Промоции на книги - тема 7

  • 59 882
  • 770
  •   1
Отговори
# 360
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Важи ли и за физическите Хеликон? Че от тел трябва да слагам лупата, не мога да прочета. Joy

# 361
  • Мнения: 10 794
Интернет само. Те Хеликон май винаги само по интернет са им промоциите.

# 362
  • Мнения: 5 353
Във физическите им магазини също има промоции. Получих талон за отстъпка с 10%, който можеше да се ползва само в неделя, и се възползвах от него. Отделно имаше намаление на отделни книги (така примерно се възползвах от книга на Исабел Алиенде и Габриел Гарсия Маркес, които отидоха за подарък).

# 363
  • София
  • Мнения: 27 159
Облажих се и аз от промоциите в Хеликон и Озон, но уви само 3 книги от моя списък бяха такива с намаление.
Абе като правиш промоция направи за всички книги, хайде без най-новите.
Както и да е.

# 364
  • София
  • Мнения: 495
Поредицата за Хари Потър с 20 % отстъпка в сайта на Хермес.
https://hermesbooks.bg/knigi/poredicata-za-hari-potar-s-20-otstapka.html

# 365
# 366
  • Мнения: 147

Лятна разпродажба в електронна книжарница „Хермес“!

От 3 до 16 август може да се възполвате от специалното ни предложение – 4 книги за 30 лв. + безплатна доставка!
Открийте разнообразие от автори и жанрове за вашата идеална почивка.
Предложението важи за избрани заглавия само на www.hermesbooks.bg/ или до изчерпване на количествата.

Вижте предложенията тук https://hermesbooks.bg/knigi/4-knigi-za-30-lv.html

# 367
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Cassy, благодаря! Поръчах
Човешкото тяло: Илюстрован атлас Х 2бр /единият за подарък/
Човешкото тяло. Книга за оцветяване и проверка на знанията
Животните- удивителни природни създания
стойността на поръчката ми е 80 лв, ноще заплатя 30 с безплатна доставка. Супер оферта!

# 368
  • Мнения: 68 630
Само за избрани заглавия е промоцията. Не ме устройва...

# 369
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Само за избрани заглавия е промоцията. Не ме устройва...
Изборът наистина е малък, но сина ми обича енциклопедии, а и това е част от подаръка когато ходим на РД /задължително е книжка + нещо си/, така че мен ме устройва. Виж и от Озон искам много книги /77 да съм по-точна/, но не успяват да ме изкушат с 3 за 4 . Намалението идва под или макс. 25 % и съм на мнение, че могат да предложат нещо по-добро

# 370
  • Мнения: 68 630
Няма лошо...нищо не казвам. Просто не обичам да ме ограничават със заглавия по техен избор.....това аз... Simple Smile

# 371
  • Мнения: 147
За съжаление и аз няма да се включа този път, но предишния път си харесах книжки.

# 372
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
В Хасково утре откриват книжарница Хермес.  До 15 август всичко е на -20%.

# 373
  • Мнения: 10 794
Аз от Хермес видях една книга, дето ми е в списъка за купуване. Харесах си още една, като ми остане време ще ги разгледам по-обстойно дали ще ги закръгля до 4. Май ще се възползвам от тази промоция Simple Smile

# 374
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Ехааа, вчера поръчах от Хермес и днес книжките са тук. No Mouth

Общи условия

Активация на акаунт