Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 23 апр. 2020, 16:42 ч.
  • Последно мнение: 4 авг. 2020, 13:55 ч.

Обзор 2020г.

• 15 973
  • 280
  •   6
Отговори
# 270
Здравейте и аз  се интересувам от двата плажа защото тая година за първи път ще бъдем на почивка в Обзор и сме с малко дете кои плаж е по подходящ. А резервацията направихме в къща за гости Тонус, ако някой я е посещавал моля да сподели отзиви.

# 271
Здравейте и аз  се интересувам от двата плажа защото тая година за първи път ще бъдем на почивка в Обзор и сме с малко дете кои плаж е по подходящ. А резервацията направихме в къща за гости Тонус, ако някой я е посещавал моля да сподели отзиви.
Обзор има един плаж, няма два. Като гледам на картата къщата за гости, в която ще се настаните се намира по към южната част на плажа. Общо взето плажът в централната му част е по-плитък и пред някои от големите хотели в северната част извън Обзор. Там обаче за вас ще далече и можете да отидете само с автомобил и да търсите къде ще можете да паркирате. Преди години в южната част плажът беше неохранаем. Сега не знам дали има чадъри и спасителни постове. Като цяло в Обзор не е препоръчително в морето дете да влиза само да се къпе. В началото на влизане в морето има едно хлътване, което на места може да стига и до 70 -80 см дори повече. После може пак да става по-плитко.

# 272
благодаря ви

# 273
  • На плажа
Къща за гости Тонус е страхотна къща,намира се в центъра и най-удобно ще ви бъде на централния плаж.Минавате през центъра и по стълбичките надоло.Ресторанта към къщата е с най-вкусната храна.А цените са съвсем прилични.Освен това не е вярно,че плажа навсякъде е дълбок в началото.Всичко зависи от морето.
Вчера имаше вълни.Днес са съвсем малки.
http://weather-webcam.eu/cam-webcam-kamera-online-weather-obzor

Всеки има различна представа за своята почивка,пожелавам ви да тръгнете с положителна нагласа и да си изкарате весела почивка.

# 274
Вчера се прибрахме от почивка в Мирамар. Морето цяла седмица беше наистина кристално - без вълни, с много чиста, топла и синя вода. Имаше рибки, рачета и т.н. Събота и неделя беше по-бурно. И ние ги забелязахме тези бели топчета, но бяха много малко и изобщо не са ни се отразили по някакъв начин. Детето беше на седмото небе през цялото време на почивката, което си е най-показателното. Simple Smile

# 275
  • Някъде там
Здравейте,ние също избрахме Обзор тази година и малко се притесних.
Къщата която сме запазили,намерих лош отизв за нея през 2017 година .
https://hotel-ginka.eu/
Къща за гости Гинка Димитрова .
Притесних се и съжалих ,че сме запазили .
Някой наскоро ходил ли е там ?
По телефона жената беше много любезна и мила

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 15:18 от Искрица

# 276
  • Боса по асфалта вървя си ...
Къде има хубава морска храна за вкъщи?! Гледах 2 павилиончета по улицата към плажа...калмарите ми изглеждаха като полуфабрикати.

# 277
  • Sofia
Къде има хубава морска храна за вкъщи?! Гледах 2 павилиончета по улицата към плажа...калмарите ми изглеждаха като полуфабрикати.
Не знам за хубава храна за в къщи, но пресни калмари няма как да се намерят на нашето море.

# 278
Преди години горе до пазара на пътя Бс-Варна имаше едно магазинче, в което продаваха морска храна, сурова и сготвена. Риби, миди и т.н. Сега на знам дали съществува това магазинче. Все имаши опашки и се чакаше.

# 279
  • На зелено
И аз съм в Мирамар, ама каква е тази работа със запазването на места на плажа и басейна? В предходни години не беше така. Сега между 06.30-07.00 1ва и 2ра линия са почти заети. Да не говорим, че има метнати кърпи и хората по цял ден не се вясват на плажа?! Значи немци, българи, румънци - всички така запазват.

# 280
И аз съм в Мирамар, ама каква е тази работа със запазването на места на плажа и басейна? В предходни години не беше така. Сега между 06.30-07.00 1ва и 2ра линия са почти заети. Да не говорим, че има метнати кърпи и хората по цял ден не се вясват на плажа?! Значи немци, българи, румънци - всички така запазват.

Аз виждах запазени шезлонги с кърпи още от вечерта.

Общи условия

Активация на акаунт