Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Да се похвалим.... :)

• 19 563
  • 199
  •   1
Отговори
Гледах дали има подобна тема, но нямаше. Има за различни неща, но не и тема "Да се похвалим..." с нещо хубаво, не толкова хубаво, но да се похвалим, да се поощрим взаимно или самопоощрим.

И така, аз да се похваля - С хубавия ден днес и с това, че мъжът ми ми направи подарък точно сега преди Великден, лелеян и мечтан дълго време, вече си имам втора почти готова, ремонтирана стая, много малко неща останаха по нея да се донаправят. И ми я направи с изненада - направи ми 8 лъчева звезда от гранит в центъра на стаята, сам я направи, от 2 цвята камък, много ми харесва, сама си избрах темата.
А днес ми каза, че и в кухнята на 2-я етаж - живеем в къща - има намерение да направи пак нещо в центъра, може би цвете и избирах какво да е, между детелина и маргаритка, се спрях на маргаритка, усмихната, да бъде. Само ще трябва да потърсим няколко плочи от гранит с подходящи цветове да вземем - след като ни  пуснат от доброволната карантина Simple Smile
Първата стая, тази, в която спя сега, ми я направи точно преди  Нова година, така че и тя ми беше подаръка за Нова година Simple Smile
Да се похваля с врабчетата, които ни идват още да се хранят при нас и ни веселят, 3 гугутки също още идват, косе босе пее сутрин и вечер, дърветата цъфтят - сега са наред вече вишните, крушите, напъпила е и ябълка.
Цъфтят цветята, София е тиха под карантина, вечер всичко съвсем замира и става тихо-тихо...

# 1
Карам колело всеки ден поне по 2 часа. Живея в къща извън София и сега когато не ходя на работа спортувам активно.
Аз разбира се искам карантината да свърши, но много се кефя на хубавото време и цъфналите дръвчета.

# 2
Цитат
Аз разбира се искам карантината да свърши, но много се кефя на хубавото време и цъфналите дръвчета.
Нали! И аз! Mask
Похвалвам се, че се наспах файнъли.

# 3
Днес си купих колело.
От 2 г си мечтая. И да е с кошница и да имам мъж, който да ми я пълни с люляци.
Разказах му на ММ, а той вечерта се забави на разходката с кучето и се върна с китка набран люляк.

# 4
Карам колело всеки ден поне по 2 часа. Живея в къща извън София и сега когато не ходя на работа спортувам активно.

И аз живея извън София и обожавам да карам колело. Несравнимо е усещането на свобода което изпитвам, когато съм с колелото по черните пътеки. Аз излизам по-рядко, защото нямам съмишленици и всички ме плашат с току що събудилите се мечки Joy

# 5

И аз живея извън София и обожавам да карам колело. Несравнимо е усещането на свобода което изпитвам, когато съм с колелото по черните пътеки. Аз излизам по-рядко, защото нямам съмишленици и всички ме плашат с току що събудилите се мечки Joy

И мен всички ме плашат. И аз нямам съмишленици, но вече не се моля на никой за компания и си ходя където си искам сама. С това се хваля.

# 6
Мен моя мъж не ме пуска сама да излизам с колелото, а той не може да кара от 2-3 г. по  здрав. причини  и не излизаме, а така обикаляхме с колелата из цяла София и извън нея...
Но да се похваля, че имаме велоергометър у дома и с него се "разхождам" утринно. Също си правя всеки ден упражнения редовно за  раздвижване, след събуждане.
При нас люляка започна да се разлиства от няколко дена, но има още доста време, докато разцъфти.
В района имаме двойка сойки, явно имат малки, през зимата ни уважаваха по малко да идват на семенца и за тях сланинка обезсолена, миналата година отгледаха 4  пиленца.
Покрай храненето зимата на птички, нагледно видяхме малко от техния начин на живот, мога да кажа наблюдения.

# 7
И аз да се похваля . Свалила съм два килогрома . Не са много , но много се радвам.

Кучето ми ( женска е , но не харесвам думата кучка), роди . Има пет кученца.  Толкова са сладки.

# 8
аз храня едно куче до кварталния магазин,там си живее.Ама вчера кат му купих кренвирш,само го помириса и не го хапна, иначе си ги яде Simple Smile Явно не е бил гладен.Кръстих го Джонджо .После дадох кренвирш и на друго куче ,с яка  да не се ближе явно щот е напръскано против карантина Simple Smile

# 9
Да се похваля - тук съм и аз!
Доволна съм от себе си!
Цяла седмица вършех недовършени  задачки.
Последно видях сметката на две шепи миди - боядисани с боя за яйца 😆 Налепих си ги по всички саксии. Стана приказно. Хем си припомних гръцкото море.... Хем намалих вещите събиращи прах по полиците....
Сега правя алпиниум от камъни. Да видим какъв ще е резултата.
В резултат един цял рафт от библиотеката ми се опразни....
Факт - доволна съм от себе си Simple Smile

# 10
  • #Оставка!
Правих домашен козунак, който стана чуден Blush

Последна редакция: нд, 19 апр 2020, 19:52 от Летящ Кактус

# 11
Детето се съгласи да отидем до двора ни (в същото населено място и с кола Wink ). Полежахме на слънце. Той в люлката, аз на шезлонга. Отрази ни се чудесно- топлото слънце, зелената трева,цъфналите лалета, пеещите птички и тишината. Пълно спокойствие.  За няколко часа се почувствахме като преди  - преди ИП. Хваля се Simple Smile

# 12
  • София, Лагера
Еха, каква чудесна тема! Много вдъхновяващо! Обичам да ми се хвалят! Някак осъзнавам на колко неща човек може и трябва) да се радва!
Аз пък Великденски реших да правя ремонт на терасата. Днес облепвах и грундирах, но по разни технически причини не можах да завърша (грундът не стигна Laughing). Като резултат холът ми е пълен с цъфнали цветя, 17 разноцветни сандъчета и... и ми е хубаво, като в градина съм Simple Smile
Ще бъде жълта терасата, с жълти столове, слънчева... само да  отворят Баухаус!

А за спорта ви се възхищавам! Страх ме е да се кача на кантара. Като видя, че минавам 60кг и автоматично изпадам в депресия Laughing Ноооо... съм си обещала, само да изядем яйцата и...

Последна редакция: пн, 20 апр 2020, 10:20 от Ноеми

# 13
Момичета,  колко хубави неща сте направили Simple Smile
Научих се да се радвам на малките неща, с това да се похваля, ето сега се радвам на дъжда, от който имаше нужда да напои земята.

