Предизвикателство Рапунцел 2020 ver.2

  • 43 764
  • 570
  •   1
Отговори
# 540
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 188
Здравейте,някой с мнение за витамините SUGARBEARHAIR HAIR VITAMINS?

# 541
  • Мнения: 1 227
Реклама е всичко при тези витамини, не съдържат нищо повече от всяка средностатистическа добавка за коса като Мерц примерно. Не си давайте парите за глупости.

# 542
  • Мнения: 420
Абсолютно съм съгласна, просто правят силен маркетинг, започвайки с клана Кардашиан и в последствие много други инфлуенсъри и влогъри. Ако прочетете състава може да намерите в пъти по-добри добавки.
Реклама е всичко при тези витамини, не съдържат нищо, кой знае какво от всяка средностатистическа добавка за коса като Мерц примерно. Не си давайте парите за глупости.

# 543
  • Мнения: 15 356
Привет ,влизам в темата с дълга коса по неволя,нямам снимка в този телефон,но май месец бях на каре като най-дългата част беше ди брадичката.Към днешна дата изглежда така,не съм имала дълга коса от доста време,връщам се да ви прочета.Трябва да се ориентирам към финиши,така че сигурно ще открия моя.В момента само термозащита ползвам,напълно боса съм в темата "коса".

# 544
  • Мнения: 1 311
Здравейте и от мен.
Минавам да се похваля, че благодарение на първото ни затваряне(Март месец) и невъзможността да отида на фризьор, съветите в темите за косата и ...тази тема😁, за първи път, от доста време косата ми стигна раменете🥳.Оказа се, че така се и харесвам повече.С помощта на споделена информация от съфорумки, се мия с Тиги и Редкен в момента. Увеличих финишите, доволна съм.Само забелязах, че след ретро пресата косата ми цъфва😁,но ...ами пък харесвам се и с ретро вълните😂.

Някой друг с цъфване след такава преса?Последният път сложих финиша на Керастаз преди пресата, но май нямам други термо финиши-ще наваксам, надявам се...
Успех на всички рапунцелки🤗

# 545
  • Мнения: 2 439
Момичетата в друга тема хвалят серума за връхчета на Маракеш и Термото на Напура(за преси).Пробвай ги.Аз не ползвам преса отдавна и косата ми не цъфти,та не мога да споделя опит
https://www.zlatnaribka.com/serum-za-tsaftyashti-kraishta-s-kono … -preventer-118-ml
https://www.zlatnaribka.com/napura-termozashtita/napura-nxt-ther … -na-kosata-150-ml

Bobchita влез в темата на "професионалистите",там ще намериш отговори на въпросите си
https://www.bg-mamma.com/?topic=1277275.msg41892978#msg41892978

# 546
  • Мнения: 485
Bobchita, страшно много ти е порастнала косата за този период. И аз се подстригах Юни, но сега е едвам до ключицата с много фантазия.

# 547
  • Мнения: 15 356
Бързо расте по принцип,когато беше къса,за да поддържам формата й ходих на 30 дни максимум на фризьор.

# 548
  • Мнения: 253
Здравейте, някой използвал ли е серума на Klorane за по-бърз растеж?

# 549
  • Мнения: X
Здравейте, честита Коледа и спокойно (и весело) изпращане на 2020 🍀
Аз се включвам със снимка преди и след, моето предизвикателство започна през септември, като се надявах за тези три месеца да имам поне 4-5см напредък откъм дължина и може би малко по-осезаем откъм здравина и виталност, но май май нищо не се промени кой знае колко. Може би има напредък само пткъм цъфтеж, доста по-малко нацъфтява откакто започнах да й отделям повече внимание. Обаче на дължина едва ли е дръпнала повече от 1-2см,поне така ми изглежда. Ето и снимка:

# 550
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Доста повече от 2см. растеж са това......

# 551
  • Мнения: X
Не знам, малее ми нещо.

# 552
  • Варна
  • Мнения: 7 699
За мен са поне 5см.,което си е нормален растеж за 4 месеца.

# 553
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Здравейте, аз писах и в друга тема.
Представям се бързо - от около 10 години живея с къса коса до около раменете, или тип ала гарсон. Преди имах много хубава дълга и чуплива коса. Мъжът ми претърпя инцидент и косата просто за два месеца умря и започна да капе. За да стои добре къса, фризьорките често и много я филираха. Така, че като растеше ставаше прозрачна.
Началото на това лято случайно открих шампион и балсам Здраве с хинин. На майтап ги взех и вече не смея да ги сменя ☺️ Косата ми избухна, толкова бързо растяща е била само като бях бременна.
По крайчетата слагам кристали против накъсване. Вече не суша със сешоар и не изправям с преса поне от година. Като беше къса коса, беше задължително. Слагам снимки да видите разликата.

Началото на лятото

Преди 2 месеца

Сега

# 554
  • Мнения: 420
Бихте ли ми дали съвет с какво да смесвам ЯЧМР ? Също ми е любопитно какво мислите за преуош с какаово или кокосово масло. Аз досега съм страняла винаги от кокосовото.
В момента използвам рициново, икаров, арганово и еластисайзер на ФК.
Отворена съм за още съвети за преуош.

Общи условия

Активация на акаунт