Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 210
Честити! Моливите на Худа са страхотни, ползвам си ги вместо червило с маската-не трансферират.

# 271
  • Мнения: 31 154
Всичко на Худа ми харесва, без фон дьо тена.

# 272
  • Мнения: 435
Някой има ли най-светлият бронзант на Fenty Inda Sun и с какви впечатления е? Много му се каня и в момента е намален, но аз имам само 2 бронзанта и всъщност ползвам само най-светлият на The Body Shop, който много си харесвам. Намалени са също Dior Backstage и хидратиращият фон дьо тен на Fenty и на двата им се каня отдавна, но имам толкова много даже неотворени фон дьо тени.

Аз съм с много светла суха кожа с неутрален леко маслинов подтон, но ще си радвам да чуя всякакъв опит.

# 273
  • Мнения: 7 557
В парадайз или Дъ мол е бронзанта на Fenty?

# 274
  • Мнения: 435
Не е в България. Във френската Сефора е, само онлайн гледах, те ми пратиха съобщение през приложението.

# 275
  • Мнения: X
За суха кожа бих погледнала кремообразният бронзант на Фенти, на моята кожа пудрите така и не застанаха добре. Имам Inda sun, зимата ми беше ок, но когато съм ултра бяла любимият ми бронзър е на...Мейбълин. Виж, ФДТнът за суха кожа е доста приятен и ако е намален в Софийската Сефора ще си взема тъмен цвят.
Да се похваля- видях дъното на Glow на Диор- наистина страхотен продукт за моята кожа и един от 3-4 ФДТна, които използвах до край.

# 276
  • Варна
  • Мнения: 1 016
Пуснах заявка за Neon Pink в Четвъртък.
В Събота ми казаха, че няма никакви налични палитри.
Във Вторник изведнъж изскочи една бройка.
> Матовите нюанси оцветяват кожата
> Адски пигментирани цветове, не е за срамежливите
> Нямам идея как ще я нося

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

# 277
  • Мнения: 7 563
Мда, аз затова се разделих с Ривиера - повечето от нейните цветове също бяха супер неонови и пигментирани - определено тези палитри не са за всеки ден.

# 278
  • Мнения: 408
Вариант е да се носи като акцент с някакви други по-неутрални и ежедневни цветове. Не знам каква е формулата, ама би могло да се мисли за носенето на някои от матовите цветове като очна линия, ако разбира се се нанесат с мокра четка? От друга страна, лято е!

# 279
  • Мнения: X
Много ме кефи, супер допълнение към всяка неутрална палитра. И като моно цвят на цял клепач- това ми е играта напоследък. Шимърите на цял клепач, с бронзър във външния ъгъл и сгъвката според мен биха били супер.
Есмералда ме подсети и сега ще извадя Ривиера да видим какво ще измисля.

# 280
  • Мнения: 31 154
Въобще не ми е ярка. Точно моно цвят на цял клепач и ме питат с какво съм се гримирала. Аз имам жълто- оранжевата.
Преди дни се гримирах с моята Ривиера, освен пак да я вадя утре.

# 281
  • Мнения: 7 563
Вадете, вадете. И покажете визиите в темата за грим.

# 282
  • Мнения: 4 394
И аз така си мислех докато не видях вчера едно младо момиче в бонбонено ,че и с блясък. Толкова свежо и нежно. Много ми хареса ,а съм доста консервативна.
Аз търсех палитрата в тъмно зелено, но уви. Имаше единични цветове в Мас .И те ли са така мазнички и пигментирани като на huda?

# 283
  • София
  • Мнения: 31
Моля препоръчайте крем със слънцезащитен фактор (около 30 примерно), който да е добра основа за грим. (макс 80-100лв)
Аз ползвам и мога да препоръчам кремa на Диор SPF 50, но знам че има и SPF 30. Има мн приятен аромат и за мен е идеална основа за грим, попива моментално. Огромно предимство за мен лично е че не мирише на типичните кремове с SPF и като за продукт на Диор е на учудващо добра цена.
От по-бюджетните съм доволна от La Roche Posay - Anthelios SPF 50 (на опаковката пише Sensitive eyes и наистина не дразни очите, за разлика от други кремове).
Тепърва идват Шанел и Диор намаленията.
densi, кога ще са по-точно? това вече не е за изпускане! В момента в Сефора имат някакви продукти на Диор, но е много "слабо". Имаха в Paradise на рафт с намаление крем на "Capture totale", но нямаше цена; а червилата бяха в много тропически цветове и нищо не си избрах. Сефора Сердика беше най-добре заредена и подредена... поне преди седмица.

Последна редакция: чт, 25 юни 2020, 21:41 от AnMary

# 284
  • Мнения: 975
Честно казано, според мен слънцезащитният на диор има много, много силна миризма, добре е наистина да се вземе предвид. В началото ми се стори добре, в момента точно заради миризмата го ползвам много по-рядко от другата ми слънцезащита, но разбира се, това си е въпрос на лично предпочитание  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт