ZARA и всичко останало от INDITEX - пазаруване онлайн. Тема IV

  • 213 722
  • 3 406
  •   1
Отговори
# 2 475
  • Мнения: 634
Някой да има този бански? От бая време го дебна, моят размер все не е в наличност, ама гледам, че скоро ще зареждат. Интересуват ме цвета и материята на живо.

Гледам, че има маркирали мнението като 'полезно', така че да се отчета - издебнах го най-накрая и поръчах, много е готин.

# 2 476
  • Мнения: 1 109
^^ И аз съм се навила за този бански и щом казваш, че го бива SatisfiedYum

# 2 477
  • Мнения: 2 596
Момичета, в коя секция се намират мъжките парфюми?Цял ден ровя и не мога да се ориентирам...

По лесно е като напишеш в мъжката секция в търсачката "парфюми" ще ти излязат. Изкача ми обаче само един на мен 🙄

# 2 478
  • София
  • Мнения: 2 970
С парфюм излизат 8. С тоалетна вода още 2-3.

# 2 479
  • Мнения: 126
Здравейте, кога започваха летните намаления в Зара? Благодаря предватително 💐

# 2 480
  • София
  • Мнения: 4 420
Края на м. юни.

# 2 481
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Ще връщам неща от две поръчки платени с различни карти.
Сумата за всяко нещо по сметката, с която е платена съответната поръчка ли ще получа или?

# 2 482
  • Мнения: 4 364
Ще връщам неща от две поръчки платени с различни карти.
Сумата за всяко нещо по сметката, с която е платена съответната поръчка ли ще получа или?
Да.

# 2 483
  • Мнения: 1 109
Ако ще връщаш в магазин, трябва да носиш и двете карти за съответните поръчки. Онлайн ти ги връщат автоматично пак по сметките на двете карти. Въобще, по методът, по който плащаш, така и връщат.

# 2 484
  • Мнения: 4 364
Досега не са ми искали да представям карта, с която съм платила, ако съм купувала в магазин. Връщат ми оумата в брой, а онлайн - - в съответната  карта, с която е платено.

Последна редакция: чт, 13 май 2021, 08:20 от Tsugumi_

# 2 485
  • Мнения: 495
Здравейте,има ли актуални кодове за намаление Oysho? Банските как са като качество и размери? Последното ми разочарование е от Yamamay- материята избеля и се отпусна.

# 2 486
  • Мнения: 1 109
Нито един магазин от веригата Inditex не предлага купони.
Единствено цените падат на намаленията.
Zara обаче си има отдел с редуцирани цени special prices.

# 2 487
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
Massimo Dutti и Zara Home също пускат специални цени.

# 2 488
  • sofia
  • Мнения: 2 255
Някоя от вас да има телефона на Зара Пловдив? Звъня на този от Гугъл вчера и днес, но никой не вдига.

# 2 489
  • Мнения: 1 109
Трябва да се звъни на телефона изписан на касовата бележка, която дават, ми се струва.

Общи условия

Активация на акаунт