Обзор 2020 г.

  • 38 973
  • 380
  •   1
Отговори
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Обзор 2014

Обзор 2015 - 2019г.

Това е новата тема за Обзор.Дано това лято има почиващи и да споделят своите впечатления.

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 15:33 от Mamma

# 1
  • Мнения: 52
Едно е сигурно- лято ще има! Можем да си пожелаем само да го изживеем свободно, а не ограничени в домовете си. Бъдете здрави !

# 2
  • Мнения: 1 309
Запазила съм Казабланка, дабо има сезон и да няма помен от този вирус.

# 3
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Както го слушам Бойко сега....под въпрос е морето.

# 4
  • Мнения: 4 611
Доста оптимистична тема. Мислите си, че ще се ходи на море. И на мен ми се ходи, де, ама...

# 5
  • Мнения: 1 738
Имам резервация за Мирамар за края на юни. Честно казано не си представям как ще се случи. Мирамар са оптимисти, но аз все повече се отчаявам, че не стига, че ще остана без море, ами ще се сдобия с поредния безмислен ваучер за много пари.

# 6
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
Имам резервация за началото на септември в Риу Simple Smile Чувам че няма да има шведски маси Simple Smile

# 7
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Имам резервация за началото на септември в Риу Simple Smile Чувам че няма да има шведски маси Simple Smile
А как тогава?

# 8
  • Мнения: 646
Здравейте, тази година сме решили да посетим Обзор, ако генерала позволи де Grinning До сега никога не съм била там, бихте ли препоръчали хотел съвсем близо до морето с детска площадка? Само това са ми изискванията - храна, фитнеси и екстри не ме вълнуват. Благодаря предварително на отзовалите се.

# 9
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
Ол инклузива трябва да премине на ресторантски начала и да се раздалечат масите с цел спазване на хигиена затова няма да има шведски маси, но не ме питайте къде го четох няма да мога да го намеря отново Simple Smile

# 10
  • На зелено
  • Мнения: 655
Много благодаря за темата!
Ние също сме с фамилна резервация за Мирамар. Все повече мисля, че ще се сдобием с един ваучер за много пари. Но този ваучер няма да покрие на 100% същата резервация след 12 или 24 месеца. Тоест, в следващите 2 години очаквам голямо повишение на цената за нощувка.

# 11
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Ол инклузива трябва да премине на ресторантски начала и да се раздалечат масите с цел спазване на хигиена затова няма да има шведски маси, но не ме питайте къде го четох няма да мога да го намеря отново Simple Smile
Как на ресторантьорски принцип?На сет меню ли?Че колко сервитьора и готвачи трябва да си наемат , за да работят така?Не мисля.По-скоро си мисля, че храната ще е зад витрини и ще ти сипва персонала.

# 12
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 262
Може, не зная, как ще бъде само се моля да ни пуснат на почивка Simple Smile

# 13
  • На зелено
  • Мнения: 655
Е как ще ни пуснат да отидем при положение, че в някои страни в Европа масовите събития са отменени до есента. В хотелите също би се наблюдавало тип "масово мероприятие". Не е възможно да се избягва дистанция - дали пли хранене, басейн, плаж...все тая. По-добре да се подготвим психически.
Аз се чудя друго. Мирамар бяха написали, че сумата може да се трансформира във ваучер, докато са валидни ограниченията/изолацията поради вируса. Това означава ли, че ако от средата на Май се отпуснат малко мерките, но остане препоръка за маски, разстояние, съветват да имаме самосъзнание и т.н. Мирамар ще откаже да прави промени по резервациите? В един момент да не кажат само, за да задържат парите, че ще вземат всички мерки - редовно чистене, даване на храна като от топла витрина,  седене на маси през разстояние и ред други ограничения. Знам, звучи абсурдно, но вече всичко ми минава през главата.

# 14
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
В момента има забрана да работят ресторанти.Ако тази забрана не я вдигнат, това означава, че и ресторантите на хотелите няма да отворят.Като излезе извънредното положение първите дни при работещите хотели по някои места са носели храната по стаите като рум сервиз.Не знам за морето дали е приложимо това.Няма да има достатъчно персонал.А и мен не ме устройва такъв вариант.

Общи условия

Активация на акаунт