Чакане на "голямата тръпка" или следване на тихата любов...

  • 10 443
  • 146
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 18 879
Скрит текст:
Заключиха ти другата тема, ама как се спогаждат в една къща мачото брат, мачото баща, майка ти, бременната сестра с детето, та и ти май си там?

# 121
  • Мнения: 5 903
Виж, човек, няма смисъл да губиш времето на мъжа с когото си. Тръгни си и му дай шанс да срещне жена, с която ще бъде щастлив и която ще го оцени. Ти просто си с друг манталитет и ти трябва по..., как да кажа, че да не те обидя... Трябва ти нещо по-просто, нещо, с което си свикнала. Ти не си вече чак толкова млада и щом преценяваш, че мъжете, с които си израснала са мъжкари😅, просто не си за това момче! Определено търси някой от твоята черга, както се казва.

# 122
  • Мнения: 2 369
Мисля, те това стихотворение на Станка Пенчева е за теб.

На младини обичаме мъже
Самоуверени, себелюбиви,
...
Че то голяма пръчка бил животът за мъжете-добряци... Докато една жена е млада, красива, секси - ще я гледат отдалече и ще въздишат. Е, може и да я докоснат някой път - като дойде да им поплаче на рамото, когато са я разревали тия самоуверените.
А техният ред ще дойде, когато жената стане на 35-40, поотпусната и с първите бръчки и бели косми, но още по-лошото, използвана и захвърляна от едно или няколко "лоши момчета", често и с дете от тях.
Дано Станка не говори от името на всички жени. Макар че за повечето май е вярно точно това.
Мъжете да си опичат акъла значи. Пък бг-мамите да си възпитават синовете да не стават от тия прохладните листове, ами от тези дето след тях мирише на изгоряло. За самите тях ще е по-добре - ще се радват все на млади, красиви жени, а не на захвърлените от друг.

# 123
  • Мнения: 3 661
Мисля, те това стихотворение на Станка Пенчева е за теб.

На младини обичаме мъже
Самоуверени, себелюбиви,
...
Че то голяма пръчка бил животът за мъжете-добряци... Докато една жена е млада, красива, секси - ще я гледат отдалече и ще въздишат. Е, може и да я докоснат някой път - като дойде да им поплаче на рамото, когато са я разревали тия самоуверените.
А техният ред ще дойде, когато жената стане на 35-40, поотпусната и с първите бръчки и бели косми, но още по-лошото, използвана и захвърляна от едно или няколко "лоши момчета", често и с дете от тях.
Дано Станка не говори от името на всички жени. Макар че за повечето май е вярно точно това.
Мъжете да си опичат акъла значи. Пък бг-мамите да си възпитават синовете да не стават от тия прохладните листове, ами от тези дето след тях мирише на изгоряло. За самите тях ще е по-добре - ще се радват все на млади, красиви жени, а не на захвърлените от друг.
Всички жени поумняват след 35-40, вече знаят от какво имат нужда и какво не искат. Но за да намерят и задържат принца, трябва да са се находили и наживяли.

# 124
  • Мнения: 40 752
Всички жени поумняват след 35-40, вече знаят от какво имат нужда и какво не искат. Но за да намерят и задържат принца, трябва да са се находили и наживяли.

Това добре, ама ще имат ли с какво да хванат окото на принца след като са се наживели?  По мое наблюдение жените с принцове са си ги хванали още когато са били никакви. Докато другите са търсели купонджии и лоши момчета, умните жени са си хванали потенциал, а не моментно състояние.

# 125
  • Мнения: 3 299
А защо пък трябва да са се наживяли? Аз исках на 22-23 да съм омъжена и с деца вече. Живота така ми се стече, че 10 години по-късно даже нямам и изглед за скорошен брак и не защото не съм го искала а просто защото така стана. Понякога плановете ни не ни се сбъдват - и не, не съм търсела лоши момчета, просто "добрите" момчета накрая излизаха скапаняци.

# 126
  • Мнения: 40 752
Не си уцелила, защото добри момчета, които не излизат скапаняци, със сигурност е имало.

# 127
  • Мнения: 3 299
Не си уцелила, защото добри момчета, които не излизат скапаняци, със сигурност е имало.

Е, да трябваше някой чичко да си хвана (имах и такива кандидати), които с охота ме искаха и нямаха търпение да ме вземат и да ми направят бебе. Ама нещо 20 години разлика не ми харесваше. Ако сега имах бебе от тях щяха да са на 60, докато аз съм на 30. За някои такава разлика е супер, ама аз не мога да си представя да живея с набор на баща си.