# 14
Да се похваля, че днес за пореден път се отвратих в каква мизерна държава живеем и в какви мизерници сме се превърнали Sad Чакам с нетърпение да възобновят полетите и да бягам с над 200 Simple Smile Иначе си направих голям буламач и след малко ще дегустирам дали ми се е получил с белгийската свиня, която се надявам, че не е от ония дълбоко замразените на 20+ години Simple Smile

# 15
Изчистих кухнята основно,плюс шкафове,стени,уредите,абе абсолютно всичко.Поръчала съм обяда и ММ ме изненада че ще се прибере следобеда.Нямам нищо за пране,ни един чорап даже.Децата слушат.Кеф ми е,доволна съм.

# 16
За завиждане си Simple Smile

Работната седмица е на свършване и то успешно. За хвалене е, понеже в тази побъркана ситуация, имам работа и то много. Радвам ѝ се, но още повече на предстоящия уикенд. Мисля да почивам активно през него Simple Smile Сериали съм заредила няколко подред авансово и хубава книга също Relaxed Кеф...

# 17
Вчера за пореден път се сблъсках с това как има хора да завиждат и злобеят и да се похваля, че това отново си ми беше за урок, но така и неочаквано за мен открих Добросърдечни, Добронамерени хора с Открити и Топли Сърца в една конкретна тема тук, в Бг мама, за което на тези Хора от все сърце им желая всичко най-Добро и Красиво в Живота да имат - и на тях и на Близките им.
Стана ми светло на душата от тези мили хора, за което им Благодаря.
И нещо позитивно - Зайчето ни е добре, гушнал се в ръцете ми след сресване, мъжът ми се е хванал с ентусиазъм да ми прави най-сетне дрешник на едно местенце на етажната площадка на горния етаж.
Птиците си ни "навестяват", тези дни видях и лястовички да летят.
Ябълките разцъфнаха, крушата също, люляка и той разперва цветове.

# 18
Не знам дали е за хвалене, но вчера вечерта започнах да чета първата книга от 50 нюанса. Не можах да се откъсна от нея и я четох до 4 сутринта. Днес на обяд я довърших. Не знам защо съм се дърпала толкова години от тази поредица. Със сигурност ще прочета и другите 2 😂

# 19
Имах прекрасен, вълшебен уикенд.
Иска ми се винаги да се
чувствам така..🙏❤

# 20
Пожелавам ти го!

Аз имах сравнително спокоен и мързелив уикенд.Пожелавам си и следващия да е такъв- релакс, хубави серили и Revolving Hearts с любимия мъж Blush

# 21
От известно време ми се върти в главата, че няма точно такава тема във форума Blush
Хваля се, че преживях отвратителна операция, и последвали отвратителни 3 дена след това, но успешна е сега всичко си ми е на мястото където трябва да е:blush:

# 22
От известно време ми се върти в главата, че няма точно такава тема във форума Blush
Хваля се, че преживях отвратителна операция, и последвали отвратителни 3 дена след това, но успешна е сега всичко си ми е на мястото където трябва да е:blush:

Аз също преживях подобно нещо март месец. За хвалба си еи за благодарност.
Хваля се и благодаря на бога, че си намерих наематели, в тая криза го бях отписала този проблем. Мислех, че поне година няма да намеря.

# 23
Поздрави, момичета, че всичко при Вас се е развило успешно и  да бъдете здрави.
При мен  - пак да се похваля с птиците около нас, в наличност са си всички видове - чирикат, гукат, свирукат, косето даже видях как се къпе в едно като коритце с вода, което имаме.
Тиган стар, който го слагаме с вода за тях, се ползва от птиците, приятно ми е, когато видя някое пиле да пие.
Вчера вечерта има "среща" с жабата, която обитава също около нас, скубя треви и така си правя дворна гимнастика за раздвижваме и когато събирах в чували за изнасяне, се срещнахме с нея - скачаше да се скрие сред високи цветя.
Когато изхвърлях тревите в контейнера наблизо, след последния курс, от там видях заря, някой пусна  за кратко фойерверки и от където бях се виждаше много ясно.
Цъфнаха и дюлите. 1 пеперуда я виждам да лети - намаляха много и й се радвам, когато я видя. Понеже изчезнаха масово и дъждовните червеи - преди 2 дни видях 1, от много време не бях виждала.
Охлювите и те изчезнаха нещо, тази година само 2 досега видях. Мравки също няма много. Поне едни червени буболечки все още ги има.
Видях и 1 червена калинка.
Цъфтят сега късните шарени лалета, незабравките подават главички, нарцисите прецъфтяха.
Мъжът ми започна да ми прави апликация за дрешника с  мечета и днес правеше матрицата.

# 24
Днес не ядох чипс.No Mouth

# 25
Да се похваля какво си имам в дрешника - там ще има от другата страна друга картинка, правено е като пъзел  на отделни детайли и после тапета, който е корков, е изрязан и едно по едно детайлите са сглобявани и залепвани в тапета, мъжът ми ми го направи. Снимката е тъмна, че няма добра светлина там.

и в хола на пода, от 2 цвята гранит е, отстрани защитният пояс около гранита е изрязан от алуминиева ламарина, а кафявото е с боя отсичано, за да изпъкне, пак правено от мъжа ми по мое желание да е 8-лъчева звезда, а проектът си е негов, сам е изрязвал гранита и е сглобявал, направено е в 3-слойния буков паркет в центъра на стаята

# 26
  • Niagara Falls, NY
След дълго чакане на щатски инспектори днес вече имам нова кухня Simple Smile.

# 27
Бях на прекрасна разходка сред природата до една обляна от слънце поляна с малки цветчета.

# 28
научих се да спя с ролки и косата ми изглежда прекрасно, все едно съм била на фризьор.

# 29
Чувствам се отлично!
Направих си домашен балсам за устни.
Цял ден се глезех с домашни маски.
Сега съм си пуснала любимото радио и хапвам сладолед с пуканки.

# 30
  • софия
Вики, сподели от какво направи балсама?

# 31
Купих си конския шампоан и косата ми изглежда видимо по-добре.

# 32
О, това е интересно, Vall. Поздравления, че си надвила такава болест!
 Трябва да го погледна при първа необходимост.
Кристина, за каква коса се препоръчва този шампоан? За суха или мазна?
Днес прегледах всички мои снимки, които съм свалила на компютъра. Оказаха се над 7000! Е, добре де около 1000 от тях бяха повторения, а около 500 бяха с размер, различен от оригиналният, така че всичко това отиде делиит, но съм страшно доволна от себе си.

# 33
Моята е мазна, но шампоанът е хубав защото съдържа основно витамини, за да са красиви конете /в нашия случай кобилите/.
Днес сутринта една жена ми подари маска, за да не ме глобят контрольорите. Търсих навсякъде, но сега това е най-дефицитната стока, а не исках да се връщам вкъщи, за да не ме споходи лош късмет. Много ми стана мило, защото аз не съм и искала. Седяхме си на спирката и тя ме попита имам ли маска, защото контрольорите бяха на отсрещния тротоар. Има толкова добри хора, които ти мислят доброто. Сещам се за думите на Стефан Данайлов, че винаги ще има хора, които искат да се провалиш, но много повече хора ще ти помогнат.

# 34
Успях да се преборя с повечето треви по нашия двор и този на съседа, които бяха избуяли, но ме нахапаха комари здраво по непокритите места на краката и 2 дни бях с отоци и си правих компреси с риванол усилено и вече се оправиха нещата.
Косе-босетата семейството идват да пият вода и да се къпят в стария тиган, където слагам вода за тях, на 2 пъти успявам да съзра как хубаво се къпят. Пее ни мъжкия кос сладко-сладко - и сега се чува също през отворения прозорец пеенето му.
Гугутките,  все още по малко идват за семки и жито и 2 врабчета, които имат явно гнездо наблизо, защото другите от ятото вече си отидоха по техните си работи - врабчетата се събират на ята през студените месеци, така изкарват зимите, през топлото са на семейства.

Дрешника ми е готов.

Сега ми прави етажна площадка мъжа, изрязва и там от гранит красоти, като ги направи, ще се похваля - 20 години ги чакам да се направят тези ремонти и едва тази година дочаках.

# 35
за първи път от нова година се събрахме на парти с едни приятели. Искам си стария живот преди пандемията.

# 36
Все по-често съм с внучката си! Прегръдките, гушкането, игрите, храненето, гърнето ако щете, ме правят неимоверно щастлива!

# 37
Синът ми снощи 3 часа приготвя кето чийзкейк. Двамата с ММ бяха првърнали кухнята в бойно поле, но после малкия всичко разтребил, измил и подредил.
И сега си пия кафе в леглото и хапвам чийзкейк. 😊

# 38
Синът ми снощи 3 часа приготвя кето чийзкейк. Двамата с ММ бяха првърнали кухнята в бойно поле, но после малкия всичко разтребил, измил и подредил.
Фукла Wink

# 39
За първи път в живота си готвя винен кебап. Аз не ям свинско, но всички останали ядат, кухнята ухае вкусно!Много добър вид има.
Сега, продължението е за оплакваческата...
Майка ми-безсолно е.
Синът ми-това няма да го ям сега, довечера ще пробвам Има ли спагети от вчера?
Мъжът ми-Още не съм гладен

# 40
Аз пък правих с МП пица. Беше добре до един момент.
Сега той я яде. Аз не я ям.

# 41
Фукла Wink

Нали това е идеята на темата? ))

# 42
вчера синът ми ме вози на скутера си. Никога не с м имала гадже с мотор, ама поне синът ме повози.

# 43
О, колко хубаво! Вятъра в косите и аромата на бензин ме върна в тинейджърските ми години!

# 44
  • Sofia
Няма да готвя днес, имам от вчера ядене Simple Smile ако това минава за хвалене.

# 45
Няма да готвя днес, имам от вчера ядене Simple Smile ако това минава за хвалене.
Баш си е за хвалба,  значи си отпочинала Simple Smile

# 46
И аз не готвих днес. ММ ме отмени Blush

# 47
И аз. На ресторант хапнахме.
А тийна сега прави глазура на чийзкейка..)

# 48
Аз врътнах бързи спагети ама те не са изморителни.
Не знам дали е за тази тема, но се радвам, че момичета, с които преди сме писали в тема от типа на " искам бебе" им прегледах онзи ден профилите и повечето са с по две дечица дори вече. Стана ми хубаво, защото Тези момичета ги познавах като свои приятелки и много се зарадвах .

# 49
Мога да се похваля, че вчера създадох ново приятелство Simple Smile Бях се отчаял, че няма да си намеря приятели.

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 11:27 от A_Ivanov

# 50
Вчера бяхме на гости в приятели. Мина спокойно, децата си играха , бяха много спокойни и добри. Липсваха ми срещите с приятелите!

# 51
Вчера и днес си направих много приятни разходки, хем свърших доста неща.
И се радвам, че преваля поне малко - дъжд.

# 52
И аз с разходки ще се похваля Smiley Вчерашната беше  под дъжда, а днешната - с приятна приятелска компания.

# 53
Хваля се, че най-сетне излязох от моя лична моя дупка.... Оказа се, че съм била в депресия, не висока тревожност.....
За пръв път виждам слънцето в цялата му яркост, започнах да  обличам ярки цветове.... Надявам се само да ме държи повече от седмица..... Все пак загубих 8 г... Та хваля се че направих необходимото за да изляза от дупката...
Заради правилото да  не пиша втори пост - взех си последният изпит! Е, трябваше да е в началото на март, ама пусти ИП и лични страхове....

Последна редакция: сб, 23 май 2020, 13:12 от Vicky_P

# 54
Направих хляб от лимец,  овесени ядки и семки Grinning
Хваля се с това, защото ми достави голямо удоволствие и искам да споделя

# 55
Направихме си импровизиран пикник в парка с детето и съпруга. Последван от дълга разходка покрай реката-стана ни навик и го правим всяка седмица, което много ме радва. Завършихме с изкачване на еко пътеката в близост до града. Хваля се със зареждащ почивен ден, прекаран с любими хора Relaxed

# 56
И аз ще се похваля с нещо средно между пикник и опит за градинарстване. Времето беше с нас, залудо носих топли връхни дрехи Simple Smile

# 57
Вчера си купих шезлонг. Ако времето позволи, днес мисля да го сефтосам. Nature High Brightness

# 58
  • русе
Направих бухти и за първи път се опържиха добре,винаги ми бяха сурови отвътре😊

# 59
Най-сетне започнах да се "нанасям" в новия дрешник. Вчера се справих с 2 чувала дрехи за гладене.Имам още 4 големи, важното е, че започна, след толкова години чакане на гардероб Simple Smile

В София най-сетне заваля, ще напои хубаво земята, така имаше нужда от този дъжд.
+ гугутки си идват на семки и жито. И 2 семейства врабчета, майките събират в човчиците, смилат го или го натрошават и носят на малките.
Косетата отгледаха първите си малки Simple Smile

Чух щурче и на още едно място в София - колко намаляха те, и пчелите, и охлювите, и дъждовните червеи - почти не се виждат, за което ми е много мъчно.

# 60
Хадзапи, искам да те успокоя, че в градината ни в София след дъжда беше пълно с охлюви,а днес в тревата до тротоара и блока за първи път видях две целуващи се охлювчета. Wink
Много ми се иска да си направя къщичка за птици на терасата, но е западна и много ветровита, не знам дали ще идват птички.
Хваля се с цъфнало цвете в саксия и гушкава гальовна внучка, на която разказвах приказка за приспиване Heart

# 61
Хваля се, че достигнах до този етап, да чуя детето да пее "Мила, моя, мамо!". може да е смешно, но..аз много се гордея с него. Научи я за около седмица и я пее с малко помощ от нас Simple Smile

# 62
  • Niagara Falls, NY
Тетка, ще идват, ако има храничка постоянно. Аз имам и поилка.

Първото “мамо”, първата песничка са нещо много мило, което се помни.

# 63
Омекват ти коленете, нали? Heart Много е хубаво!
Waterproof,благодаря ти, че ме окуражи. Ще си направя Simple Smile

# 64
  • Niagara Falls, NY
Морската стая на детето ми днес е окончателно готова, закачих пердетата преди малко.
Остана да изпера завивките, почнах с възглавниците.
Дано си я хареса, изненада е.

# 65

Да се похваля пак ( и тук🤭)
Лилиумите, които отгледах от луковици тази пролет цъфнаха. Не си личи, но на второто стъбло има 3 цвята. И още 2 пъпки които тепърва ще се отварят...
Waterproof,  сигурна съм че ще допадне стаята на детето ти!
PeacockLove, сигурно ти е било много мило...
За хранилката за птици - потвърждавам, щом има храна, без значение на изложението, винаги ще идват. Като се научат, Тетка, няма да се отървеш от тях....🤪

# 66
Изкарахме прекрасен, вълшебен уикенд само двамата извън София.

# 67
Тетка, при нас, но живеем в къща, все още си идват 3 гугутки и врабчово семейство. Различаваме вече мъжките от женските врабченца. Има една малка дама - мама Врабка - идва, събира семчици, надробява ги и литва да си храни мънички, усеща се, че храни малки пиленца, и после пак идва, много е миличка.
А, иначе, когато започва да се слага храна за първи път, известно време може и да няма никой, после при нас поне е така, първо надушват синигерите и започват да идват, само с гълъбите е... доста са лакоми и има ли готова храна висят и не си търсят и всичко оцапват, а и бият и гонят останалите, така че на тях само зимата, когато има сняг, иначе ги поразгонваме, че да могат да се нахранят другите нежни душици.
И врабченцата и гугутките идват само, когато са гладни, и няма нахалство в тях, гугутките, така нежно ходят, грациозно, даже гугутките дават път на врабчетата да хапнат, а врабчевците дойдат - вземат си малко, отлетят, след малко пак дойдат, и така, докато не се нахранят, по няколко пъти на ден идват, но никога не висят и не нахалстват, както гълъбите, гълъбите вече ги наричам прахосмукачки, направо всичко смучат.

Днес ми е хубав ден, - отново валя дъжд, имахме излизане, което беше успешно.

Тетка, Зарадвахте ме много, че при Вас има много охлювчета.

При нас си имаме една жаба, срещам я 2-3 пъти късно вечер. Имаме си и едно нощно пиле, лети привечер.
А косето пее ли пее, все още е в сезона им на песни - сутрин рано на разсъмване и вечер почти вече по тъмно.

Съседката ни по къща, вчера ми изпрати снимка на растение, което измъкнах изхвърлено в контейнера за боклук, а беше още живо - тя има способност да лекува цветя - и се оказа, че е успяла, коренчетата били още живи и са се показали малки листенца, но още не се знае какво е цветето.

# 68
Днес излезнахме с колелата на дълга разходка. Времето беше много приятно. Нито топло нито студено, а малко преди да се приберем видяхме двойна дъга. Само еднорог липсваше, за да е още по-сладникава идилията Joy
Скрит текст:

# 69
  • Niagara Falls, NY
Много красиво Heart!

# 70
Обичам дъгата. Веднъж видях 3.

Вчера най-сетне се отпуши и стана едно нещо, което месеци беше застинало, за което съм много благодарна.
И се радвам, че има дъждовни дни, да се напои земята много имаше нужда от това.
Мама Врабка усърдно идва да взима семки и носи на малките, вчера видях, къде са им гнезденцата. Толкова труд има в отглеждането на пиленцата.

# 71
Обичам дъгата. Веднъж видях 3.

Вчера най-сетне се отпуши и стана едно нещо, което месеци беше застинало, за което съм много благодарна.
И се радвам, че има дъждовни дни, да се напои земята много имаше нужда от това.
Мама Врабка усърдно идва да взима семки и носи на малките, вчера видях, къде са им гнезденцата. Толкова труд има в отглеждането на пиленцата.

Ние имаме гугутки на покрива и по цял ден гукат. И аз направих хранилка от едно шише от 1,5л. и го напълних с храна за гълъби.

# 72
Sneji_Georgieva, прекрасно нещо сте направила.
И ние си храним 3 гугутки. Имаше и повече, обаче "собствениците" на района ги гонят. 1 двойка и 1 сама, тяхно дете и "таткото" само го гони,  - когато пораснат при тях няма роднински връзки, стават конкуренция - обаче то си е упорито и си стои наоколо и ни посещава. Посвикнаха с нас.
Аз купувам суров белен слънчоглед и жито, но чисто за хората, не от смески, не ядат царевицата, а и за човеци са чисти, иначе, когато взимахме семки и жито в чували от магазинче за храна на животни, все едни мръсни вътре с всякакви примеси и остане ли за към лятото, в чувал започва да се разваля буквално, и хващат пеперуди, а така няма примеси и е чисто, само където са двойно по-скъпи съответно, заради качеството. И купувам по по-малко, но редовно.
Много обичам птиците, особено малките пилета, имах си и прякор като ученичка - Врабчето.
Мъжът ми днес се похвали, че е видял двойката сойки, аз не ги бях виждала от около месец и така ме успокои, че са си в района.

