Пъзели 29

  • 47 882
  • 730
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 223
То може кутията и от доставката да е така. Макар че Озон при мен винаги опаковат нещата като за Гибралтар.

# 346
  • Мнения: 1 722
Много неприятно това с кутията. Нямаше ли бабъл фолио? Аз като съм купувала пъзели от озон май винаги са били с бабъл. Поне последните три поръчки със сигурност. Според мен се обърнете към озон поне за някаква компенсация.
А за куриера нямам думи. Момчето за моя град е много отговорно и съвестно, винаги се обажда.

# 347
  • Мнения: 3 310
Да , с бабъл беше опаковано . Но и аз мисля,  че може би при доставките е станало така. А и нямаше как да видя опцията с преглед , за за направи куриера протокол за замяна ... Много кофти се получи така.

# 348
  • Мнения: 11 816
Разбира се, че трябва да се подаде сигнал! Последно при мен ми звъни куриера 1 час преди обявения, казах му с най-нормален тон, че ще бъда на адреса в колкото е посочено. Звъни ми пак 10 мин по-рано с ехиден тон и наричайки ме “шефке”! Подадох сигнал за неуместно и смущаващо отношение! Приятелка също ми е споделяла, че куриерът за нейния район винаги ходи много по-рано от посоченото и като не я намери, праща пратката в произеолен офис, който й е далеч. Разправя се и тя!
Вярно, че Спиди в момента нямат конкурентни цени и явно имат много работа, но все пак са длъжни да си я вършат както трябва! Затова - подавайте сигнали! На тези момчета, ако не им е толкова важно, други със сигурност се нуждаят от работа и ще заемат мястото им.

# 349
  • Мнения: 1 958
В конкретната ситуация не мисля, че куриера го е направил със зла умисъл, затова чак жалба не бих пуснала.
По-скоро щом се познавате говори с него, за да знае какво е твоето мнение.

# 350
  • София
  • Мнения: 9 850
Не бих се оплакала от куриера, но бих му казала, че е добре това да се случва, след като е говорил с мен по телефона.
А за смачканата кутия, пиши на Озон. Има подобни случаи и обикновено вината е в склада им. Поискай компенсация.
Напоследък са го ударили през просото и съм много, много разочарована от тях.

# 351
  • Мнения: 2 064
Спиди ги правят тези номера " Няма наложен платеж да го оставя в някой съседен магазин"
Подавайте  сигнали като ги глобят един път и стават отговорни .( или ги сменят с отговорни)

# 352
  • Мнения: 3 310
Писах на озон, имах 2 варианта. Да върна пъзела и да получа нов в изрядно състояние или да избера да ми сложат ваучер 10 лв в акаунта за бъдещи поръчки. Избрах вторият вариант.

Днес започнах да го редя. За първи път редя на шмид и съм наистина възхитена. Дебел картон, всяко парче си има точно определено място, бързо и лесно се реди. Вече съм готова с паяжината и метлата, но не съм правила нова снимка. Харесва ми марката, определено! Дори лично за мен е по-добра от рейвънсбург. Шмид ме спечелиха! Ненапразно е хвалена толкова много марката... Има защо Wink




# 353
  • София
  • Мнения: 9 850
Шмид да се реди е истинско удоволствие. Върви лесно, независимо от сложността на картинката, и е направо песен. За мен са по-добри от Ravensburger.
Да покажа едни готови неща.
Ravensburger 500 части Dragon Girl

Ravensburger 1000 части Most Everyone is Mad

# 354
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Някой пада ли си по по-големи пъзели? Щото за мен оптималния е около 2000 парчета, 3000 е супер купон. И по-големи бих редила ама нямам подходяща маса Simple Smile

# 355
  • Мнения: 1 958
Повече от 1000 парчета не съм , нямам и място. На мен по-скоро ми е интересно някой редил ли е от 9000 нагоре?!

# 356
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз ще се пробвам с 9000 ама имам много между 1000 и 2000, които се чудя дали да не наредя и тогава големия

# 357
  • Мнения: 1 958
евето, непременно да ни държиш в течение, като го започнеш Wink Аз не мога да си го представя даже, да се взирам в 9000 части. Гледам обаче, че продават пъзели с 18000, че и с 24000 части.

# 358
  • Мнения: 2 223
Аз си почивам с 1000,2000 ми е най - големият наредени, ама нещо.. Не е моето. Още имам един 6000 и ако бях сигурна, че не липсва нищо, щях да го продам. Нещо... Тц.
Бях гледала един 18000 Сикстибскста капела, никога не бих се на казала така.
Иначе я да питам, вие редихте ли онзи най-големият пъзел преди 2 3 години в Ринг мол? На Дисни 40000 ч. , който бяха наредил и уж щяха да окачват там, ама и до ден днешен няма нищо.

# 359
  • Мнения: 5 265
Коте, този с Алиса е супер!

Само веднъж редих 2000, не е за мен, загубих удоволствие. 1000 е супер!

Общи условия

Активация на акаунт