Секцио - коя част на деня?

  • 1 996
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте! Очаква ме секцио. Зададоха ми задачата да си реша коя част на деня да е... Сутринта или след обед към 16ч. Това ще ми е второ раждане. С първото секциото беше сутринта. Вие какво ще ме посъветвате, притеснява ме факта, че късния следобед лекарите може да са по изморени.... Знам ли?! Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 383
Давай пак сутринта - да минава по-бързо.

# 2
  • Мнения: 4 559
Едва ли ще са изморени, ако смяната им започва от 12 или от 14 ч. Simple Smile Моето беше по спешност между 13.30 и 14 ч., в края (даже стана и след края) на смяната на лекаря, но всички бяха бодри и напълно адкватни. Така да се каже, чак съжалих, че исках от самото начало секцио.

Според мен сутрин, ще имаш време в реанимация да се наспиш и починеш, на другата сутрин раздвижване и ще си по-отпочинала. При моето не успях да се раздвижа от първия път, защото ми прилоша, така че прекарах почти 24 часа на легло преди раздвижването.

# 3
  • Мнения: X
Понеже ще те държат гладна и жадна от предната вечер- сутрин. Имала съм операция и в 8 сутринта и в 2 по обяд. За следобедната умрях от глад и жажда.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Сутрин. Чакането е по-малко.

# 5
  • Мнения: 12 752
И аз сутрин. По-малко ще ти е чакането, иначе от сутринта чак до след обяд ще си в напрежение.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Сутрин. Така ще имате време до вечерта евентуално да ви раздвижат. Моето секцио беше в 10,15 часа и в 19 часа вече ме раздвижиха.

# 7
  • Мнения: 73
Едва ли ще са изморени, ако смяната им започва от 12 или от 14 ч. Simple Smile Моето беше по спешност между 13.30 и 14 ч., в края (даже стана и след края) на смяната на лекаря, но всички бяха бодри и напълно адкватни. Така да се каже, чак съжалих, че исках от самото начало секцио.

Според мен сутрин, ще имаш време в реанимация да се наспиш и починеш, на другата сутрин раздвижване и ще си по-отпочинала. При моето не успях да се раздвижа от първия път, защото ми прилоша, така че прекарах почти 24 часа на легло преди раздвижването.

А кога Ви раздвижиха?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Моето секцио беше по спешност около полунощ и ме вдигнаха от леглото още сутринта.

# 9
  • Мнения: X
Мен на сутринта ме раздвижиха

# 10
  • София
  • Мнения: 861
И аз мисля, че сутрин е най-добре. Моето беше от 9 сутринта. Разрешиха ми да стана чак на следващата сутрин - и просто си станах, никой не е идвал специално да ме раздвижва. Но аз се и чувствах много добре.

# 11
  • Мнения: 2 183
Моето секцио беше на обяд около 12 и ме раздвижиха на следващата сутрин  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 033
По- добре сутрин поради всички изброени вече причини.
Аз бях първа от поредицата планирани за деня. Приключиха към 9,30 ч., а раздвижването беше около 19 ч.

# 13
  • Мнения: 4 559
Едва ли ще са изморени, ако смяната им започва от 12 или от 14 ч. Simple Smile Моето беше по спешност между 13.30 и 14 ч., в края (даже стана и след края) на смяната на лекаря, но всички бяха бодри и напълно адкватни. Така да се каже, чак съжалих, че исках от самото начало секцио.

Според мен сутрин, ще имаш време в реанимация да се наспиш и починеш, на другата сутрин раздвижване и ще си по-отпочинала. При моето не успях да се раздвижа от първия път, защото ми прилоша, така че прекарах почти 24 часа на легло преди раздвижването.

А кога Ви раздвижиха?

На обяд на следващия ден.

# 14
  • Мнения: 7 898
Единствената причина поради която предпочитам да е сутрин е глада 😀.

Общи условия

Активация на акаунт