Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

🍽️ MasterChef 🍽️ България - сезон 6, тема 3

• 16 692
  • 261
  •   2
Отговори

Анкета

Кои участници са най-подготвени?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 255
# 256
Любимото ми предаване! Бях много тъжна, че го спряха. Някой знае ли кога ще пуснат продължението на сезона?

# 257
  • Испания
MasterChef България
20 de mayo
Финалният кулинарен сблъсък в MasterChef България се измества за есенния сезон след като мерките на властите срещу разпространението на COVID-19 в България и стъпките за превенция, които предприе bTV Media Group, наложиха промени в програмното съдържание на bTV.

# 258
  • София
На есен ще го продължат ли със същите участници? Мисля, че мернах да записват за кастинг.

# 259
Аз също видях рекламите за кастинг и се зачудих какво ще стане с неизлъчените епизоди от последния сезон.

# 260
  • София
Сега се записват за кастинг, после е самият кастинг в няколко кръга, после започват снимки... И накрая са готови да излъчват февруари. Това е за следващият сезон, сегашният половинчат уж трябва да го доизкарат есента.

# 261
  • Испания
Записват за сезон 7. През есента ще излъчат епизодите от сезон 6. Поне така са обещали от бТВ.

Общи условия

Активация на акаунт