Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 апр. 2020, 18:13 ч.

Доктор Иван Сигридов # 3

• 5 992
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • София
Ходила ли си на ревматолог? Аз бих те посъветвала да отидеш при Русев и ревматолог и да ти пуснат малко изследвания. Ако са високи - вливки имуноглобулини

Да ходила съм при двама. А кое трябва да е високо за имуноглоболин?
Аз бих си пуснала един Ана скрининг, Русев знае за него.

# 106
Ходила ли си на ревматолог? Аз бих те посъветвала да отидеш при Русев и ревматолог и да ти пуснат малко изследвания. Ако са високи - вливки имуноглобулини

Изследвано е почти всичко, и ana и aso, rf, ast.

# 107
Какво ви е мнението за др Марина Михова от Надежда

# 108
Какво ви е мнението за др Марина Михова от Надежда
Моето мнение е от преди 6г. Гледа ме за феталната и трябваше да направя аборт и ме съветваше как ще е по-добре за мен (да не правят операции първо ме съветваше). Дойде да ме види извънредно , супер мила е. Аз бих отишла винаги пак при нея , но не се случи докато ходих  в Надежда.

# 109

Изследвано е почти всичко, и ana и aso, rf, ast.
Имаш ли изследвания за Цитомегаловирус, Епщайн бар, Херпес симплекс, Варицела зостер ? Ако нямаш е хубаво да си пуснеш за наличие на нова и стара инфекция . Пусни си и изследванията които препоръчва доктор Сигридов . Насоки за конкретен лекар нямам

Общи условия

Активация на акаунт