Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Раждане в Майчин Дом - София (6 тема)

• 36 746
  • 775
  •   1
Отговори
# 765
Знаете ли водата за реанимация заедно с телефона и зарядното, къде се оставят и кой я носи. Колко вода може да се вземе и ще мога ли веднага да се обадя по телефона.

# 766
  • София
Знаете ли водата за реанимация заедно с телефона и зарядното, къде се оставят и кой я носи. Колко вода може да се вземе и ще мога ли веднага да се обадя по телефона.
Малкия багаж си го носиш към операционната сама. Оставят се в "чакалнята" - в коридора де факто, после в реанимация описваш чантата и ти я носят. 3-4 води по 500 или 750 мл, зависи. Аз изпих 2, защото много ми се гадеше от упойката, ако си добре е хубаво повече да се пие.
Дадоха ми да се обадя, за малко но все пак успях да кажа че всичко е наред.

# 767
По удобни според мен са бутилките вода с капачка като за спортисти от 750 мл, защото те ти казват “пий” обаче ти почти лежиш. Повдигат ти леко леглото, но вероятността да се олееш или задавиш е по- голяма с обикновенна бутилка.

# 768
Здравейте Мами!

Имам още едно въпросче. Запазих си час при д-р Дяволов през superdoc.bg , обаче в потвърждението на имейла пише само адреса на болницата. Аз дори още не съм стъпвала там и се чудя дали някой може да ме опъти към кой етаж/кабинет трябва да се насоча и въобще някой запазвал ли си е час през тази платформа при него?

# 769
  • Седмото небе
Като слезете на бариерата, от двете ви страни е паркинга и вървите само напред. Вляво ви остават високото тяло на болницата, след това в ниската част е ДКЦ-то. Там винаги има хора и ще се ориентирате лесно. Има и табели отгоре над входа. По няколко стълбички се качвате и продължавате отново само напред. Там в дъното е самото ДКЦ, влизате, регистрирате се и ще ви кажат пред кой кабинет да изчакате. Успех!!!

# 770
Здравейте, момичета. Може ли да ми кажете какво АМ дават в Майчин дом? Налага се да купя, а педиатърката ми каза, да взема същото, което е давано в родилното. Благодаря!

# 771
Аптамил комфорт
Здравейте, момичета. Може ли да ми кажете какво АМ дават в Майчин дом? Налага се да купя, а педиатърката ми каза, да взема същото, което е давано в родилното. Благодаря!

# 772
Ами, на моята бебка даваха Фризолак, на жената до мен Хип Комбиотик. Та, не знам. Вижте си в епикризата, в моята пише какво са й давали и какво да продължа да давам.

# 773
Ако секциото е назначено за сутринта, а до колкото разбирам в реанимация разрешават телефонът да се включи чак в 15-16ч, кой съобщава на таткото дали всичко е минало добре? От болницата ли му звънят или таткото си стои в неведение до следобяда

# 774
Има вариант доктора да се обади на таткото. Също в реанимацията дават да проведеш един разговор, зависи кой е на смяна- изключват мониторите и звъниш. Към 15-16 ти дават вече 2 часа да си чатиш и цъкаш. Вечерта пак по някое време дават.

# 775
  • Седмото небе
Хъни, много благодаря за полезната, точна и актуална информация, която даваш. На мен лично ми е много от полза!

Общи условия

Активация на акаунт