Herbalife

  • 1 019
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте , голямо желание имам да пробвам продуктите на Хербалиф, мисля да си поръчам от прочутите им шейкове Формула 1 ,които са за отслабване , бих искала ако някой ги е пробвал, да сподели дали е имало ефект? И до колко време почва да има резултат?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 126
Поръча ли си ?
Аз сега съм на тази вълна и поръчах заедно с чая.
Ще се радвам да споделиш

# 2
  • София
  • Мнения: 538
Здравейте! За първи път влизам в този раздел на форума и се учудвам, че тема за Хербалайф откривам едва на втора страница /тази/, ще потърся и по-назад.
Шейковете на Хербалайф сами по себе си не са панацея и, ако не се консумират с определен режим, няма да имат никакъв ефект. При мен преди години само това проработи - не, че съм спазвала стриктни диети. За година и малко свалих 26 кг.
Та....каква е хватката с тези продукти:
1. Прием на много вода - колкото повече, толкова повече. например, ако тежите 70 кг. трябва да изпиете 3 литра вода за деня. Хубаво е сутрин на гладно да се започне поне с 500 мл. топла вода. Към нея може да се добави капачка от Алое концентрата на Хербалайф, може и чая. Плодови сокове, фрешове и кафе не се считат за вода. Водата помага на бъбреците при изхвърляне отпадните продукти от обмяната на белтъчините, влияе много добре и при изпразване на червата.
2. Поне 5 хранения за деня, като закуската да е най-късно час след ставане от сън.
3. Храната да е високо-белтъчна и ниско-калорична, с много зеленчуци. За сваляне на килограми е добре да се спрат плодовете и въглехидратите. Добър източник на много белтък и малко калории е изварата.
Посещаващите клубове на Хербалайф си попълват дневниче с хранителния дневен прием и броят калории, което в един момент идва много натоварващо.
Разбира се, хубаво е храната да е печено, варено и да не е пържена или панирана.
4. Две от храненията се заместват с шейковете /Формула 1/ на Хербалайф, като за предпочитане е това да е закуската и вечерята.
5. В никакъв случай да не се гладува. В момента, в който изпитате глад, слагате нещо в устата - морков, сварено яйце, салата. Тук целта е тялото да повярва във вас, че в момента, в който подаде сигнал, ще получи енергия и няма да влезе в режим на стрес и съхранение.

Резултати: По 4-5 кг. свалени месечно и то само от мазнини.
Първо са резултатите от кантара, после идват резултатите от сантиметъра.
С такъв режим се контролират нивата на кръвната захар, много добре се повлиява инсулиновата резистентност. Изчезват и пристъпите на подагра при високи нива на пикочна киселина.

Общи условия

Активация на акаунт