Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Безлихвен кредит до 4500лв - мит или реалност?

• 1 955
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
При нас отказаха заради забележката че ще се върне на работа..
Сега го съкратиха...то в този случай не става до колкото си спомням. Само борса?

# 16
# 17
с дск имаме различни виждания за безлихвен кредит май.

"При кредит за сумата от 4 500 лева, гратисен период за погасителни вноски от 24 месеца и общ срок на кредита от 5 години, месечната погасителна вноска след изтичане на гратисния период е 125 лева."

# 18
  • София
Не разбрах ако си съкратен по 328 - махане на щата, може ли да се кандидатства?

# 19
  • Варна
Явно гратисния период влиза в тези пет години. Две години без плащане и три години (36 месеца) по 125 лв. правят точно 4500 и общо пет години. Странно.

# 20
май си права.

тук има документи за новостите. дано някой е погледнал календара и схванал че сме м. юли, че само март им е в главата.
https://bbr.bg/covid/dokumenti

напразни надежди. те май очакват от средата на март до септември да са в неплатен отпуск хората Laughing

# 21
На мен ми отказаха под предлог, че съм представила нулев ОПР, а фирмата ми не е по ДДС и счетоводителите казаха, че не могат да представят друг ОПР, освен нулев. Естествено, имам някакви минимални приходи за януари и февруари, но от банката казаха, че не можело да нямам дейност през двата месеца извън ИП.  Решила съм да пробвам в друга банка и  искам да попитам има ли друг документ, който мога да представя ,за да се види намалението на приходите спрямо миналата година? Счетоводителите не знаели......Иначе останалите ми док. бяха ОК.

В изискванията от горния линк ето какво се казва:•   Документи, установяващи над 20 % спад в доходите на самоосигуряващите се лица в първо тримесечие на 2020 г., или за което и да е следващо календарно тримесечие на 2020 г., сравнено с доходите им през съответното тримесечие на 2019 г.;

Общи условия

Активация на акаунт