Какво привлича и задържа момичетата?

  • 3 326
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 025
Щом питаш тук, каузата е загубена ти да привлечеш някоя.
Доколкото разбирам твойто общуване се свежда до онлайн общуване само? И дори там ти е трудно. Еми незнам. Определено и мой тип не си. Аз харесвам мъже в реала само, и такива мъже, които последното нещо, което ще правят е да четат и да искат съвети в форум за майки.

# 16
  • Мнения: X
Да и аз така мисля, тъпото е че после като я игнорираш няколко дена , мога да се обзаложа  какво ще стане....Ще започне да ме търси ама не схващам логиката в това Grinning Не ме търси когато и пиша или само отговоря , но ако спра ще започне да ме търси ... женската логика Grinning
С женската си логика ти казвам, че ако нямам никакъв интерес към мъж, няма да го потърся. Това не ми пречи да съм възпитана и да му отговарям.
Ако обаче чуя да казва нещо за женската ми логика в цитирания тук контекст, възпитанието ми ще бъде дотам, явно му пречи.

# 17
  • Мнения: X
Единственият мъж, на когото аз съм писала първа и съм търсила е настоящият ми съпруг. Връзката ни започна след Интернет-запознанство и не е имало тази игра кой да се прави на недостъпен, чий ред е сега да се обади и така нататък. Търсеше ме и показваше интерес, търсех го и аз ЗАЩОТО ИМАХ ИНТЕРЕС КЪМ НЕГО. Simple as that. Ако се интересува от теб няма да се чудиш много по форумите.

# 18
  • Мнения: 28 873
Ако на 22 г. нямаш яснота как да се държиш с жените........
Имал ли си връзка досега?

# 19
  • Мнения: 18 228
Мите, ей сега в друга тема го писах - трябва да проявяваш чувство за хумор и разговорът с теб да е приятен за девойката. Не бъди сериозен и много напорист. Подбирай теми, които я вълнуват. Прави по някой комплимент, но не много натрапчиво. Жените обичат с ушите... Joy

# 20
  • Мнения: 2 478
Ако на 22 г. нямаш яснота как да се държиш с жените........
Имал ли си връзка досега?
Няма как да има яснота. Трябва да ги е почнал редовно от 7-8-ми клас, с напомпаното самочувствие и парите на мама и тати, и пак не би имал "яснота". Какво означава "връзка" в тийн и пост-тийн години, когато все още са неосъзнати? Да не коментирам и чатовете, соц. мрежите, "паралелните" реалности.
Вярно, че поколението Generation Z са по-различни от Millennials, но пак са си зелени. Иска се житейски опит.
Аз, че имам самочувствието да съм осъзнат с достатъчно опит, има какво да уча и усъвършенствам още тепърва, да прилагам във всякакъв план - личен, служебен, себереализация, и т.н., какво остава момче на 22.
Вярно, "базата" и "главата" са ми сериозни, постлал и положил съм, но всичко иска време.
Самочувствие не се гради "наготово", защото когато останеш без "опорите", осъзнаваш, че всичко е било илюзорно.
Много е млад още, да не се обвързва, а да общува и излиза с повече жени, да се държи достойно, умно, да не ги баламосва, да отсява. Така се трупа опит и "осъзнатост". Ако се случи да си пасне с някоя, чудесно, да градят трайни отношения, иначе няма смисъл.

А за "привличането и задъражането" в краткосрочен и дългосрочен план, минаващ през гаджърлък, връзка, семейство с дете/деца, са нужни три "базови" условия:

1. Отношение. Чувства, любов, адекватност, зрялост.
2. Здрав, редовен, двупосочно-удовлетворяващ секс.
3. Пари (размерът е условен и зависи от хората, както и житейския им "старт", и амбиции).

Това е "общо", има и други "подточки" на точките, но основата е това.

Последна редакция: чт, 23 апр 2020, 11:06 от FragranceFanatic

# 21
  • Мнения: 607
Младите момичета, като видят лъскава кола и ще ти се залепят, виж при зрелите жени - чувството за хумор,  работата, която работи е важна , интелигентността,  държанието му спрямо другите хора, бедните, болните, старите и тн. Оттоворността, ако е разведен примерно дали се грижи за децата си ........

Последна редакция: сб, 25 апр 2020, 18:11 от beo

# 22
  • Мнения: 28 873
Ако на 22 г. нямаш яснота как да се държиш с жените........
Имал ли си връзка досега?
Няма как да има яснота. ....

Все пак на 22 г. човек е възрастен. Не е дете. Най-малкото трябва да има базови познания как да се държи в обществото.
Ако започва разговор с някоя заучена фраза, много ясно, че няма да му се получават нещата....

# 23
  • Мнения: 10 993
Аз не мисля, че проблемът на автора е че не знае как да се държи, как да подхване разговор. Просто си е харесал момиче, което не го харесва. Да пробва с друга. Да е кавалер, да я заведе на кино, театър, ресторант, да плати сметката. Да и изпрати цветя в работата след това, като и благодари за компанията. Това са дребни неща, които можеш и да научиш от филмите, не е нужно да пишеш в бг мама.

# 24
  • Мнения: 12 626
Да и аз така мисля, тъпото е че после като я игнорираш няколко дена , мога да се обзаложа  какво ще стане....Ще започне да ме търси ама не схващам логиката в това Grinning Не ме търси когато и пиша или само отговоря , но ако спра ще започне да ме търси ... женската логика Grinning
Приятел, докато използваш израза "женската логика", няма да ти се получат нещата. Подтекст? Подценяване на жената и на начина й на мислене. Е не, докато подходът ти е, че има дефект в мисленето, една жена няма как да те потърси сама, както ти се надяваш. Уважавай жената.
Защо ще започне да те търси след няколко дена игнориране? Имаш ли такъв опит, или само предполагаш?

# 25
  • Мнения: 28 873
То също зависи и от жената и нейния потенциал. Не може да се каже "жените мислят така и така....". Всяка я впечатлява и задържа различно нещо. Просто двамата трябва да си подхождат в мислене, светоусещане, вкус.

Пълна тъпотия е това с "необаждането няколко дни, за да се предизвика интерес". Разбирам го, ако сте на 15 г...... Иначе е безсмислено да се играят такива номерца. Или имате интерес един към друг, или - не. Ако е второто, няма свисъл да си губите времето взаимно.

# 26
  • Мнения: 200
Да ги изслушваш също е нещо, което ги задържа.

# 27
  • Мнения: X
Жените се впечатляват от излъчване, начин на мислене, поведение в обществото, начин на справяне в ежедневието, тежестта с която се вземат решения.
Като всяка набляга на всяко от тези неща в различна степен, според изградения ѝ идеал за мъж.
Цветя, прекалено внимание, демонстрация на ревност в периода на ухажване е абсурдно. Там съществена роля играе обранността. Искат да изледват поведение, граници и т.н.

# 28
  • Мнения: 79
Мите, слънце, грам ли еволюция не претърпя от предишната си тема? Защо се хабихме да ти обясняваме? Grinning

Цитат
Какво привлича и задържа момичетата?
Готино отношение, хубав секс, пари, интересен лайфстайл, способност да им осигуряваш комфорт. Не непременно степенувани в този ред.

Не е точно така! Аз например няма да изтърпя момиче/жена която е с мен само за парите или за това, че може да пътува навсякъде с мен. Много ясно е че ще го правя, но не и ако разбера, че тя е заради мен именно за това!
В една връзка за мен е важно да има уважение, разбиране а всичко останало като почивки и подаръци е в резултат на останалите неща.

# 29
  • Мнения: X
Има една подробност, която убягва на много почитатели на идеята 'той/тя трябва да е с мен заради самия/та мен'. И тази подробност е - какво предлагате като самите себе си?
Обикновено онези, които не искат да бъдат 'употребени', просто нямат с какво изобщо да се похвалят. Не само финанси, всичко им липсва. Ама бил/а добър човек - ами и аз съм, е и? Това е a must, над който се надгражда, а не някакво изключително постижение. Освен че съм добър човек, и изглеждам добре и съм образована, самостоятелна, лоялна, обективна и добра домакиня - смятам, че имам право да изисквам, освен добротата, също и добър външен вид, образование, самостоятелност, обективност и умения в някаква сфера, която би била полезна достатъчно често за двойката (както е полезно умението ми да правя мусака). Мъж за украса, вечно обиден на жените и с кунки в гъзунки, е абсолютно безполезен като мъж.

Общи условия

Активация на акаунт