Подходящо колело за 130кг

  • 456
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Привет група! Искам да направя подарък на родителите си и да взема едно колело. Да не е нещо специално , просто за градско каране, в парка и около София. Понеже не разбирам от колела изобщо ме притесняват килограмите на каращия. Какво би било подходящо за височина 1,80 и килограми 130+. Бихте ли ме насочили. Като цена с тази цел не ми се дават много пари, нещо нормално до 500 лв дали би се намерило? Ако ми покажете и модели ще съм много благодарна, тъй като наистина нищо не разбирам Simple Smile Благодаря ви! Хубава вечер!

# 1
  • Мнения: 10 384
ММ е толкова, кара колело ежеднедно, на година около 2000 км му се събират.
Търси тип "планински" защото са им усилени каплите или търси да са такива - иначесъс стандартните късаше постоянно спици. + това гледай да има амортисьор само отпред, не на седалката, защото много бързо ще замине, а и не върши особено работа. 
Алуминиево задължително.
И за двамата ли трябва да е колелото? Дамските са с полегата рамка, мъжките с хоризонтална. Аз на мъжа ми и сина ми колелата не мога да карам, шубе ме е с таз хоризонтална рамка Simple Smile
Марката не е важна, отиди в магазин за колела и обясни какво ти трябва, като имай на ум нещата по-горе, които ти казах.

# 2
  • Мнения: 8 799
Мъжът ми търсеше някаква част за колело в  Германия. Оказа се, че има специални модели за хора над определени кг. Попитайте най-добре в магазин за колела, там знаят.

Общи условия

Активация на акаунт