Продажба в Ebay

  • 674
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
Поразрових се в предишни теми, свързани с Ebay, но понеже бяха от 2018, реших да започна нова. Някой има ли опит в продаването в Ebay за Европа, по-конкретно за Англия, има ли значение къде си правиш регистрация - дали в ebay.com или в ebay.co.uk? Доставката как се извършва - с български пощи удачно ли е или има друг по-добър вариант? След като продаваш в друга държава какви са таксите, които плащаш? Има ли промяна след като Англия напусна ЕС? 
Ако някой има опит и с други държави, не само с Англия, ще съм благодарна, ако споделите?

Благодаря Ви предварително! Simple Smile

# 1
  • Мнения: X
Има хиляди теми и клипове (извън бг мама) за ибей. Трябва доста да прочетете и ако останат 1, 2 въпроса тогава ги задайте. На този етап става ясно, че не сте запознат/а с нищо. Аз се занимавах с ибей преди време и се подготвях месеци преди да се регистрирам. Има курсове, книги, клипове и сайтове за дропшипинг и т.н.

# 2
  • Мнения: 2
Има хиляди теми и клипове (извън бг мама) за ибей. Трябва доста да прочетете и ако останат 1, 2 въпроса тогава ги задайте. На този етап става ясно, че не сте запознат/а с нищо. Аз се занимавах с ибей преди време и се подготвях месеци преди да се регистрирам. Има курсове, книги, клипове и сайтове за дропшипинг и т.н.
Благодаря за отговора ppolina. Може ли да ми препоръчате добри ресурси по темата? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт