Избор на Airfryer

  • 125 206
  • 768
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 191
Скаричките ги ползвам, когато не ползвам кошницата. Слагам скарата в основния съд и отгоре тава - така правя мусаката. Скаричката със силиконова подложка само - правя сандвичите, кюфтета, пици големи, повече място има, отколкото в кошницата. На Амбианото основната е плитка и позволява това, че лесно се вади тавата. Това ми беше и едно от основните неща, като избирах фрайър. Ето, не знам става ли ясно. Ако не, ще направя друга снимка:
Скрит текст:

За жалост, аз докато се наканя да си купя Амбиано и бяха се изчерпали в Емаг. Рових нета, но не открих къде другаде в БГ се предлага. Teya75, ако имаш инфо, споделяй!
Ако някой има мнение за този модел, моля да сподели. Благодаря предварително!

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 23:44 от pampinela

# 181
  • Мнения: 1 153
pampinela, моите са от немския магазин в Разград. Имаше нови и с леки дефекти. Единият ми е нов, другият не, но и двата работят безотказно. Гаранцията е 6 месеца, цените бяха от 110 за нов до 85 за с леките дефекти (на някои дефекта е, че като извадиш кошницата не спира сам на пауза, трябва ръчно да го спреш). На ЛС мога да ти изпратя телефонен номер на магазина. Не знам има ли Амбиано, последния път (преди месец и нещо) имаше основно Тефал 4,5 литра май бяха и някакви други, не помня марки. Амбианото бързо свършваха. За този на снимката нямам впечатление, но по размери е като първия ми Гурмемакс. За двама е добре, за трима вече идва леко малък. Но така като гледам, кошницата е по-голяма от на Гурмето, т.е. ще събира повечко. Еднаквите литри не винаги означават еднакво количество продукт.

# 182
  • Мнения: 1 698
В момента в Базар има един от подобен магазин в Пловдив на цена 160лв.

# 183
  • Мнения: 16 871
Днес ходих да разгледам уреди в един магазин. Добре съм се ориентирала към този ХХЛ, но и той ми се вижда малък, а е с обем 7.3л, 1.4 кг Flushed чак се чудя дари ще ни стига Flushed
Вдигнала му се е цената, което ми дава време докато го дебна да помисля.

Става дума за този модел
https://www.philips.bg/c-p/HD9650_90/premium-airfryer-xxl

До него беше ХХЛ на Тефал, който е по-малък.

# 184
  • Мнения: 7 856
Този Филипс е на направо безумна цена - за толкова пари може да си купите прилична печка със стъклокерамичен плот.
Обмислете добре за какво ви трябва. И как си представяте да сложите над килограм картофи и всичките да са еднакво обработени (май тефалът беше този с бъркалката и там може и да се получи.)
Ето личните ми впечатления от години. Доста време имах голям Финлукс (докато не спря да работи вентилатора). За печене на месо много добре, но дори и малко картофи да се сложат, трябва на няколко пъти да се бъркат ръчно и пак не са добре. Тиквичките пълна скръб - разбъркване на няколко пъти, след повече от час все едно са задушени.
Есента се уредих с air frier Owen, 12 литрова. За много по-ниска цена от Филипс.
Плюсове - няма тефлоново покритие и кошница, има три решетки от неръждаема стомана. Плюс други приспособления. Има въртящ се грил, на който може идеално да се опече пиле. Има и един въртящ се цилиндър, в който може да се слагат разни неща (аз го ползвам за печене на ядки и за картофи).

Тиквички и патладжани на решетките стават идеално за много по-кратко време. Вечерята в момента е с пресни картофи, сложени в цилиндъра. Всички са еднакво обработени. Някои имат и друга екстра, която съжалявам, че нямам - специална въртяща се приставка, в която се слагат шишчета.
Друга екстра - функция на дехидрататор. Нареждат се зеленчуците, плодовете или гъбите на трите решетки и се сушат. Много по-икономично като ток от старата ми сушилня, която предаде богу дух и повечето енергия отиваше да топли околния въздух.

Последна редакция: нд, 18 апр 2021, 19:39 от Недоволна

# 185
  • Мнения: 517
В какво състояние са ви решетките отдолу на съда. На мен след 2, 3 месеца интензивно ползване имам на места обелено от незалепващото покритие. Става въпрос за Тефал XXL. Някой връщал ли е гаранционно за такъв дефект.

# 186
  • Мнения: 16 871
Как миете решетката?

# 187
  • Мнения: 517
С веро и мека гъбка за съдове

# 188
  • Мнения: 16 871
Благодаря.
Бях чела във фийсбук за изтъркано покритие на този уред, но жените миеха с телчета за тефлон. Едната беше оставила уреда за поправка чрез гаранцията, но не знам какво е станало.

# 189
  • Мнения: 1 044
Здравейте, някой има ли отзиви за уредите на Klarstein, които са като фурнички? Харесва ми, че са мощни и с голям обем, но ми се ще да чуя реални отзиви Thinking

# 190
  • София
  • Мнения: 29
+1 за Tefal XXL. Вече почти година - една от най-добрите ми инвестиции евър. Събира цяло пиле. Затваряш и забравяш Grinning

# 191
  • Мнения: 16 871
Имате ли проблем с покритието на решетката? Четох оплаквания, че започвало да се бели, но съм с едно на ум, защото дамите го търкали с телчета за тефлон.

# 192
  • SF
  • Мнения: 21 167
1425 W - това достатъчна мощност ли е?

# 193
  • Мнения: 4 587
1425 W - това достатъчна мощност ли е?
Не слаб е

# 194
  • SF
  • Мнения: 21 167
От колко вата нагоре е добре?

Общи условия

Активация на акаунт