Раждане в Майчин Дом - София (6 тема)

  • 55 954
  • 826
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 169
Здравейте, в 33 г.с. и имам уговпрка с др Сергей Славов, не видях много впечатления от него, надявам се не съм сбъркала. Виждам, че всички пишете за етажите в болницата, може ли малко разяснение избора за етаж мой ли е и всъщност каква е разликата? Също гледах и списъка в сайта, ще попитам и док, но все пак да попитам и миналите по този път- дрешки за бебчето носихте ли, както и шишенца? Виждам, че искат памперси в неотворен пакет, но брой не е опоменат.. благодаря много предварително 😊
На 7 етаж бебчовците се обгрижват от акушерки и е при вас на всеки 3 часа за по 1
 На 12 етаж бебето е денонощно при вас.
Дрешки трябва да носите или да ви донесат само за изписването, шишета не, за бебето трябва да носите само памперси и мокри кърпи
Леко раждане!

# 91
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
За бебето може и биберон залъгалка, коремче против подсичане. Памперси малък пакет от 24бр

# 92
  • Мнения: 739
Момичета имам един въпрос? Ако избера 12 етаж се предполага, че аз трябва да си кърмя детето, а ако то не засуче има ли опция, в която носят АМ или ние трябва да си подсигурим предварително? Знам, че не винаги от първия ден тръгва кърмата.

# 93
  • Мнения: 36
Момичета имам един въпрос? Ако избера 12 етаж се предполага, че аз трябва да си кърмя детето, а ако то не засуче има ли опция, в която носят АМ или ние трябва да си подсигурим предварително? Знам, че не винаги от първия ден тръгва кърмата.

Задължително Ви дават шише АМ и шише вода Simple Smile , дори и като почнете да кърмите пак дават

# 94
  • Мнения: 739
Момичета имам един въпрос? Ако избера 12 етаж се предполага, че аз трябва да си кърмя детето, а ако то не засуче има ли опция, в която носят АМ или ние трябва да си подсигурим предварително? Знам, че не винаги от първия ден тръгва кърмата.

Задължително Ви дават шише АМ и шише вода Simple Smile , дори и като почнете да кърмите пак дават
Много благодаря, Елизабет за уточнението! 😊

# 95
  • Мнения: 102
Здравейте, в 33 г.с. и имам уговпрка с др Сергей Славов, не видях много впечатления от него, надявам се не съм сбъркала. Виждам, че всички пишете за етажите в болницата, може ли малко разяснение избора за етаж мой ли е и всъщност каква е разликата? Също гледах и списъка в сайта, ще попитам и док, но все пак да попитам и миналите по този път- дрешки за бебчето носихте ли, както и шишенца? Виждам, че искат памперси в неотворен пакет, но брой не е опоменат.. благодаря много предварително 😊
На 7 етаж бебчовците се обгрижват от акушерки и е при вас на всеки 3 часа за по 1
 На 12 етаж бебето е денонощно при вас.
Дрешки трябва да носите или да ви донесат само за изписването, шишета не, за бебето трябва да носите само памперси и мокри кърпи
Леко раждане!
и на двата етажа ли има стаи, които да са със самостоятелна тоалетна и ако реша и с придружител? И като условия имате ли идея къде е по-добре?

# 96
  • София
  • Мнения: 5 466
Сергей Славов ми беше втори опериращ на секциото и ми направи добро впечатление.Поговори с мен,успокои ме.
Приятелка три дни по-късно роди при него нормално и е много доволна.

# 97
  • София
  • Мнения: 2 497
Сергей Славов не е ли асистент? Или се бъркам.
Имате ли отзиви и за д-р Гърчев и д-р Фръндева?

Искам да отида на второ мнение там, за да имам резервен вариант и ми се ще да си харесам доктор, а не да се изсипя просто така, та проучвам. Дяволов май го отписах засега...

# 98
  • София
  • Мнения: 10 642
Повечето лекари в Майчин дом са асистенти - преподават на студентите

# 99
  • Мнения: 169
Здравейте, в 33 г.с. и имам уговпрка с др Сергей Славов, не видях много впечатления от него, надявам се не съм сбъркала. Виждам, че всички пишете за етажите в болницата, може ли малко разяснение избора за етаж мой ли е и всъщност каква е разликата? Също гледах и списъка в сайта, ще попитам и док, но все пак да попитам и миналите по този път- дрешки за бебчето носихте ли, както и шишенца? Виждам, че искат памперси в неотворен пакет, но брой не е опоменат.. благодаря много предварително 😊
На 7 етаж бебчовците се обгрижват от акушерки и е при вас на всеки 3 часа за по 1
 На 12 етаж бебето е денонощно при вас.
Дрешки трябва да носите или да ви донесат само за изписването, шишета не, за бебето трябва да носите само памперси и мокри кърпи
Леко раждане!
и на двата етажа ли има стаи, които да са със самостоятелна тоалетна и ако реша и с придружител? И като условия имате ли идея къде е по-добре?
Не знам, кога ще раждате, но към момента свиждания няма, както и придружители.

# 100
  • Мнения: 20
Момичета имам един въпрос? Ако избера 12 етаж се предполага, че аз трябва да си кърмя детето, а ако то не засуче има ли опция, в която носят АМ или ние трябва да си подсигурим предварително? Знам, че не винаги от първия ден тръгва кърмата.

Не те съветвам да избираш 12 етаж по няколко причини. Първата е защото след раждането ще имаш нужда от цялата почивка на света, а ако бебчо е при теб денонощно можеш да забравиш за съня. Втората е, че стаите на 7-ми етаж са били ремонтирани съвсем наскоро и и са в пъти по-добри от тези на 12 етаж. Особено ако ще плащаш за вип стая не си заслужава. 😁

# 101
  • Мнения: 739
Благодаря за съвета, Mila_vanilla!

# 102
  • Мнения: 278
Сергей Славов не е ли асистент? Или се бъркам.
Имате ли отзиви и за д-р Гърчев и д-р Фръндева?

Искам да отида на второ мнение там, за да имам резервен вариант и ми се ще да си харесам доктор, а не да се изсипя просто така, та проучвам. Дяволов май го отписах засега...
Имам отзиви и за Гърчев и за Фръндева.
При първата бременост по спешност бях приета е Майчин дом- прие ме Гърчев- възпитан и тих човек. Нямах забележки. В един момент се появи и Фръндева- с доста нахално и арогантно поведение като цяло. Започна с репликата: искаш ли да ме избереш за екип? Но честно казано жената си свърши доста добре работата, тъй като нещо тоновете не бяха хубави на бебето  и се наложи спешно секцио в 35-Та седмица.  Имаше известни препирания и коментари, но всичко мина много добре. С нея в операционната беше и проф. Димитров. Като цяло си свърши добре работата, но се държи нагло и това не ми допадна особено.
Това беше през 2013. Сега отново съм бременна и в самото начало ходих при Гърчев за преглед, но не останах очарована- не ми видя миомата и нещо разсеян ми се видя, но иначе беше така възпитан и мил, както преди.
Засякох и Фръндева в МЦ на Майчин дом- е поозлобена ми се видя малко повече...но аз лично бих предпочела Гърчев вместо нея...Дано да съм спомогнала с информацията...

# 103
  • Мнения: 441
Момичета, предстои ми секцио в Майчин дом, въпроса ми колко време след секциото ще мога да ставам? (С първата ми Б родих 17:25 и ме вдигнаха на следващият ден към 14, бях в Св. Анна) ако операцията е сутринта, дали мога вечерта? Имам много проблеми с пикочни пътища и бъбреци и искам максимално бързо да махнат катетъра, заради инфекция. И това къде ще съм след реанимация на 7 етаж или на 12, кой го решава? Благодаря ви!

# 104
  • София
  • Мнения: 5 466
mommy_v,ти го решаваш дали да си на 7 или на 12 етаж.
Иначе за раздвижването,аз родих на обяд ,станах на следващата сутрин,рехабилитатор слиза и помага.Като от момента в който започнах да си усещам краката се раздвижвах в леглото.Иначе е добре да се пие колкото се може повече вода.
А ти дали не можеш и някакъв Уринал да си вземеш или нещо подобно за прочистване.

Общи условия

Активация на акаунт