Какво е това?

  • 1 796
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
Някой може ли да ми каже какво е това и за какво служи ? Баба ми ми го даде преди доста време но така и не оставаше време да го видя това нещо как работи за какво служи .Благодаря предворително

# 1
  • Мнения: 5 207
Матрак против декубитални рани при лежащо болни.

# 2
  • Мнения: 698
И да допълня, че е с компресор.
Той се регулира според килограмите на лежащо болният и на определени минути се сменят точките на триене, образно казано едно редче леко спада, другото се надува и така през ред и после обратното.

# 3
  • Мнения: 131
Ако не ти трябва го пусни в олх , търсят се

# 4
  • Мнения: 232
Да и аз това обмислях , но днес реших да го отворя няма дюшек ли какво е това само големия апарат  + кабел  ..а кутията току що за първи път се отваря.. това ли трябва да е или ...

# 5
  • Мнения: 2 019
А туй черното под апарата какво е?
В същата кутия сме получили такъв дюшек и компресор.
Ползван е 2-3 пъти/дни/ и по никакъв начин няма как да го приберем обратно Simple Smile

# 6
  • Мнения: 232
В тази кутия няма дюшек , баба ми ми каза ,че така го получила  . Това черното е мисля нещо за завъртане ли  не знам  ..по късно ще мога да го снимам  и ще кача снимка ..Аз така без матрак мога ли да го продам ?

# 7
  • Мнения: 698
Евентуално ако някой има такъв дюшек, но му се е развалил компресора би могъл да го купи..
Но предполагам, че трябва да е същият модел, за да са съвместими.
Не пречи да пробваш.

# 8
  • Мнения: 2 019
Какво завъртане бре?!
Снимай това черното, може това да е дюшека...  Де да знам какво снимате  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 232
Определено не е дюшек ... това  е черното ..

# 10
  • Мнения: 698
Не е дюшек със сигурност 😁.
Предполагам, че е преходник от компресора към дюшека.

# 11
  • Мнения: 2 019
Извинявам се възможно най- отговорно Heart 
При нас в самата кутия беше всичко до колкото помня.
Дюшека няма как да се прибере обратно. Проверете дали не е някъде изваден.
Неупотребяван може да се сложи там, в кутията. Не ми се иска да са я измамили бабата.

# 12
  • Мнения: 232
Ще потърся когато отидем на село, защото за съжаление тя не е сред живите вече ..Но това което си мисля е , че може да го е извадила и да е забравила да спомене .Благодаря ви на всички за полезната информация.Бъдете живи и здрави .

Общи условия

Активация на акаунт