Пъзели 29

  • 47 975
  • 730
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1
Здравейте! От дете обичам да редя пъзели. Скоро обаче не съм се сещала изобщо. Сега съм решила да започна отново. Та въпроса ми е има ли пазар за рамкирани пъзели или какво да правя с готовите? Само да ги събирам на склад не виждам смисъл. 🤔

# 226
  • Мнения: 4 021
Аз ги развалям и ги продавам в благотворителните пазари във ФБ. Може да се продават и във фейсбук група. По мое мнение развалени в кутия биха се продали по-бързо от наредени.

# 227
  • Мнения: 2 361
Готов е😊 Доста труден ми беше, особено дървото вляво. За първи път ми се наложи да подредя частите по форма, за да потръгне.

# 228
  • София
  • Мнения: 963
Много е красив.

# 229
  • Мнения: 2 361
Благодаря:)
Да допълня, че много ми хареса качеството на пъзела(Castorland), само се изненадах от по-малкия размер на парченцата за пъзел 1500 части, но свикнах. Сега тези на Anatolian ми се виждат огромни😁 Започнах този с розовото дърво и както писах по-горе си взех 2 от Джъмбо за по-нататък:)

# 230
  • Мнения: 213
Преди почти две седмица/а може и вече да са минали/ взехме пъзел от Джъмбо на Trefl за 15лева/14даже май/ ,а сега отварям еМаг и виждам същия пъзел пак 1000части като нашия за 21,60лв. от 52,80лв.Дали има разлика между двата пъзела въпреки еднаквия брой части и марката?

Почти всяка “промоция” на емаг е измама, винаги надуват цените и като ги намалят пак са им по-високи от другите онлайн магазини

# 231
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз май идвам с някаква питанка, с надеждата, че някой ще знае отговора.
Харесах си единпъзел - Пъзел Ravensburger - Exit 3: Кухнята на вещицата
Скрит текст:


Писах имейл на хората в емаг, защото само те го предлагат , които са в България, а не да поръчвам от чужбина. Интересувах се дали инструкциите и задачите вътре в кутията са на български език, а не на разни шльокавици /разбирайте чужди езици/ обаче уви. Тия хора нито пишат имейли, нито във ФБ, нито на телефона се обаждат. Аз не знам защо има такива сайтове, в които грам не отразяват потребителите ... Пууу! Та мисълта ми е, някой знае ли дали е на Български? Все пак ако не е , няма смисъл да си гърмя парите излишно, само дето ще го наредя и ще гадая да разшифровам по преводачите на чичо гугъл Grinning
Като човек редил всички от Escape/Exit серията на Ravensburger досега ще ти кажа. Няма вътре на български език нищо. Книжката съдържа кратка история на няколко езика, част от които са немски, испански, италиански, английски, холандски. Не помня всички езици вече, но горе-долу са това. Историята ти подсказва какво търсиш, но доста завоалирано. Иначе нямаш нужда от инструкции, не че има такива. Хващаш наредени пъзел и почваш да търсиш загадките в него. Понякога е забавно, друг път изнервящо да намериш и решиш дадена загадка.
Да покажа с какво се занимавах тази седмица, а и новата, засега последна, доставка Simple Smile
Ravensburger 1000 части Disney Villainous Captain Hook

Ravensburger 1000 части Disney Villainous Jafar

Castorland 500 части, Afternoon Tea

Част от доставката, този път смесено Амазон и Озон Simple Smile

# 232
  • Мнения: 1 973
Отварям темата и гледам Котето пуснала големи красоти и то няколко.
Сега аз как да ви покажа мойта Мона Лиза, наредена до лактите Simple Smile
Качвам я само за стимул, иначе може и да се откажа да я нареждам.


Вчера направих поръчка от Озон с книги за децата и между другото поръчах и това

Така де и той е за децата, нищо че майка им ще го нарежда Wink
Синът ми даде код за намаление clash1
Отстъпката е малка, но важното е да съм в играта Satisfied

# 233
  • Мнения: X
Днес поръчах три пъзела от Ozon и сега ще чакам да си пристигнат ,че пъзела на Trefl почти го наредих/беше станало 1:30 посреднощ и го оставих за днес😅/


Чакам тези/за пръв път поръчвам на Art puzzle дано си заслужават парите/

https://www.ozone.bg/product/art-puzzle-1000-pcs-running-wild-in-the-valley/

https://www.ozone.bg/product/art-puzzle-1000-pcs-the-little-fish … n-at-the-harbour/

https://www.ozone.bg/product/1000-pcs-green-valley/

Напълно завършен Trefl:

Последна редакция: пт, 05 юни 2020, 19:45 от Анонимен

# 234
  • София
  • Мнения: 9 850
Trefl е прекрасен. Но за Арт мога да предупредя само да не поръчваш, защото и в групите във ФБ има страшно много оплаквания от качеството им. Картинките са чудни, но за тази цена качеството трябва да е поне доближаващо Ravwnaburger, а то отива далеч под Castorland даже...

# 235
  • Мнения: X
Trefl е прекрасен. Но за Арт мога да предупредя само да не поръчваш, защото и в групите във ФБ има страшно много оплаквания от качеството им. Картинките са чудни, но за тази цена качеството трябва да е поне доближаващо Ravwnaburger, а то отива далеч под Castorland даже...

Ще се наложи да ги изстрая значи понеже вече поръчах,а не знам ozone имат ли политика за отказана поръчка 🙁

# 236
  • Мнения: 3 354
Trefl е прекрасен. Но за Арт мога да предупредя само да не поръчваш, защото и в групите във ФБ има страшно много оплаквания от качеството им. Картинките са чудни, но за тази цена качеството трябва да е поне доближаващо Ravwnaburger, а то отива далеч под Castorland даже...

Ще се наложи да ги изстрая значи понеже вече поръчах,а не знам ozone имат ли политика за отказана поръчка 🙁
Да, могат да се връщат продукти, но за отказана - попитай в чата им, който се намира в сайта .

# 237
  • Мнения: 2 223
Аз пък от Арт не съм чак толкова недоволна. Наредих една къща 1500 части, ок си беше. Е, не е Равенсбургер, ама не е и някой мега зле. Аз обявявам диета. Спирам да купувам и да редя за известно време.

# 238
  • Мнения: 1 973

Много трудна ми беше тъмната част, изглежда черна обаче е 50 нюанса зелено.
Цвят можеш да различиш единствено през деня и то на определена светлина.
През останалото време съм го нареждала на принципа проба-грешка.
Но съм доволна от крайният резултат.Прекрасна е Мона Лиза Simple Smile

# 239
  • Мнения: 358
Pietrapertosa, Italy. Пъзела е 3000 части на Castorland, мислех, че доста ще ме затрудни, но всъщност беше много приятен за подреждане. Учудващото беше, че най ме затрудниха последните около 100 части 😄

Последна редакция: нд, 07 юни 2020, 12:31 от ermak.

Общи условия

Активация на акаунт