Промоции на книги - тема 7

  • 59 895
  • 770
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 10 686
Аз днес си пуснах една поръчка през Озон с код JUN15.
Тези дни ще пусна и още една, че има книга на приордър, която искам, а не ми се чакаше Simple Smile
То където 15%, там и 20% горе-долу. А и така избягнах струпването на много хора..

# 256
  • Мнения: 11 818
Happy Mijjj ツ, точно така и аз разсъдих и също вече пуснах една поръчка, че една от много исканите книги беше с ограничена наличност. Но основно за тийнейджърката сега поръчах (чете си много електронно и доста пари ми е спестила в годините, но и тя като мен си обича и хартиени), всъщност и аз ще ги прочета някои от тях, обаче оглеждам за още.. Wink
Браво на Озон за пореден път!!! Two Hearts

# 257
  • София
  • Мнения: 9 920
някой ходи ли вече да снесе инфо за %... или да си ходя на спокоиствие в Булид като се оправи времето?
само днес ли е?

# 258
  • Мнения: 18 111
обикновено Панаира на книгата продължава цяла седмица? лично аз смятам през събота да видя как стоят нещата - днес е изключено. https://dariknews.bg/regioni/sofiia/zapochva-proletniiat-bazar-n … -pred-ndk-2230545
от 23 до 28 юни е вкл.
стандартното намаление е 10 процента но по места гледам и по-големи, напр. 15 процента.

# 259
  • София
  • Мнения: 2 006
В обедната почивка се разходих до НДК. Намаленията са 20%, на места и 25%. Минах само през издателствата, които ме интересуват. Бард и Колибри са с традиционно големи щандове. Еднорог и Емас са с по-малки, но имат богат избор на заглавия и добри отстъпки.
За съжаление валеше и книгите бяха покрити, но ако някой има предварително набелязани заглавия, разходката си заслужава.

# 260
  • Мнения: 9 687
Обърнахте ли внимание Артлайн и Егмонт какви отстъпки имат, че аз заради няколко книги от тях планирах да ходя?

# 261
  • Мнения: 10 686
Сега не знам какво е положението, но съм забелязала, че Артлайн правят много добри отстъпки - 25-30%

# 262
  • София
  • Мнения: 2 006
Не обърнах внимание, съжалявам.
Ето разположението на шатрите, издателствата и номерата на шатрите са в предишния ми пост:
Скрит текст:

# 263
  • Мнения: 753
На Емас колко% са отстъпките?

# 264
  • Мнения: 889
Жалко за тези от нас, които не са от София. Би било удачно издателствата да пускат същите намаления като на Панаира и на сайтовете си. Може и да е нахално, но очаквах и Озон да пуснат по-добри отстъпки. 😏

# 265
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Как исках и аз да мога да мина през това изложение...😖
Толкова книги имам набелязани...

# 266
  • Мнения: 397
Бих се учудила, ако Егмонт имат отстъпки въобще. Традиционно те не правят такива по панаира.

# 267
  • Мнения: 11 818
Озон отново супер бързи!!! Вчера поръчах, днес сутринта бяха при мен книгите. Перфектно опаковане, както винаги, а подаръкът пак е 2 пакетчета дъвки. Simple Smile Ако не успеем да отидем до НДК, вероятно ще направя още една поръчка, -15% напълно ме устройват! Убедена съм, че някои от издателствата, които поръчах нямат и толкова на място (точно споменатото Егмонт е едно от тях и никога не са имали досега)..

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Егмонт и Фют никога не правят намаления, а имат толкова хубави детски книжки, които искам да взема на сина ми.

# 269
  • Мнения: 9 687
Егмони имат обикновено отстъпка за поредици и тя като цяло е по-добра от 15%. За единични книги - в Озон или в Ориндж търся. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт