Промоции на книги - тема 7

  • 59 804
  • 770
  •   2
Отговори
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Добре дошли в Промоции на книги - 7, книгохолици!



Промоции на книги - тема 6

Последна редакция: нд, 03 май 2020, 17:46 от Blah Blah Blah

# 1
  • Мнения: 27 276
На мен пък от Озон винаги са ми пращали подарък-книжки...иска ми се и някакъв диск да бяха пратили Grinning Но не го приемам лично Blush

# 2
  • Мнения: 15 960
Аз от Озон и дискове, и книжки съм получавала. Но дъвки не, ще трябва да поръчам нещо скоро.Joy

# 3
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Magi_b сподели в старата тема за промоцията на Гнездото. Видях, че 12 правила за живота: Противоотрова срещу хаоса е с 50% отстъпка и горещо я препоръчвам, ако се интересувате от този род книги.

# 4
  • Мнения: 24 115
Доволна съм много от Озон.
Ориндж за пръв път ми доставиха книгите на следващия ден! Техен служител ми се обади, че може лично да ми ги донесе, да не чакам куриер.

# 5
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Аз от Озон и дискове, и книжки съм получавала. Но дъвки не, ще трябва да поръчам нещо скоро.Joy
Поправям се-и книжки сме получавали,но само за нац. празници като 3 март и 24 май.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Аз само тези две книжки съм получавала, нищо друго, ни диск, ни дявол Joy Оф, още се чудя на Ориндж, седят в кошницата три книги, но нещо не е обхванало скръндзаво настроение.

# 7
  • Мнения: 15 960
Мен пък ме сърбят ръцете да си поръчам книги, че сега два месеца беше суша и за никакви удоволствия и глезотии не съм харчила пари.

# 8
  • Мнения: 886
Благодаря за новата темичка. Чудя се дали и тази година ще има онлайн Панаир на книгата в Озон?

# 9
  • Мнения: 10 681
И аз в темата Simple Smile Кога е този панаир на книгата принципно? Сигурна съм, че Озон ще пуснат промоция, те само това чакат Simple Smile

# 10
  • Мнения: 886
И аз в темата Simple Smile Кога е този панаир на книгата принципно? Сигурна съм, че Озон ще пуснат промоция, те само това чакат Simple Smile
Миналата година беше краят на май месец. Вървеше паралелно онлайн и в НДК.

# 11
  • Мнения: 68 368
4 пакетчета дъвки  от двете поръчки от Озон получих днес.
По принцип на разделители се радвам също.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 068
Здравейте!
Има ли активен код за остъпка в Озон.
PSNBG не работи..

# 13
# 14
  • Мнения: 737
Една поръчка от 5 книги, добре опаковани в кашонче, без забележки по книгите и две пакетчета дъвки от озон Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт