Пъзели 29

  • 48 357
  • 730
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 359
Днес пристигна и това е напредъка ми до сега. Прави сте били -  качеството е страхотно! А на живо е още по -красиво и много ми харесва какво се получава до тук. Много бързо и лесно се реди впревид  че е  с 1 000 части,  а аз съм хептен начинаеща.  Това ми е първият самостоятелен толкова голям пъзел. Heart

Единствено съжалявам,  че се отказах да поръчам комплект 4 сезона,  защото реших,  че няма смисъл от една и съща къща и различни цветя.... И взех само "пролет " ... Sad 


# 196
  • Мнения: 221
Здравейте, аз само ви чета и завиждам, че успявате да редите Simple Smile Радвам се на красотите ви! Минавам само да споделя един линк на който попаднах и веднага се сетих за темичката
https://ponichka.com/16-%d0%be%d1%82-%d0%bd%d0%b0%d0%b9-%d1%81%d … %be-%d0%be%d1%82/

# 197
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз минавам да покажа новата пратка...

Чакам още една... Simple Smile
Днес наредих набързо един 500 части, но с това кофти време само на лампа мога да снимам и не ми се получават снимките... Та ще опитам утре да кача нормална и хубава снимка.

# 198
  • Мнения: 1 979
Аз наредих Алиса

Извинявам се, ако досадих на някой, но не мога да не се похваля Wink

# 199
  • Мнения: 1 190
Коте, ти си манияк JoyJoyJoy Евала!!! HugFlushed
И аз поръчвам по 3,4....ноооо... Ти ме убиваш с тези ти пратки Hug
ЗавидОх ти благородно и тоя път....

Алисата е супер Kissing Heart

# 200
  • Мнения: X
Ехаа! Коте, това е рай направо Heart Eyes Честито! Къде ги съхраняваш всичките пъзели?

# 201
  • Мнения: 99
Днес завърших "Избери си тиква" от 1000 части. Simple Smile Приятна трудност и красив краен резултат. Relaxed



Скрит текст:
Марката е "SunsOut" и тъй като в първия пост видях, че няма мнения, бих искала да кажа, че аз съм много доволна от качеството - ярки цветове, добре изрязан и плътен картон, парченцата си пасват идеално и са много интересни (нестандартни) като форма. Кутията на пъзела е квадратна и средна по големина. На нея е упоменато, че пъзелът е "Eco-Friendly - soy-based inks and recycled board".

# 202
  • Мнения: 5 288
Коте, догодина трябва да спечелиш състезание ))).

# 203
  • Мнения: 1 979
Рязко смених темата аз Simple Smile от Алиса и Пепеляшка днес поръчах Мона Лиза и Момиче с дракони.
На Trefl 1000 части, от Емаг с намаление.

# 204
  • Мнения: X
Преди почти две седмица/а може и вече да са минали/ взехме пъзел от Джъмбо на Trefl за 15лева/14даже май/ ,а сега отварям еМаг и виждам същия пъзел пак 1000части като нашия за 21,60лв. от 52,80лв.Дали има разлика между двата пъзела въпреки еднаквия брой части и марката?

# 205
  • Мнения: 2 368
Аз го купих същия днес от Джъмбо за 10 лв. Както и този с драконите.

# 206
  • Мнения: 1 979
Е който не ходи в Джъмбо купува скъпо Simple Smile Дано поне да е хубав.

# 207
  • Мнения: 2 223
Trefl за 52 лева е като трабант за 10000. Това е просто несериозно.

# 208
  • Мнения: 1 979
Аз по принцип не бих дала 52 лв. за пъзел от 1000 части без значение марката.
Мона Лиза я взех за 16 лв. от начална цена 20 лв. Момичето с дракони за 20 лв.

Последна редакция: сб, 30 май 2020, 08:29 от vox

# 209
  • София
  • Мнения: 964
anita7, накара ме да се замисля за 'без стъкло'... Понеже скоро ще наредим и залепим и рамкираме за първи път пъзел , който ще закачим на стената на ремонтираната детска стая, и ще виси над леглото на сина ми, наистина за по-безопасно ще е без стъкло, но няма ли да се праши така? Как ще го забърсвам?
Здравей,
Аз лично съм рамкирала 2 големи без стъкло и без фолио. Намазала съм ги отгоре с лепило за пъзели, закупено от Джъмбо. Иначе са залепени с Ц200 за фазер. То образува безцветел филм отгоре и ги предпазва. За около 3-4 години няма промяна в цвета и вида на пъзелите. Почиствам ги със сух микрофибър от прахта. Качвала съм снимки, но ако искаш мога пак да покажа.

Общи условия

Активация на акаунт