаваща (може би) ретро архитектура Joy

П.П. Във втората снимка и кабелната телевизия е яко отразена Simple Smile))))))))))

# 416
  • Мнения: 1 466
В първата усещам някаква носталгична романтика - светлината върху старите сгради, детайлните павета, цветята на балкона. Във втората това усещане се губи.

# 417
  • Бостън
  • Мнения: 13 363
...Хмммм, аз точно него си го харесвам Simple Smile)) неочакван контрапункт е в моите очи, но исках да ги видя и през вашите. Ще опитам друга обработка за крсна тогава. Благодаря ви за мненията!

Явно разсъждавам прекалено праволинейно, защото прецених, че кранът няма място в снимка, предаваща (може би) ретро архитектура Joy

П.П. Във втората снимка и кабелната телевизия е яко отразена Simple Smile))))))))))

Всеки вижда различни неща в един кадър, аз исках да го видя през вашите очи Simple Smile т.е  всеки е субективен за собствената си работа и ми е интересен фийдбека, праволинеен или не!

Иначе гонех селски критичен реализъм Grinning

# 418
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 671
Първата. Simple Smile

# 419
  • Мнения: 3 746
Интересно ако беше пуснал отделнО кадрите....

Общи условия

Активация на акаунт