Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Заслужава ли си MacBook?

• 1 818
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
Как пък да не седна сега да обсъждам защо Епъл е преди всичко друго😂 Въпрос на навик, кой с каквото е свикнал.

# 16
Понеже Windows имат бъгове а MacBook нямат, затова се чудя дали си заслужават парите.
Това не е вярно.

# 17
  • София
И аз обмислям от известно време да се насоча към Мас, но е сериозна инвестиция. Преминах през Дел, който ми издържа 8 години, след това през няколко месеца сменях Acer, HP, сега съм на Huawei Matebook, който преди 2 години си купих от Амазон, понеже още ги нямаше в България. Но тази година започна да се разваля зарядното, и не искам да си спомням през какви истории преминах да си намеря пак от щатите резервна букса за смяна, която пак не успя на 100% да пасне. Хубав компютър, рекламираха го като евтиното копие на Мас, и наистина е така,  и каква цена за тези параметри направо супер (580 щатски долара), но явно качеството на монаж не е на ниво - изгоря ми букса, както и в началото там как се казва, където се слага твърдия диск, се оказа некачествено заварено и не отчиташе, та се налагаше да го преместят на резервния слот.

Сега за Мас и на мен всички ми хвалят, колко е качествен и как нямат никакви проблеми, и аз вече наистина не бих отишла повече към друга марка, защото знам какво търся и какво е качество. НО пък сервиза тази година, момчето ми каза, АКО нещо на Мас се развали и трябва резервна част, същата история - няма ги в България, и се поръчват.

За вирусите е вярно, много по-малко вируси атакуват Мас, отколкото Windows. Не разбирам много, но предполагам заради по-редките нужди от обновяване на операционната система с пачове и фиксове, затова не лагва, както Уиндоуса. Тук с Huawei извадих късмет, понеже заради Тръмп-Китай, спрях да получавам поддръжка с нови ъптейти през ден за Уиндоуса Grinning

Така че не знам. А и друго ме дразни - тази година има само 13 или 16 инча, а аз искам 15, без да си купувам втора ръка... и второ, ако искам да добавя твърд диск, 500 лв за 125 GB??? SSD вече не е нова технология моля моля. Но пък ако имате идеи как по-евтино да се добави твърд диск на Мас Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 18
За вирусите е вярно, много по-малко вируси атакуват Мас, отколкото Windows.
Вирусите за Mac са по-малко понеже ползвателите са с хиляди пъти по-малко от тези, които ползват Windows.

# 19
  • София
За вирусите е вярно, много по-малко вируси атакуват Мас, отколкото Windows.
Вирусите за Mac са по-малко понеже ползвателите са с хиляди пъти по-малко от тези, които ползват Windows.
Заради това и macOS е много по-добре от прозореца.

# 20
Заради това и macOS е много по-добре от прозореца.
По-добре Linux.

# 21
Бихте ли ми препоръчали английски сайт, от който може да се поръча macbook?

# 22
Здравейте! Тези дни имаше за кратко намаление в Istyle. Дали ще има отново, тъй като по принцип черният петък се пада тази седмица?

# 23
  • София
Здравейте! Тези дни имаше за кратко намаление в Istyle. Дали ще има отново, тъй като по принцип черният петък се пада тази седмица?
Едва ли.
Попада ми Плесио реклама за MacBook Air с 500лв намаление 2020 модел. Не знам дали важи още.

Общи условия

Активация на акаунт