Какво направих днес за себе си? - 8

  • 41 875
  • 760
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 5 247
Бях на преглед и  ми дадоха лечение, което вярвам че ще ми помогне. Докторът ме успокои.

# 241
  • Мнения: 2 303
Днес за себе си направих успокояваща домашна маска за лице( банан, бяла хума и кисело мляко). На фейса добре се отрази, но пусти мързел, не си сложих лента на косата и после един час чистих парченца банан и изсъхнала хума от косата. На домашните в къщи спретнах бисквитена торта......отново.
Посях си и наново магданоз, че при първия опит нищо не излезе. Дано сега изникне.
Сега съм се излегнала, почивам и пиша в темите  Grinning Напоследък съм доста активна.

# 242
  • Мнения: 9 152
Карах колело, купих си нов сорт чай с маракуя и пекох бананови мъфини. От кога им се каня, повече от година. Станаха вълшебни. Simple Smile

# 243
  • Мнения: 2 503
Днес за себе си направих следното - бях на пазар и се сдобих с  изключително мек и сладък пуловер само за 8 лв. Много красив дантелен сутиен също за страхотна цена - 11 лв. И още -  две сладки купички за закуска.

# 244
  • Мнения: 7 897
Нали знаете чувството, когато влезете в магазин и вашето нещо ви се изпречи пред погледа Grinning
Намерих шантави пердета и ги купих. В едно малко магазинче за дрехи втора употреба. А продавачката беше толкова мила, че още утре ще ида да взема от табелата телефонния номер на управителя и ще звънна да я похваля.

# 245
  • софия
  • Мнения: 4 180
О Евче, много са сладурски пердетата. Аз много се радвам на такива по-различни неща.
Аз за днес съм на разкрасителен ден Grinning

# 246
  • Мнения: 3 379
Пердетата са прекрасни!

Аз вчера си купих цикламена минироза, пресадих я и сега толкова много й се радвам, и й говоря като на детенце (съвсем изперках!), но ми е много нежна и мъничка, пълни ми очите с прелест.
Сложих я на стълбите, те обичат слънце, а така цял ден ще е огряна и ще си я гледам.

# 247
  • Мнения: 2 303
Ева, много добро попадение са пердетата.
Покажи и след като ги накиприш. Имаш много интересен и нестандартен вкус.
За себе си днес май нищо не направих, освен че успях да се вредя с едно парче торта, случайно останало от мъжете вкъщи. Беше вкусно и малко...

# 248
  • Мнения: 4 808
Пих кафе с приятелка навън, в парка, не беше ми се случвало от сигурно три месеца.

# 249
  • Мнения: 3 379
Аз взех другарче на минирозата преди малко - влюбих се в цвета (бледолила).
Пресадих и нея и сега им се радвам. Дано успея да ги отгледам, че голяма красота.

# 250
  • Мнения: 2 503
Поканих сестра си на гости с преспиване. Пихме кафе и си направихме дълга разходка. Плюс това се сдобих с изключително сладка и свежа роклича от HM само за 5,99. 😀 Ами доволна съм, чуден ден е днес. 🌈

# 251
  • Мнения: 7 897
Сами сме с децата... Малко избягахме от другата част на семейството Joy
Имах нужда от поне една вечер спокойствие - ставам в 5 сутринта за работа - и сега съм вече в леглото с купа пуканки и нова книжка. Ох, че хубаво! Лека нощ Heart

# 252
  • Мнения: 1 387
Работих в градината-плевих и садих цветя.Сега мисля да почета книга.

# 253
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Ходих на козметик, сега чета, а после ще тренирам. Утре ще чистя и оправям цветята.

# 254
  • Мнения: 28 390
Отидох на педикюр- сега имам нов бордо цвят, тъкмо за сандалки!

Общи условия

Активация на акаунт