Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Правили ли сте хороскоп при астролога Силва Дончева?

• 2 273
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте

Правили ли сте хороскоп при астролога Силва Дончева?

Поздрави

# 1
Лично аз не съм, но моя приятелка, която също се занимава с астрология, е категорична, че Дончева е най-добрата в България.

# 2
Силва Дончева има канал в Ю туб, където пуска всички свои интервюта и участия в предавания.
Много е добра.

# 3
Някой може ли да сподели контакт с нея?

# 4
На мен ми предсказа единствено горе-долу кога ще загубя близък. После ми каза, че баща ми няма да доживее рождения си ден(без нищо да му няма), който беше след 2 месеца, а той е все още жив - минаха години от тогава. Направете си изводите.

# 5
Редовна практика при известни имена – твърде много си вярват и не допускат вероятност за грешка.
За етиката при работа с клиенти да не говорим.

# 6
На мен ми предсказа единствено горе-долу кога ще загубя близък. После ми каза, че баща ми няма да доживее рождения си ден(без нищо да му няма), който беше след 2 месеца, а той е все още жив - минаха години от тогава. Направете си изводите.
На мен също ми беше казала това, но ,благодаря на Бога, всичко е наред.
Редовна практика при известни имена – твърде много си вярват и не допускат вероятност за грешка.
За етиката при работа с клиенти да не говорим.

Абсолютно съм съгласна с мнението ти, Sotis

# 7
  • София
За съжаление много астролози се опитват да врачуват... Абсурдно е да се предскаже смърт на родител, за Бога, това е ЛИЧНА натална карта.

# 8
И всички се обявиха за астротаронумеролози. Само астрология не стига. Grinning

В интерес на истината да се предскаже смърт на родител може, по личния ти натал. И за това си има техники. Но определено не става само с тежки транзити и прогресии, това е аматьорско.
А и дори да хванат някоя дирекция, не винаги са в състояние да я разчетат правилно, защото избързват и претупват нещата по време на консултация.

Една дирекция може да засегне различни сфери от живота. Понякога сработват по естествена сигнификация, друг път не. И астрологът трябва да може да прецени каква е най-вероятната събитийна изява в рамките на определен период от време. Има случаи, когато по една и съща дирекция един астролог прогнозира емиграция, а друг – смърт на родител. Зависи кой как е изтълкувал наталната карта, всички грешки в прогнозите тръгват още от там.

Последна редакция: пн, 02 ное 2020, 22:40 от Sotis

Общи условия

Активация на акаунт