# 73
  • Niagara Falls, NY
Моите гугутки хапват и сурово просо, може да им вземете.
Много нежни същества Heart!

# 74
Да, зная и за просото, но не го ядат и него. Затова семките и житото.
Много са грациозни гугутките, като затепкат важно-важно по терасата, все едно бавно маршируват и не са лакоми, ядат докато се наситят, и отлитат, нищо, че има още, докато гълъбите са прахосмукачки - всичко да ометат, че и още.
Да се похваля, че днес ми е спокоен ден.

# 75
Ние си имаме врабчета(голяма напаст са) Grinning, семейство лястовици от 15г., От две години някъде идват и семейство сойки-много красиви птици, две двойки врани и семейство чайки на отсрещната къща. Голямо разнообразие. Сутрин, заради тях обаче ставам в 5ч., Малко да се съмне и настава такава говорилня, карат се и за храна......луда работа, но са сладки. Всички се хранят в тревата, мъжът ми се майтапи, че ще изядат торните червеи и ще трябва да си внесем нови Grinning лястовичките са странни, не се плашат, идват до нас, явно са едни и същи и си се знаем
Преди време имахме и семейство бързолетници, това да най-шумните птици, които съм срещала.......радвам се, че тази година ги няма

# 76
И при нас има много видове птици, но преобладават лястовици и врабчета. Само се чудя на всичките ми комшии, защо ги гонят и рушат гнездата им. Гугутките, които са на покрива ни първо си свиха гнездо между улука и фасадата на съседната къща, а комшиите го разрушиха Confused

# 77
Защото са лоши, а без животни, растения, насекоми, вода, въздух и нас, хората, няма да ни има. Но явно човечеството ще разберем това по най-трудния начин.

Какво стана с гнездото с пиленцата?

Много ме радва като има живот - цялата природа, в която и ние сме част от общото цяло.

# 78
ходих в хепи, след тая изолация ми се стори раят на земята. Ядохме суши.

# 79
Днес родителите доведоха малките си врабчета, още с жълто на устата, но летят и просят все още храна и маминките даваха усърдно, така ще са още няколко дни и после изцяло самостоятелни.
4 малки бяха, много са сладки. Радвам се, че има врабченца, че много са намалели. То в световен мащаб врабчетата прогресивно намаляват.
Наспах се едно хубаво днес.

# 80
Отново прекрасен уикенд имахме.. този път в балкана, в къща за гости, с любимите ми приятелки и мъжете им..💕

# 81
  • Niagara Falls, NY
Вярно за врабчетата, днес като говорих с майка и точно това и тя каза. При мен има много, хранилката със семенца ги привлича и идват всякакви птички. Много им се радвам.

Онзи ден си мислех за кълдъръмчета, а пък днес видях семена, купих и посях. Дано са шаренки.
И се зарадвах с много страхотен часовник (някаква мания ми е за хубави часовници, но трябва да спра, че все на много скъпи се хвърлям и няма кога да ги нося), чакам го да дойде до 10-ти юни.

# 82
Преди 2 г си обещах, че за абитуриентската на сина ми ще имам нова червена кола, нова къща и нов мъж.
Колата след 3 месеца я имах, мъжа го срещнах миналата година, а днес си взех нотариалния акт за новия дом. 💕

# 83
Преди 2 г си обещах, че за абитуриентската на сина ми ще имам нова червена кола, нова къща и нов мъж.
Колата след 3 месеца я имах, мъжа го срещнах миналата година, а днес си взех нотариалния акт за новия дом. 💕

Честито за сбъднатите обещания.

# 84
Отивам на гости при мама и тати лялялял.Heart EyesScream

# 85
За 7 дни свършихме една много хубава работа и съм доволна от резултата.
Успях постепенно да си купя подбрани череши на нормални цени на фона на безумно скъпите по пазарите и то без право на избор, а от магазин по избор и държани в хладилник, здрави, хубави и вкусни и да сложа във фризера. Ползвам ги като лекарство.
И поръчахме две ъглови легла с ракла, които ни трябваха, предстои доставката им, дано да няма изненади при сглобяването им, като напр. липса на 1-2 болтчета или винтчета и то да са от редки по-редки и да не се налага да търсим, налагало ни се е така и този път се надявам да ни се размине това "удоволствие".
Радвам се, на нашите пилета, видях преди 2 дни и жабата, която живее при нас.
Днес си направих и разходка да взимам неща, които последните дни нямах време да взема и видях 2 сквореца.
И - благополучно мина отчет-а на Тец-а.

# 86
Днес отивам по магазините за сандали от март месец днес за първи път ще се възползвам от отворените магазини. Щастлива съм че са отворени че онлайн когато си поръчвам обувки винаги са ми широки и избягвам да поръчвам обувки онлайн.Heart

# 87
Хора, да ви се похваля със завършеният проект на моята каменна градинка. Доста уморително начинание Grinning Остават китки да сложа тук-там и съм дзен.
https://prikachi.net/image/img-20200613-142506.Jkp1J
https://prikachi.net/image/img-20200613-142527.Jkj4X
https://prikachi.net/image/img-20200613-142643.JkCyh

# 88
Направихме чудна семейна разходка в парка днес. Вече си личи, че детето е голямо и много по- самостоятелно. Много хубаво си изкарахме.

# 89
Днес подписах брак.
Вече съм бракувана. Heart Blush
Всичко беше гениално планирано от МП, вече ММ 😍🤭
И аз се чудих защо вчера сестра му ме подкара по салони за красота....
Подобна красота, макар и не същата ни бе сватбената торта. Почерпете се Simple Smile

# 90
Вики, честито! Безкрайно да сте щастливи!

И аз съм хепи, другарчето буквално ме отмъкна в петък вечер в Пловдив и си изкарахме фантастично и любовно.