# 128
  • Мнения: 40 752
Аз май нищо подобно не съм казвала - за чичковци най-вече.

# 129
  • Мнения: 1 745
Аз също се задомих късно-на цели 37 години. Просто не можех да открия мъж, който е около възрастта ми и който да има сходни на моите виждания за живота. Ами, не съм търсила и харесвала лоши момчета, но пък и не бях случила на нормално и добро.
Всеки с късмета си. Не мисля, че жена на 35-40 е вече втора категория и е отпусната и готова на всичко, само и само да има мъж. Честно казано, сега се намирам за по-хубава и по-спокойна и не се давам съвсем на някой, щото да не съм сама.

# 130
  • Мнения: 3 299
Аз също се задомих късно-на цели 37 години. Просто не можех да открия мъж, който е около възрастта ми и който да има сходни на моите виждания за живота. Ами, не съм търсила и харесвала лоши момчета, но пък и не бях случила на нормално и добро.
Всеки с късмета си. Не мисля, че жена на 35-40 е вече втора категория и е отпусната и готова на всичко, само и само да има мъж. Честно казано, сега се намирам за по-хубава и по-спокойна и не се давам съвсем на някой, щото да не съм сама.

Подкрепям с две ръце. При мен нещата се развиха по сходен начин. За всеки влак си има пътници. Честно казано сега ако можех да се върна и да се омъжа за някой от предишните ми гаджета за нищо не бих ги сменила за сегашния ми партньор.

# 131
  • Мнения: 14 413
Аз също се задомих късно-на цели 37 години. Просто не можех да открия мъж, който е около възрастта ми и който да има сходни на моите виждания за живота. Ами, не съм търсила и харесвала лоши момчета, но пък и не бях случила на нормално и добро.
Всеки с късмета си. Не мисля, че жена на 35-40 е вече втора категория и е отпусната и готова на всичко, само и само да има мъж. Честно казано, сега се намирам за по-хубава и по-спокойна и не се давам съвсем на някой, щото да не съм сама.

Подкрепям с две ръце. При мен нещата се развиха по сходен начин. За всеки влак си има пътници. Честно казано сега ако можех да се върна и да се омъжа за някой от предишните ми гаджета за нищо не бих ги сменила за сегашния ми партньор.
Така е всеки с късмета си. На 26 се омъжи и чак след 30 години си дадох сметка за червените лапички. Аз пък определено бих се чувствала по добре с едно бивше гадже. Поне нямаше да остана само с едно дете, той си има три!

# 132
  • София
  • Мнения: 12 602
Мисля, те това стихотворение на Станка Пенчева е за теб.

На младини обичаме мъже
Самоуверени, себелюбиви,
...
Че то голяма пръчка бил животът за мъжете-добряци... Докато една жена е млада, красива, секси - ще я гледат отдалече и ще въздишат. Е, може и да я докоснат някой път - като дойде да им поплаче на рамото, когато са я разревали тия самоуверените.
А техният ред ще дойде, когато жената стане на 35-40, поотпусната и с първите бръчки и бели косми, но още по-лошото, използвана и захвърляна от едно или няколко "лоши момчета", често и с дете от тях.
Дано Станка не говори от името на всички жени. Макар че за повечето май е вярно точно това.
Мъжете да си опичат акъла значи. Пък бг-мамите да си възпитават синовете да не стават от тия прохладните листове, ами от тези дето след тях мирише на изгоряло. За самите тях ще е по-добре - ще се радват все на млади, красиви жени, а не на захвърлените от друг.

Че то ако това е визията на "добряците" за жените... Се надявам и на 35-40 да не им дойде реда Joy Не бих желала да бъда с някой, който ме вижда като употребявана вещ и брои всеки "дефект", който съм придобила с времето. Времето, през което той не е могъл да си "позволи" нищо ново и си е дефектирал без дори да е бил "използван".

# 133
  • Мнения: 7 388
Постът на Лъвица ме разсмя искрено,  така е, викаш времето все ни дефектира ,въпросът е какво си видял и изживял за това време

# 134
  • София
  • Мнения: 12 602
Ами така си е... даже бих казала, че самотата носи повече дефекти от несполучливите връзки и партньори... от вторите поне идват някакъв опит... умните хора си вадят поуки и стават по-зрели. Продължителната самота от друга страна учи на темерутство, изкривява представата за другите и озлобява.

Общи условия

Активация на акаунт