Отговори
# 2 595
  • Мнения: 15 619
Анджък!

# 2 596
  • Мнения: X
В провинцията поне жените са една идея по-читави, а мъжете в пъти обратното - пълна трагедия Simple Smile Тъй че Агента има известно предимство, ако се е ориентирал към местна.

# 2 597
  • Мнения: 9 816
Агенте, точно ти не се прави, че неглижираш фб. Няма да ти забравя възмутената физиономия като те питах как се казваш, и ти възкликнал "АМА НАЛИ МИ ИМАШ ФЕЙСБУКА?!?!" Grinning

# 2 598
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Кики, вие с твоя само дискусиЙ ли правите в леглото? Grinning

# 2 599
  • София
  • Мнения: 10 579
ПочнА се😂😂😂😂
Скрит текст:

Ще си гледам сериалчетата. Сладки сънища.
Холдън днес го няма. Да не е отишъл кариера да прави?
Арче, да не забравиш, че съществуваме?

Агент, не може само за гимнастика да става въпрос, нали?
Ей, ти малко хляб за душата.

Скрит текст:
Наистина ли си мислиш, че интимност са две тела, които се сливат в едно? Това ли е всичко? Секс? Нека ти кажа нещо. Секс можеш да правиш с почти всеки. Почти винаги. Лесно и бързо. Като игра. Игра, която писва след третият път. И колкото повече хора минават през леглото ти, толкова повече и самотата ти расте. Защото това не носи нищо. Добре де, нищо съществено. Защото в най-честата си форма сексът е просто изразходване на енергия и утоляване на нагон. Сексът не може да изпълни онези моменти, в които имаш нужда просто да усетиш, че някъде има някой, който брои секундите докато се прибереш. Не за да свали дрехите ти. А защото иска да целуне челото, ръцете и сърцето ти. Сигурно ще прозвучи задръстено, но нека ти кажа как аз разбирам интимността. Да лежиш на гърди, които са спокойни. Да е тихо и това, че споделяш мълчанието си с някого да НЕ те кара да се чувстваш неудобно. Да не си мислиш: "сега сигурно очаква нещо повече" ... ами не. ...
Защото с колкото повече хора преспиваш, толкова повече сам си. Защото идват за малко. И за бързо. Като студено кафе, което си поръчал, но си бързал и просто го преглъщаш, защото няма време за повече. До там ли се изчерпва всичко? Не мисля. Интимността не е звук между удари и сливане на тела. Интимност и секс са две различни неща. Интимността е усещане. Че си достатъчен с присъствието си. Че не е нужно да бъдеш това, което другите са. Интимността е онази тишина, която е способна да измести самотата с близост на душите. Сливане на енергии. Докосване на сърца. Леко и тихо. Толлкова е красиво. Колко от хората, с които си преспал/а помнят любимата ти песен и колко от тях знаят как да те успокоят, когато не си на себе си? Да, така си и мислех.
Всички правят секс, а колко хора имат някой, с който да се чувстват достатъчни ?

- Роланда Стефанов

# 2 600
  • Мнения: 15 619
Кики, вие с твоя дискусиЙ ли правите в леглото? Grinning
И питаш!
Innocent
Братане, навсякъде има от всичко, повярвай. Местожителството не придава характер и възгледи.

# 2 601
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
ДискусиЙ... Бе, важното е да не е мекициЙ Wink.
Разхилихте ме тая вечер.
Начи Норчето е фейсдружка с Агента?!? Simple Smile

# 2 602
  • Мнения: 11 505
Остай ме мен, Агентов, ти искаше дискусия... да? Не? Може би?

# 2 603
  • Мнения: 11 336
НищУ нИ разбрах!

# 2 604
  • Мнения: X
Братане, навсякъде има от всичко, повярвай. Местожителството не придава характер и възгледи.
Не, това вече трудно ще го балансираш с ала-бала.
Говорим за общия случай, бели лястовички винаги могат да се намерят.
Разбира се, че местожителството придава характер и възгледи. Разликата в манталитета и лайфстайла между София и провинцията са титанични, само късоглед човек няма да забележи, дори темите за разговор няма как да са еднакви.

# 2 605
  • Мнения: 11 336
Мисля, че Братан е прав до някъде.

# 2 606
  • Мнения: 15 619
Късогледството ми позволява да виждам еднакви пороци  или добродетели, независимо в какви приказки са облечени. Плява е онова, което си мислиш, за титаничните разлики - лайфстайл и прочие. Плява, някъде с по хиляда или няколко хиляди отгоре, някъде надолу.
Лека ви! Забавлявайте се.  Grinning

# 2 607
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Остай ме мен, Агентов, ти искаше дискусия... да? Не? Може би?
Може би, Кики, може би... Simple Smile

# 2 608
  • Мнения: 11 336
Идвам да ви кажа лека нощ. Тоз път аз ще изненадам 2 часа Simple Smile

Днес дъщеря ми щеше да е абитуриентка. Щяха родителите ми и роднини от Видин да са тук. Щеше да празнуваме. Бях поканила гости, бях резервирала ресторант.....и какво ли не. Не се оплаквам. Споделям Wink

# 2 609
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Няма ли шанс по-късно да се съберете и пак да го отпразнувате?
Успех на дъщеря ти на матурите, Реа! Дано успее да запише и желаната специалност след това!

Общи условия

Активация на акаунт