# 91
Вики, честито!
Пожелавам  ти дълъг семена живот изпълнен с много любов и разбирателство Flowers Four Leaf CloverFlowers Tulip Flowers Four Leaf Clover
Направих торта с кокос. Получи се фантастично и цял ден я дегустираме Grinning

# 92
Викиии, честитооо, да сте живи и здрави, желая ви много, много любов и семейно щастие!!!

# 93
Благодаря момичета!
И да не е съвсем спам - другата седмица сме на морето в семейна къща Simple Smile

# 94
  • русе

Набрах си липа,цялата улица вече ухае ,напомня ми за детството

# 95
Влюбена съм! Прекрасно се чувствам!

# 96
Влюбена съм! Прекрасно се чувствам!
О, колко хубаво!!! Heart

# 97
Така е. Когато навърших 50, мислех че никога няма да ми се случи.

# 98
И аз така, ама на 47 ми е супер влюбено и красиво..)

# 99
И аз така, ама на 47 ми е супер влюбено и красиво..)
Прекрасно!

# 100
Днес подписах брак.
Вече съм бракувана. Heart Blush
Всичко беше гениално планирано от МП, вече ММ 😍🤭
И аз се чудих защо вчера сестра му ме подкара по салони за красота....
Подобна красота, макар и не същата ни бе сватбената торта. Почерпете се Simple Smile

Честито-дълъг и щастлив семеен живот!
Пак карах колело тази вечер,но заваля и се прибрах набързо.

# 101
Благодаря на всички за пожеланията! 🌺🌼🌹 Бъдете и вие щастливи Simple Smile Hug
Хваля се, че заваля чак когато се прибрах. 🤪

Последна редакция: пн, 15 юни 2020, 23:41 от Vicky_P

# 102
Честито на младоженците! Бъдете здрави, все така да се обичате и да сте благословени и много разбирателство да имате.

Честито и на всички останали обичащи момичета и на вас - здраве и благословени бъдете.

Вчера си брахме - режем с ножици, не късаме - дива мащерка. Пием си редовно такъв чай, заедно с други билки и съм доволна и от разходката в планината и от това, че имаше мащерка.

# 103
  • русе

Изсуших си липа...
Напомня ми детството и килера
 на баба ,където имаше сушени кайсии,сливи и много билки😢

# 104
Днес сглобявахме легла, уморена съм, но много доволна.
Сега ще си варя няколко бурканчета с моята си лютеница.
И взех последните череши от един от магазините на "Про маркет", специално за това ходихме да проверим, а на прибираме видяхме друг техен магазин, който ни е най-удобен и ще ни спестява разходките до предишния.
И, Ура, точно се прибрахме и моят много добър Приятел - Времето - започна да вали, и успях да си прибера прането преди да навали повече.

Обичам мириса на сушени билки. Simple Smile

# 105

Изсуших си липа...
Напомня ми детството и килера
 на баба ,където имаше сушени кайсии,сливи и много билки😢
Обожавам мириса на липов цвят.
Жалкото е, че в града и всички строежи, дърветата все повече намаляват. Но има все още улички с липи и ми е голяма радост да минавам от там Grinning
Вчера минах по една такава, аромата беше много зареждащ Grinning Ами с това се хваля.

# 106
Купих си одеало за пикник. Нямам търпение да се пооправи времето, а и да отпадне ограничението да пътуваме и да отидем някъде. Nature Sunny

# 107
  • Niagara Falls, NY
Купих си жълта мини роза (откачих с тези госпожици). Ставам градинарка-цветарка, голямо удоволствие с тези цветя Simple Smile.

# 108
Покрай ковида и липсата на забавления от друг тип, много хора преоткриха градинарството......Това е много похвално
Готино е да отглеждаш красота Grinning

# 109
  • Niagara Falls, NY
Ще бъде много интересно, когато се преориентирам и към отглеждането на зарзавати Grinning.
Но тези рози, ах, тези момичета Heart...
Голяма радост са ми, галя, говоря, торя, подстригвам..., уча се, че досега само съм правила опити с цветя, но преди години имах кафета, които родиха, но станаха огромни дървета и ги подарих. Киви съм гледала вкъщи, имам 2 авокадо (то не ражда).
Минах през плодове, сега рози, ред е по-натам и на зеления фасул Simple Smile.
Но е прекрасно Heart.

# 110
Ще бъде много интересно, когато се преориентирам и към отглеждането на зарзавати Grinning.
Но тези рози, ах, тези момичета Heart...
Голяма радост са ми, галя, говоря, торя, подстригвам..., уча се, че досега само съм правила опити с цветя, но преди години имах кафета, които родиха, но станаха огромни дървета и ги подарих. Киви съм гледала вкъщи, имам 2 авокадо (то не ражда).
Минах през плодове, сега рози, ред е по-натам и на зеления фасул Simple Smile.
Но е прекрасно Heart.
Това къде го отглеждаш...... на терасата ли?
И със зарзавата е същото Grinning (всяка сутрин си пия кафето с доматките и краставичките в компанията на лястовици и семейство сойки Stuck Out Tongue Winking Eye)

# 111
Днес се похвалвам, че ме зарадвахте вие Grinning и най-много влюбените момичета на 20 и на 30×2. Духът, а не възрастта определя човека. Твърдо вярвам в това, както и че любовта ни държи млади. Дай Боже всекиму! Heart Eyes

# 112
  • Niagara Falls, NY
Това къде го отглеждаш...... на терасата ли?
И със зарзавата е същото Grinning (всяка сутрин си пия кафето с доматките и краставичките в компанията на лястовици и семейство сойки Stuck Out Tongue Winking Eye)

Живея в къща с голям двор, мегдан да искаш.
Имам хранилка и всякакви горски птички ми правят компания Simple Smile.
Катерици и зайци също, но катериците създават леки проблеми, защото играят и се крият между саксиите.

# 113
И аз съм на етап поставяне на хранилка за птици. Освен приятното усещане съм си наумила и професионални снимки с моя позната

# 114
  • Niagara Falls, NY
Аз отдавна се каня да си закупя професионален апарат и да почвам щракане, че много красота навсякъде.
Идеи имам, око, гледки също, но с телефон не става.
А хранилката е много приятно занимание, ставаш част от птичия свят и е интересно, пък те нахранени и доволни.

# 115
Цитат
Сега ще си варя няколко бурканчета с моята си лютеница.
Не е ли рано за лютеница,или нямаш предвид за зимнина?Аз нямам условия да правя домашна.Мин.год.пробвах някаква в тава,но не ми хареса.ThinkingИнтересно,че семейството я одобри и пита за още.Иска ми се пак да опитам с някоя готина и лесна рецепта.

# 116
Лютеница точно за затваряне в буркани, постепенно правя. Сега чушките  са по-хубави, това го забелязах от вече 4-5 год. и са по-евтини. Есента постепенно поскъпват повече, а и като качество вече са по-различни. Учудвах се на това, но се оказа по-трайна тенденция и вече следя по цени и има ли да ми е по-изгодно купувам, правя на няколко пъти.
Лютеницата ми е по моя си рецепта, такава, каквато може да ядем.
Готова лютеница няма качествена, всичко си е чисто менте. Само домашната си знае човек, какво слага.
С храната трябва много да внимаваме, здравословни причини. А и малко има нещо по-качествено и малко неща купувам, ограничено се храним.
Да се похваля, че успях да си подбера постепенно череши и да си замразя едно чекмедже от фризера.

Много се радвам на момичетата, които се радват на животинките, при нас няма как да има зайчета, в градска среда сме, понякога виждам катерички в парк близо до нас, живеем близо до 3 парка.
Днес 2 котарака се биха и ме събудиха, борба за територия, едната е на съседка и е кастрирана котка, другата беше сива с медальонче на врата, но вместо у дома, пусната да се разхожда. Нещо не можеха да поделят, скарах се на по-висок глас и спряха да се бият и изчезнаха всяка по своята си "работа".

Моята лютеница я правя само със зелени чушки, не може да ядем червени - то затова сега е за зелените чушки. Пека ги, и го правя на покритата скаричка, много добре става и няма пушек толкова, и е в пъти по-чисто, отколкото ако е на котлон или чушкопек, чушкопеците имахме 3 и ги раздадох всички.
Слагам ги в тенджера да се задушават, като от време на време посипвам със сол, после така се белят по-лесно. Единия ден си ги пека, на другия ден ги беля, смилам. Купувам няколко домата градински розови, и тях ги беля и смилам, да няма никакви семки нито от чушките, нито от доматите, прецеждам доматите. Доматите са много малко, не повече от 2 големи от розовите - те са по-сладки - , смесвам ги, и слагам малко да се варят заедно, като ползвам и сока от чушките, прецеждам го и от него слагам при чушките и доматите, на око го правя, да не ми е нито гъсто, нито разредено, слагам и студено-пресован зехтин малко, също на око, не обичам да ми е мазно, става ми лошо от повече мазнини. Добавям и сол на вкус, варя около 15 мин. После си затварям в бурканчета и вече варя след кипване на водата 30 минути. Вадя от тенджерата и ги обръщам да изстинат.
Ползвам с винтови капачки бурканчета.

# 117
Ами да се похваля......барабар с птичите семейства обитаващи двора се появи и котка. Тя обаче явно има афинитет към кулинарията Grinning Снощи правихме барбекю и тази сутрин една част от дървените въглища бяха изкарани и подредени на купчинка отпред на мрамора и навсякъде лапички, котешки, черни Grinning
Мъжът ми много се ядоса, а аз се смях със сълзи. Толкова прецизно подредени......
От както кучето ми почина(три месеца) в двора се навърта едно коте и явно се опитва да се впише в семейството Stuck Out Tongue Winking Eye
Днес ,ако не завали ще си наберем череши за конфитюр. Обичам сладкоправенето.

# 118
Хваля се, че изкарах една прекрасна почивка. Валеше само вечер, а през деня, само когато бяхме вътре под покрив - дали у дома, дали в колата или в заведения. Така че се върнахме с тен. ☺️
Хваля се, че също така успях да си свърша много важни задачи по време на тази почивка - така че планът ми да комбинираме забавното с полезното проработи Simple Smile

# 119
Хвала се, че съм намалила мерките си с 5 см.

# 120
За 2 ходения си набрахме - режем с ножица, де, не я късаме - планинска мащерка още и също и жълт кантарион.

Цъфтят ни маргаритите, с черно и жълто, греят като слънчица.
Врабченцата пак си имат малки.

Най-сетне отляхме допълнителната плоча в стаята, която сме я предвидили за кухньо-стая на 2-я етаж, махахме старото дюшеме, отдолу сгурията, надишахме се с прахоляк. Сами я правихме с мъжа ми, на място бъркахме, е, той повечето, де, ама аз ставам за идеалния чирак, да се похваля.
И съм доволна. Сега като минат няколко дни, да стегне здраво, вече ще се започва с лепенето на гранита на пода.

Една снимка от Луковит от миналата година.

и снимка на едната от гугутките

# 121
хадзапи,заинтригуваме твоята лютеница.Само нямам уред за мелене.Ще пробвам с пасатор.

# 122
Да се похваля, че моята работна седмица приключи Grinning
Предстоят ми три почивни дни

# 123
хадзапи,заинтригуваме твоята лютеница.Само нямам уред за мелене.Ще пробвам с пасатор.

Меля чушките с  месомелачката. С пасатор ще  Ви е по-трудно.

# 124
Днес успях да си измисля своя собствена мелодия, много се радвам и се надявам, ако някой ден я кача някъде, хората да я харесат Simple Smile

# 125
  • София
Хваля се, че успях да вляза в добра форма.
От 52кг свалих до 47кг като:
- в ханш -5см
- в талия -3см
-в ръка -3см.
Излезе и пресата и вече съм релефна и готова за море. 🐬👌
Друго, днес получих (без повод) страхотен слънчоглед от моя мъж. 🌻🧡

# 126
Rolling Eyes

Меля чушките с  месомелачката. С пасатор ще  Ви е по-трудно.
Ох,засрамих се с това ''Ви''.Тук не сме ли си свои хора?FlushedRolling Eyesнямам несомелачка.Ще импровизирам нещо.

# 127
Silverstone, на Ви  съм свикнала в началото,  винаги.  После по-лесно минавам на "ти". Ще се поправя Simple Smile

Днес да се похваля, най-сетне посетих лелеяният ми Музей на куклите в София. Час и половина гледах кукли най-различни. И снимах, много снимах.
Има кукли от различни народи и страни - Южна Корея, Япония, Русия, от европейските страни, От Саудитска Арабия, Бали, Индия, Оман, Турция и др.
Най-много ме плениха в бароковия стил, с тоалетите от това време, пренесох се по времето, както е описано във френските и английските романи, класика, от типа на Александър Дюма, на романа "Принцеса дьо Клев", "Манон Леско", на Джейн Остин романите в този стил също имаше кукли, от средата на 19, нач. на 20 в.
В този музей може да се изработват и кукли, също правят и рождени дни. Билета струва на човек 9 лв, за дете е 6 лв., за изработка на кукла индивидуално с детето, само да си я направи е 25 лв и отнемало над 1 час.
Имат и народни кукли наши български в различни стилове на носиите от различни части на страната ни. Има и на севастократор Калоян с жена му Десислава, има от приказките - Златното момиче, Момиче от вар и някои др..
Има и кукли от царевична шума. Има арлекини, марионетки. бебе като живо в количка, наистина е като живо.
В детско креватче има наредени кукли, като по-напред има с много ясни, живи очи, много изразителни, рядко са такива кукли, искри невинност и доброта от тях, така реалистично са направени очите.
Има и герои от филми - Ну, погоди - Зайчето и вълка, Маша и Мечока, Чебурашка...
Има и кукли-ангелчета, изработени от деца, правени са конкурси и са в отделна стая тези кукли.

