Тест за овулация - въпроси / тема 11 /

  • 47 470
  • 736
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 944
Здравейте,
за първи път този месец започнах да следя овулацията. Цикълът ми е на 26-27дни, днес е 10ти ден и това е първата лентичка. Отначалото категорично беше отрицателна за мен, но сега се загледах, че е доста наситена спрямо останалите, които видях тук в темата. Май все още е отрицателен и сигурно утре вече, ще е напълно положителен. Според вас как е?
Скрит текст:

Направо си е положителен. Действайте в следващите 24 часа Simple Smile

# 466
  • Мнения: 33
Да, супер, благодаря ви. Аз се бях объркала,че контролната е по-светлата и сега се загледах.. Grinning

# 467
  • Мнения: 152
Здравейте, момичета! Съвсем случайно попаднах на някаква джаджа, която се води "Многократен тест за овулацуя", някой ползвал ли е такава и какви са ви впечатленията?

# 468
  • Мнения: 142
Здравейте момичета, това са тестовете ми от 10ти и 11ти ден на цикъла. Попринцип съм със дълъг цикъл 35-38 дни.  Според вас ще имам ли положителен тест скоро.. Благодаря ви💖

# 469
  • Мнения: 109
Здравейте, момичета! Искам да си купя тест за овулация! Вие но коя марка бихте ми препоръчали? П.С. Не съм си купувала досега.
Благодаря ви предварително! Simple Smile)

# 470
  • Мнения: 27
Здравейте, момичета! Искам да си купя тест за овулация! Вие но коя марка бихте ми препоръчали? П.С. Не съм си купувала досега.
Благодаря ви предварително! Simple Smile)
Аз ползвам  Clearblue дигитален, поне няма да се чудиш положителен ли е или не .

# 471
  • Мнения: 3
Възможно ли е да съм изтървала пика на LH , въпреки че на 24 часа правих тест ? Минаха няколко дена от както чертите бяха две , не еднакви не и втората по ярка (качвам снимка ) и след това все повече избледняваха . Имах ЦС , но заради тестовете се чудя имала ли съм овулация?

# 472
  • София
  • Мнения: 35 919
Възможно ли е да съм изтървала пика на LH , въпреки че на 24 часа правих тест ? Минаха няколко дена от както чертите бяха две , не еднакви не и втората по ярка (качвам снимка ) и след това все повече избледняваха . Имах ЦС , но заради тестовете се чудя имала ли съм овулация?
Подреди по дни и покажи всички тестове за О. които си правила - така най-добре се преценява дали е имало пик на ЛХ или не.
ЦС не е точен и обективен показател за това дали ще има, или е имало, О. или не .
Хубава, течна, прозрачна, еластична и в по-голямо кол-во ЦС може да има и при ПКЯ или при ЗФ и т.н., различни случаи, при които да няма ДФ и респ. да не се очаква О.

# 473
  • Мнения: 704
Относно тестовете за О. този месец реших да направя малък експеримент и направих 3 в един и същи ден, защото май досега не съм имала истински положителен тест. Оказа се, че всъщност макар и по-бледа да е втората черта, не значи отрицателен и също така лесно може да се изпусне, ако се тества веднъж на ден и се пият повече течности.

На 12 ден първия тест беше взет по нормалния за мен начин, гледам да пия по-малко течности и да не ходя то wc около час (тази част ми е много трудна), около 14 часа следобяд.
След това реших да спра изцяло течностите за около 2 часа и направих 2 теста от различни марки и това са другите 2 теста на снимката.
На другия ден имах преглед при АГ и тя потвърди току що случила се О.
Бях почнала да се чудя дали изобщо имам О., но по всяка вероятност съм си имала и преди, просто никога чертата ми не беше много ярка.

Последна редакция: вт, 13 окт 2020, 09:45 от cherry_blossom

# 474
  • Мнения: 152
Здравейте, момичета. Този месец за първи път ще следя О. с лентички. Цикълът ми е 26дни, от таблицата виждам, че трябва да почна на 9ия ден. Този месец на датата, която трябваше да дойде имах кафяво зацапване цял ден, на следващия си потече нормално. От кой от двата дни трябва да броя 9 дни? Благодаря! Hug

# 475
  • Мнения: 175
Според мен вие сте го правила грешно, на всички опаковки до сега пише,поне 2 часа без да си ходил до тоалетната и без да си приемал течности.



Относно тестовете за О. този месец реших да направя малък експеримент и направих 3 в един и същи ден, защото май досега не съм имала истински положителен тест. Оказа се, че всъщност макар и по-бледа да е втората черта, не значи отрицателен и също така лесно може да се изпусне, ако се тества веднъж на ден и се пият повече течности.

На 12 ден първия тест беше взет по нормалния за мен начин, гледам да пия по-малко течности и да не ходя то wc около час (тази част ми е много трудна), около 14 часа следобяд.
След това реших да спра изцяло течностите за около 2 часа и направих 2 теста от различни марки и това са другите 2 теста на снимката.
На другия ден имах преглед при АГ и тя потвърди току що случила се О.
Бях почнала да се чудя дали изобщо имам О., но по всяка вероятност съм си имала и преди, просто никога чертата ми не беше много ярка.

# 476
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 365
Не на всички, аз взех мин. Месец наTwip ами пишеше да не се ходи до тоалетна 2 ч преди тест.

# 477
  • Мнения: 152
Здравейте, момичета! За първи месец правя тез тестове... 50 нюанса розово Joy
Според вас последният положителен ли е или му трябва още мъничко? М е 26 дни днес е 12ти ден. Hug

# 478
  • Мнения: 175
Според мен е +, действайте и успех. ♥️


quote author=mariya9955 link=topic=1208369.msg41592305#msg41592305 date=1603288955]
Здравейте, момичета! За първи месец правя тез тестове... 50 нюанса розово Joy
Според вас последният положителен ли е или му трябва още мъничко? М е 26 дни днес е 12ти ден. Hug
[/quote]

# 479
  • Мнения: 221
Здравейте във вторник и сряда отчетох положителни тестове за овулация, като пикът е бил в сряда. Прилагам снимка. Вупросът ми е дали днес е твърде късно за опити за забременяване?

 

Общи условия

Активация на акаунт