Бебе по коремче

  • 804
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,
Моят бебчо е на 4 месеца и от няколко дена започна сам да се обръща по корем. Той определено не харесва позата като се започва с много мъчително пъшкане последвано от рев понякога. Проблемът е, че не винаги се сеща да си обърне главата настрани, а директно я забива надолу. Страх ме е ,че започва да се обръща и докато спи от което сън не ме хваща. Продават се ограничители които не позволяват на бебето да се обръща по през нощта, но не се препоръчват като цяло. Някоя от вас използвала ли е подобни? Много ще се радвам да споделите опита си за обръщането на бебето.

# 1
  • Германия
  • Мнения: 865
Ще свикне след няколко опита. И при нас беше така,особено докато се научи да се обръща от корем по гръб. Оставям дъщеря ми да спи по корем от 5 месечна. Беше ме страх и винаги я обръщах по гръб, но свикнах. Много бебета спят по-спокойно по корем. Не е толкова страшно, ще свикнеш и ти.

# 2
  • Мнения: 12 760
Моите деца си спяха и по корем като бебета. Не знам защо го намирате притеснително.

# 3
  • Мнения: 2
Първо бебе е, а живея в Англия и всички роднини са в България. Просто се панирам на моменти, но със сигурност ще става по-лесно като порасне малко.  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 439
Ако се обръща по коремче, докато спи, вероятно така се чувства удобно. И моето момиче от 4 месечна спи основно по корем, опитвах ограничители, безуспешно, пак се въртеше както си иска. В началото май на всички бебета им е кофти като са по корем, но е хубаво всеки ден да стои по малко. Скоро ще започне да свиква, а след това и да се придвижва по малко като червейче. Много сладки моменти са това..

# 5
  • Мнения: 70
Момичета имало ли е и други бебчета които  не искат да стоят по корем почва да плаче аз доста често е слагам,мислите ли че ще е проблем за пълзене ,прохождане на 7м сме?

# 6
  • Германия
  • Мнения: 865
Не. Дъщеря ми скоро ще направи 8 месеца много рядко си играе по корем. Преди да се научи да се обръща от корем по гръб, започваше да маха с ръце, като риба на сухо. Крещеше и след малко започваше да плаче, ако не я обръщах. Има деца, които не пълзят никога, дъщеря ми също не иска да пълзи.

# 7
  • Мнения: 70
Не. Дъщеря ми скоро ще направи 8 месеца много рядко си играе по корем. Преди да се научи да се обръща от корем по гръб, започваше да маха с ръце, като риба на сухо. Крещеше и след малко започваше да плаче, ако не я обръщах. Има деца, които не пълзят никога, дъщеря ми също не иска да пълзи.
А къде оставяте бебчето през деня на диван ,в кошарата,на пода ?

# 8
  • Германия
  • Мнения: 865
Не. Дъщеря ми скоро ще направи 8 месеца много рядко си играе по корем. Преди да се научи да се обръща от корем по гръб, започваше да маха с ръце, като риба на сухо. Крещеше и след малко започваше да плаче, ако не я обръщах. Има деца, които не пълзят никога, дъщеря ми също не иска да пълзи.
А къде оставяте бебчето през деня на диван ,в кошарата,на пода ?
Когато съм при нея сме на спалнята, ако се налага да я оставям сама на проходилката. Поръчах от тези меките пъзелчета за пода. Като пристигнат, ще ги наредя и ще я оставям на земята.

Общи условия

Активация на акаунт