Не зная дали тук във форума може да се пускат снимки на музеи, може би някъде в раздел "Пътешествия", някой може ли да подскаже или да даде идея?

И след музея, отново на бране на мащерка, докато се стъмни. Пием много чай от мащерка, а купешка няма планинска и то цветовете и ходим и режа всяка година по възможност, после я суша. Сега вече се заредихме.
И моя приятел Времето - той ми е много верен приятел, - Не валя, докато бяхме навън.

Момичета, колко е хубаво, когато се похвалвате с такива хубави за Вас неща. Успех и здраве и благослов за всички. Simple Smile

# 128
И ние брахме днес малко мащерка и много малко жълт кантарион. От карантината насам пием по много чай вкъщи. И съответно повече жълт кантарион Grinning Grinning Grinning.
Направихме си много хубава разходка в Пирин и после си правихме барбекю на една хубава полянка до реката. Имам чувството, че от карантината насам и децата започнаха да се чувстват по-добре сред природата. Тичаха по камъните и се мокриха в реката.

# 129
Мащерката е точно за вируси. И то планинската. Даде я Айдън Мустафов от неговата група във Фейсбук и за сегашния вирус, с който толкова ни психясват всички СМИ.

# 130
Снощи стартирахме лятото Grinning спретнахме си импровизирано парти на двора с комшиите.
Барбекю, питиета и нощно къпане в басейна. Хваля се за снощи, защото днес съм като духче и само гледам да полегна.

# 131
Детето беше два дни при баба си. Като преродени сме всички! Той спокоен и щастлив и ние по- спокойни. Отрази ни се добре малко тази " почивка"

# 132
Много щастлива! Момчето ми е с 5.20 по Биология в МУ.
Силно се надявам, че и с химията ще такъв резултата!

# 133
Браво Ейнджъл, това е страхотна новина. Ти си прекрасна майка, знам защото бая ядове сме имали с наследниците в миналото.

# 134
Искам да се похваля, че вече напълно преодолях проблемите си със съня и тревожността си. Преди 2 години имах доста дълъг период, в който не успява да заспя цяла нощ или спях 2-4 часа само на зазоряване. Беше ужасно, но вече осъзнавам, че е минало.

# 135
Искам да се похваля, че вече напълно преодолях проблемите си със съня и тревожността си. Преди 2 години имах доста дълъг период, в който не успява да заспя цяла нощ или спях 2-4 часа само на зазоряване. Беше ужасно, но вече осъзнавам, че е минало.

И аз имам същия проблем. Как успя да го преодолееш?

# 136
По темата - похвалвам се, че днес е събота и ще пия кафе на спокойствие дъъълго.

Слагам отговора за заспиването в скрития текст, за който ще е полезно.
Скрит текст:
Аз нямам физически проблем със съня. Чисто психически е. Успях да се справя на първо място, като премахнах причината в живота, която ме притеснява. На второ място вече никога не си казвам трябва да заспя, в колко часа и колко време. Сънят идва естествено, когато спреш да мислиш. Започнеш ли да мислиш защо не заспиваш и че утре трябва да ставаш, гледайки си часовника колко късно е станало - тази нощ я отписвай, няма да се спи. Часовникът/телефонът трябва да е далеч, пълно отпускане и не мислене за нищо или ако не се получава - фантазираш си какво искаш да ти се случи, фантазията е неограничена, така че това може да е абсолютно всичко. Например може да яздиш еднорог в екзотична страна.
Също помага четенето на ненатоварваща книга. Ако имаш партньор в леглото, сещате се, също помага. Основното правило е - никога не мислете за сън и че трябва да спите.
Хранителни добавки и билки съм пробвала всевъзможни, като цяло не помагат изобщо, ако не падне психическата бариера за заспиване. Унасящо действие може да се усети най-добре от обикновен валериан на онези малките таблетки в тубичката, който струва левче. Може да помогне, но ако не се спре с мисленето, няма резултат.

# 137
И аз да се похваля Simple Smile... Току-що си направих резервация за рождения ден - на моретоооо... Ако знаете каква гледка има към плажа... Най-сетне ще сбъдна мечтата си да празнувам рождения си ден на любимото си място! Щастлива съм!

# 138
Забравих да се похваля от миналата седмица..))
Детето влезе в МУ - Стоматология, втори по бал.. (той това си искаше)
А баща ми - стана прадядо! Племеникът ми си има син, а сестра ми - внуче..))

Последна редакция: вт, 21 юли 2020, 22:25 от Angel_wing

# 139
Оправих си цветята. Накупих си цветни саксии и сега терасата ми е цветна Simple Smile
Китайската роза има за втори път пъпки. През април- май цъфтя с около 24 цвята, и бях се примирила, че няма да цъфти повече тази година. Тази седмица изведнъж забелязах 10 пъпчици.  И освен това порастна с цяла педя.... Много се радвам защото това е първият подарък от ММ и досега не съм я уморила.

Последна редакция: ср, 22 юли 2020, 12:27 от Vicky_P

# 140
Хубаво ми е да ви чета!
Ей сега, в този момент, ми е хубаво на душата. Внучката спи сладко, слънчицето грее, полъхва лек ветрец...

# 141
Това е най-хубавата тема. Само поводи за похвали да имаме.

# 142
И аз да се похваля Simple Smile... Току-що си направих резервация за рождения ден - на моретоооо... Ако знаете каква гледка има към плажа... Най-сетне ще сбъдна мечтата си да празнувам рождения си ден на любимото си място! Щастлива съм!
Къде е това, ако не е тайна? И аз планувам РД на подобно място....

# 143
 Кое етова, ако не е тайна? И аз планувам РД на подобно място....
[/quote]
Разбира се, че не е Simple Smile... Лозенец.
Има някаква магия в това безвремие там...
Пожелавам ти незабравим рожден ден 🙂...

# 144
Направихме си страхотна разходка до Трявна, Дряново и Габрово. Пропадна идеята за плаж, но пък  планините  са толкова прохладни.... Страхотно е. Тези градчета са толкова автентични....

# 145
Еййй, Вики, що не ме повика да дойда и аз, че да те използвам, нали съм габровка 😀😀?