Мисед аборт

  • 1 739
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте.Моля споделете мнение ,изследвания за мисед аборта.Аз преживях декември месец,в 10 г.седмица.Преди това имам и спонтанен в 5г.седмица.Това ми беше първото и трудно забременяване.На 36г.съм.След миседа си пуснах тромбофилия,имам PAI 4G/4G.Може и това да е бил проблема,може и да не е.Правя опити в момента за нова бременост.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Намери темата за тромбофилия и прерклампсия. Аз имам същата история, доверих се на доц. Конова и вече имам дъщеря на 1,5 г. Не прави опити без да си наясно със състояието ти. Тази мутация отговаря за образуването на плацентарните съдове и затова в толкова ранни седмици губиш ембриона. Има доста за четене, не се шашкай, не е толкова страшно, колкото си мислиш. В темите се въртят две- три имена на специалисти, сама ще си прецениш при кого да отидеш! Успех!

# 2
  • Мнения: X
В Майчин дом си правих изследването.Там ми казаха като забременея да се консултирам.Този,който ме следеше каза,че ще съм на терапия Фраксирин и Аспирин.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Да, правилно са те насочили, само че според мен консултацията е задължителна преди забременяването. Също така следящия те АГ трябва всеки път да ти прави доплер, да се внимава с дозата на аспирина, да се правят редовно кръвни изследвания, демек да следиш всичко изкъсо.
Тази мутация действа на ранен етап, ти докато се усетиш, че си бременна и може да е късно, това се опитвам да ти кажа. Освен това е добре да се провериш и за други болести, за да си сигурна, че е тромбофилия.

# 4
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Провери си и щитовидната жлеза.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте, след мисед аборт съм. Не се наложи кюртаж, защото се изчистих сама за около седмица. В този случай колко е нормално да се изчака преди да подновим опитите?

# 6
  • Мнения: 85
Здравейте, след 2 мисед аборта и всички изследвания излезе само уреаплазма парвум лекувана съм от 2 лекарки 6 антибиотика и накрая ми казаха че няма как да се излекувам! Искам да кажа съм много отчаяна и ме е страх да забременея за да не загубя още един живот!
Да потърся ли 3ти лекар или наистина думите на тази лекарка можеда са верни и да не мога да бъда излекувана

Общи условия

Активация на акаунт