Пъзели 29

  • 47 994
  • 730
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 973
Това е ужасно, на мен в такива моменти ми идва да разваля всичко и да започна отначало. Ако искаш покажи снимка да видим, не вярвам нещо да можем да помогнем, но все пак...

# 481
  • Мнения: 6 892
А не, не, как ще развалям, вече съм наредила доста от вътрешността Simple Smile Изпуснала съм някъде някое парче, накрая ще се види къде е. На снимка едва ли ще си личи, аз дето се вглеждам отблизо не мога да установя.

Едит - наредих я! Рамката де, още малко ми остава отвътре, до няколко дни ще е готов, че не разполагам с много време.

Последна редакция: сб, 29 авг 2020, 14:19 от Бухтичка

# 482
  • Мнения: 496
Пъзел, 1000 части.
"Само ако вярваш", Джим Уорън Heart
Оказа се, че е с нестандартни части. Писах на озон информативно, защото никъде нямаше информация, че е с нестандартни части.
Перфектно качество. Препоръчвам. Цветове, здрави части, които си пасват само на определеното им място...

# 483
  • Мнения: 6 892
Наредих и втория искейп - Кухнята на вещицата. Отново снимката е скрита, да не разваля удоволствието на някого.
Беше ми сякаш малко по-приятен за редене от обсерваторията. Сега остава загадката. Всъщност вече като имам идея как се решава доста бързо ги реших повечето, но имам още малко, ще си поблъскам главата и дано да се справя сама.
Едит - реших загадките, този път изцяло сама, отворих плика да сверя, вярно беше всичко. Може би защото знаех какво да очаквам, но стана доста по-бързо този път. А може и загадките да са били по-лесни. Сега нямам какво да редя обаче. Другата седмица ще имам нови
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 31 авг 2020, 15:34 от Бухтичка

# 484
  • Мнения: 496
От мен днес: https://www.ozone.bg/product/galison-wendy-gold-full-bloom-1000-piece-puzzle/



Перфектен във всяко отношение. Heart

# 485
  • Мнения: 2 362
И от мен един готов
 
И един в процес

# 486
  • Мнения: 6 892
Angel_baby88, много е красив. Доволна ли си от качеството? Тъкмо я бях загледала тази марка в озон и си харесах доста от моделите като картинки.

# 487
  • София
  • Мнения: 1 860
Ето един нареден и от мен

# 488
  • Мнения: X
Прекрасни ви са пъзелите. Аз от доста време не съм редила последно купихме този от Лидл, но покрай ангажиментите за първокласника не можем да се наканим да го наредим

# 489
  • Мнения: 1 973
Идвам с една красота 1000 части на Step от серията пъзел-загадка

Скрит текст:
По информация на Озон се търсят 12 коня

На кутията и на самия пъзел пише да се намерят 16 коня



Аз с голяма фантазия ги докарвам до 15 Simple Smile

# 490
  • гр.София
  • Мнения: 1 620
Един пъзел и от мен
1000 части на SunsOut


Много приятен за редене. Избрах го заради малкия такъв шарен и весел

# 491
  • Мнения: 496
Angel_baby88, много е красив. Доволна ли си от качеството? Тъкмо я бях загледала тази марка в озон и си харесах доста от моделите като картинки.
Да, доволна съм. Здрави части, които си пасват само на тяхното им място, хубави и ярки цветове. Частите не са никак тънки, даже напротив - моля приятел, който е с дебели пръсти и не е по реденето, на този пъзел на надписите му стана интересно и седна да реди. Цветната част от пъзела се редеше като песен. Grinning

# 492
  • Мнения: 6 892
Angel_baby88, благодаря, супер изглежда Simple Smile Ще ги пробвам, но малко по-нататък, че сега чакам други.

# 493
  • Мнения: 1 458
Идвам с една красота 1000 части на Step от серията пъзел-загадка

Дай по-голяма снимка да се забавляваме и ние да търсим загадката Simple Smile

# 494
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Идвам с една красота 1000 части на Step от серията пъзел-загадка

Дай по-голяма снимка да се забавляваме и ние да търсим загадката Simple Smile

И аз успях 15 да намеря (къде съм си въобразила ,че съм намерила)  от снимката, която си дала Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт