Избор на Airfryer

  • 123 353
  • 768
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 10 291
Не държат на бъркалка само тези които не са пробвали и двата вида.

Ако искате добре изпържени картофки, без да висите над уред и да разтръсквате, си трябва бъркалка, другото е просто мини фурна.

# 121
  • SF
  • Мнения: 20 771
Искам Air Fryer за Коледа, но не знам какъв. Ще готвя за 1 човек, но май съм изпуснала лидълския, който е малък и евтин, а според вас е хубав.
Дайте други идеи, моля. Ще разгледам Филипс и Тефал.
Може ли картинка на този, който препоръчвате на Тефал? Аз искам по-мъничък, но това означава ли, че като мощност задължително ще бъде и по-слаб?

Последна редакция: пт, 04 дек 2020, 20:01 от Esmee

# 122
  • Варна, България
  • Мнения: 727
В reno.bg Еър Фрайър Homa с горещ въздух -50% 5 л. 1700 W
Имаше го миналата седмица на промоция в Емаг, но го изтървах
Мисля това да е Коледния подарък за майка ми. Някой дали го има?


Сега видях, че този на Лидл е с подобен дизайн.

Искам Air Fryer за Коледа, но не знам какъв. Ще готвя за 1 човек, но май съм изпуснала лидълския, който е малък и евтин, а според вас е хубав.
Дайте други идеи, моля. Ще разгледам Филипс и Тефал.
Може ли картинка на този, който препоръчвате на Тефал? Аз искам по-мъничък, но това означава ли, че като мощност задължително ще бъде и по-слаб?
В сайта им видях и други модели, има и по-малки, можеш да провериш.

Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 12:54 от voltage13

# 123
  • SF
  • Мнения: 20 771
Аз не ги познавам тези марки.
Темата върви бавно и ще изпусна всички коледни намаления Simple Smile

# 124
  • Мнения: 1 153
Аз не ги познавам тези марки.
Темата върви бавно и ще изпусна всички коледни намаления Simple Smile

Няма смисъл да залагаш на скъпи модели, вършат една и съща работа. Кошниците на всички в един момент започват да се пообелват. Дали ще готвиш за един или трима, по-добре да е по-голям. В него можеш и малко, и много да сложиш, а времето е същото.

# 125
  • SF
  • Мнения: 20 771
Много не искам да слагам, но мястото на плота и парите са от значение.
Един Филипс или Тефал не е ли по-добре откъм сервизно обслужване?

# 126
  • Мнения: 1 153
Много не искам да слагам, но мястото на плота и парите са от значение.
Един Филипс или Тефал не е ли по-добре откъм сервизно обслужване?

Всеки уред, закупен от редовен магазин, си има гаранция. За големината - едни мъфини да си направиш, по-добре е да можеш да събереш 6 формички, отколкото 2 или 3.

# 127
  • Мнения: 6
Здравейте, искам да си закупя такъв уред, но се колебая между Тефал и Филипс-по-големите размери.https://www.technopolis.bg/bg/Uredi-za-zdravoslovno-gotvene/URED … 0-ActiFr/p/824513 и https://www.technopolis.bg/bg/Uredi-za-zdravoslovno-gotvene/URED … D9650-90/p/823769.   
  Благодарна ще съм ако се включите със съвет, тъй като много се обърках кое е по-добро от двете!

# 128
  • Мнения: 1 432
Сигурна съм,че много хора ще скочат, но ще споделя моето впечатление. Притежател съм на Филипса. Лятото събирах доста голяма компания в нас и помолих приятели, които имат този уред (https://www.amazon.de/gp/product/B0741D7LRD/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1) да го донесат, за да мога да направя голямо количество картофи по-бързо. Абсолютно всеки от гостите предпочиташе картофите, направени във Филипс. Нямам представа на какво се дължи, уж еднакви уреди, един и същ сорт картофи...Разлика имаше в действителност...

Последна редакция: чт, 10 дек 2020, 12:54 от Goldeva

# 129
  • Варна
  • Мнения: 358
Здравейте! Имам philips airfryer hd9216. Още при отварянето му, детето бутна кошницата от плота на земята и дръжката се счупи. Някой случайно да знае дали мога да поръчам от някъде само дръжка? Дали ви се е налагало? Пробвах да я лепя, но не става. Ползвам си го така, но не ми е много удобно, особено като се е нагрял.

# 130
  • SF
  • Мнения: 20 771
1400 вата добре ли е?
Има Филипс за 209 лева,, но 1400 вата.

# 131
  • Мнения: 4 564
1400 вата добре ли е?
Има Филипс за 209 лева,, но 1400 вата.

Да ако говорим за този Филипс без ел.дисплей 800 гр. бял и черен много хора го имат и всички с доволни. Единственото нещо като забележка е, че им е малък за семейства.

# 132
  • Мнения: 3 154
Сигурна съм,че много хора ще скочат, но ще споделя моето впечатление. Притежател съм на Филипса. Лятото събирах доста голяма компания в нас и помолих приятели, които имат този уред (https://www.amazon.de/gp/product/B0741D7LRD/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ie=UTF8&psc=1) да го донесат, за да мога да направя голямо количество картофи по-бързо. Абсолютно всеки от гостите предпочиташе картофите, направени във Филипс. Нямам представа на какво се дължи, уж еднакви уреди, един и същ сорт картофи...Разлика имаше в действителност...
Не са баш еднакви уредите - в един от кулинарните канали преди години също правиха тест на фрайъри - в един фургон за улична храна с Тефал, Филипс и още една английска марка... не помня коя от всички. Предлагаха изпържените картофки на минувачите - значително повече  положителни отзиви се  събраха за  Филипса.  Тогава и аз бях в чуденка кое да изберем - взехме Филипс и за секунда не съжалявам за бъркалките на Тефала;) - още повече, че бърка, докато са още мокри и меки  и само ги мачка и разпарчетосва.
Миналата година взехме втори Филипс за 185 евро от дневните сделки - ето този https://www.amazon.de/gp/product/B07G4YCCHK/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ?ie=UTF8&th=1, че първият след 6-7 години най-душманската експлоатация  се гътна горкия. Но без него ни беше много тегаво и на бърза ръка му взехме заместника, пък те го и намалиха доволно като по поръчка.
бтв. Заема доста място, но определено бих препоръчала да е с по-голяма вместимост - винаги може да сложиш по-малко в голямата кошница вместо да зареждаш и пържиш 2-3 пъти.

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 15:23 от Banshee

# 133
  • Мнения: 1 432
Именно-не са никак еднакви,противно на много изказвания тук.

# 134
  • София
  • Мнения: 12 654
От ЧП имаме Делимано ЕФ Про. Много съм доволна. Правя не само картофи, а и много други неща. Месо, печива, всякакви зеленчуци, бургери.
Излезе 120 лв. Сега мисля, че е около 160.

Общи условия

Активация на акаунт